Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, Zlurad said:

 

Oduzilo se jer Bisuma ima neka rocista na sudu jer je optuzen za silovanje (sexual assault)

 

Koliko ja kapiram nije optužen nego je pod istragom.

Enivej, deluje kao kockanje vredno 20ak miliona. Ne sumnjam da će advokati dopisati oko 45 klauzula u njegovom ugovoru u zavisnosti od rezultata istrage.

Link to comment
1 hour ago, Mercuzzio said:

 

Koliko ja kapiram nije optužen nego je pod istragom.

Enivej, deluje kao kockanje vredno 20ak miliona. Ne sumnjam da će advokati dopisati oko 45 klauzula u njegovom ugovoru u zavisnosti od rezultata istrage.

 

Pa to, pod istragom je. Nesto slicno kao Greenwood. Prica se da su ga pazarili, engleski tabloidi. Kome da verujes

Link to comment

Ne znam sta se tuzi ali lik je fantastican defanzivni veznjak, 30M je bagatela, ako ne zaglavi robiju. A ovog iz Lajpciga sam uporedio sa Nvankom upravo jer se Arsenal ozbiljno kao zainteresovao ya njeg.

Link to comment
7 hours ago, Zlurad said:

 

Oduzilo se jer Bisuma ima neka rocista na sudu jer je optuzen za silovanje (sexual assault)

 

Je li "sexual assault" samo fancy pravni izraz za "rape" ili pravno ima razlike !?

Link to comment

Odužilo se i sa Grinvudom, od januara su izašli bombastično i ništa. Zar ne bi trebalo da se to odradi po ubrzanom postupku, kao javna ličnost za primer drugima itd ?!

Link to comment
Odužilo se i sa Grinvudom, od januara su izašli bombastično i ništa. Zar ne bi trebalo da se to odradi po ubrzanom postupku, kao javna ličnost za primer drugima itd ?!
Koliko vidim po medijima istraga je još u toku baš zbog toga što je javna ličnost, da ne bi napravili neki previd. Sudjenje je valjda zakazano za neke letnje mesece ali to niko ne zna. Ja da sam u ulozi navijača manchestera zaboravio bih na masona grinvuda, naročito jer mu se pored sexual assualt, abuse pominje dodavanje pretnji ubistvom. I da dobije kao kaznu community service a neće, nisam siguran da će manchester niti bilo koji britanski klub da ga poželi u svojim redovima. Sitijevski Mendy je optužen ima 2 godine ja mislim ili se tako čini, suđenje mu je zakazano za Jul ove godine.
  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Je li "sexual assault" samo fancy pravni izraz za "rape" ili pravno ima razlike !?

 

Ima razlike, "sexual assault" je široka kategorija u koju se često svrsta sve i svašta, pa i verbalni delikt. Imaš primer nesrećnog Nabija Keite kog je pre par godina izvesna devojka optužila za sexual assault zato što joj nije pozvao taksi kad je tražila. (Pozvala ga je sama, tj. pozvala mamu da dođe po nju taksijem, i otišla kući.) 

 

Tu istraga nije dugo potrajala, samo par dana kasnije su joj rekli da neće podizati optužnicu. (Ali su za to vreme Keitini PR ljudi stigli da joj ponude neke pare da odustane, pa se posle pravili ludi, pa ih ona snimala, i tako.)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...