Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Kakav felix sa sezonama 8+5. 

Za to su mogli i Sadika da kupe od Ivice za 25 miliona :fantom:

 

Ok, ima i do Simeonea dosta, ali sam siguran da nisu do sada dobili ono što su očekivali za 120 miliona

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

 

XVASEaM.png

 

 

Neymar i Mbappe - zavisi šta je bio cilj PSG-a. Dominacija u Francuskoj? Iskorak u Evropi? Čak su i sa Neymarom i Mbappeom uspjeli ne biti prvaci Francuske, ali prvaci Evrope nisu bili.

 

Coutinho - grđe i gore nije moglo.

 

Felix - ništa posebno dosad, možda izađe na hajr.

 

Griezmann - grozan transfer.

 

Grealish - v. Felix.

 

Lukaku (Chelsea) - ogroman promašaj.

 

Dembele - v. Coutinho.

 

Pogba - podbačaj.

 

Hazard - podbačaj.

 

Ronaldo (Juve) - odradio svoje, ali timovi imaju još 10 igrača. Možda je bio pogrešan izbor Juventusa jer je trebalo da se orijentišu na mlađe igrače, rade one zaokrete koji su im omogućili prelazak sa Baggija na Del Piera, sa Zidanea na Nedveda i slično.

 

Bale - zabio neke ključne golove, ali underwhelming.

 

Ronaldo (Real) - najbolji transfer na listi.

 

Higuain - odradio posao po pitanju očuvanja dominacije Juventusa u Serie A. Ispade solidan posao.

 

Maguire - :lolol:

 

Lukaku (Man U) - nije ovo bio tako grozan transfer. Imao je Lukaku solidne brojke. Problem je bio u tome što nije bio Van Persie ili Rooney.

 

Sancho - v. Felix i Grealish. Još to može na dobro da izađe.

 

Van Dijk - drugi najbolji transfer na listi. 

 

Havertz - ima prednost u odnosu na Sancha, Felixa i Grealisha jer je već donio najveći trofej svom kupcu.

 

Suarez - fenomenalan transfer za Barcelonu. 

  • +1 3
Link to comment
46 minutes ago, ArleKino said:

Coutinho - grđe i gore nije moglo.

 

Zavisi iz cijeg ugla gledas :ph34r:

 

8 minutes ago, goofs said:

Nek neko zabrani Barseloni da trosi pare

 

Barsa milijardu i kusur u cabru, pokusava federacija ali se ne daju. Zato i pokusavaju da uvaljaju deJonga za 80 miliona i da smanje plate igracima za 50% ali nit se da deJong niti igraci.

Link to comment

Moram samo da konstatujem koliko je trziste otislo dodjavola, nekada su ovi record-breaking transferi po pravilu bili nepogresivi, neki ballon d'or kandidat bi prelazio iz jednog velikog kluba u drugi. Ronaldo, Figo, Zidan, Kaka, pa lazni Ronaldo, tu su negde i Bobo Vieri i Crespo...

 

Sad dajes sto milki za neke klince iz Benfike koji ligu sampiona u zivotu nisu videli. Sto milki fckin Aston Vili za momka koji ima godinu i po postenog fudbala iza sebe. Plus ovo sto Barselona radi sto ne znam kako da opisem, nije pucanje sebi u nogu nego amputiranje obe noge motornom testerom, dok pijes cijandi i skaces iz aviona bez padobrana.

  • +1 4
Link to comment

Veron.. Nije 100milionski ali je rekordna suma.

 

4 minutes ago, ArleKino said:

Spursi uzimaju Bissoumu. :mellow:

Odlican je. Tot se fino oprema za sl sezonu.

Link to comment

Jeste, s tim sto bih tu okarakterisao Denilsona kao mindfuck transfer slican danasnjim Felixima. Mendieta je dosao iz dvostrukog finaliste LS u tada veliki klub, mada istina nije se dobro pokazao.

 

Ali to su 2 transfera od 10, mi ovde gledamo top10 transfera i na prste jedne ruke brojimo one koji su bili dobri.

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Veron.. Nije 100milionski ali je rekordna suma.

 

Odlican je. Tot se fino oprema za sl sezonu.

 

Navodno će uzeti i Skriniara. Mogao bi Conte da mi vrati moju crnu knjižicu. :mellow:  Richarlison, Bissouma, Skriniar i Spence su bili u njoj.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Januzaj studentska razmena sa nekim balkanskim kartelom?


Prodali ga Albanci Kavačkom klanu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...