Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Odustajemo znači polako od Najniži Net Spend trofeja, okrećemo se obavezama u Najodrživiji Wage Structure takmičenju.

 

Aj pa neka je sa srećom :yawn2:

  • Haha 1
Link to comment

Kažu da je Pepara opasno zagrizao za Kukurelju. Verovatno traži nekog s kim bi na maternjem jeziku mogao da prozbori koju uz jutarnju kaficu. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
4 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Kažu da je Pepara opasno zagrizao za Kukurelju. Verovatno traži nekog s kim bi na maternjem jeziku mogao da prozbori koju uz jutarnju kaficu. 


od njega moze i pelcer za celu da uzme

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Kažu da je Pepara opasno zagrizao za Kukurelju. Verovatno traži nekog s kim bi na maternjem jeziku mogao da prozbori koju uz jutarnju kaficu. 

To mu je nadimak.

 

Pravo ime mu je Relja ali su se treneri stalno cudili njegovim potezima na terenu.

Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Frizura na stranu, dobar je Cucu, svakako bi počinjao ispred Ukrajinca.

 

Naravno da bi, s obzirom da kažu da je Mojesara zainteresovan da popuni poziciju beskorisnog Ukrajinca koja je ostala upražnjena odlaskom Jarmolenka. 

Link to comment

Dobar je otprilike kao mlađi i brži Milner.

 

Pepu ne smeta da igra sa veznjakom na LB jer mu bekovi ionako stoje na CM pola vremena, ali klasični bek je potreban bar za rotaciju ako ništa drugo. Da ne kuka više Ruksi kako se sirotinja snalazi sa samo dva i po beka cele sezone. 

Link to comment
1 hour ago, cvrlle said:

evo jedna za brata pokojnog. znam da je vazda bio uzivalac sarenih grafikona

6a4d993b416fe840267bf76e8f56313d.jpg

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

brate, jel ste vi od darwina napravili koncept ili se ovime ovoliko bavite for real? ja sam mislio da znam koliko držite do net spend trofeja, ali ovo sve što se dešava na celokupnom internetu u poslednjih par dana je toliko jako da ne pamtim kad sam se ovoliko smejao.

 

nego kako ne razumete da ste izgubili cim vam se potrošnja nadje u istoj recenici sa sitijem? misliš da će ovakvi grafikoni da vam kupe simpatije neutralaca lol?

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment

Nisi u toku @Pokojni Ruxin, sad se igramo čiji je wage bill manji.

 

Vi bahati šeici, astagfirrullah, iz mesta platite 375 hiljada nedeljno novom igraču, ej! Šta će siroti KDB da kaže, šta Bernardo Silva, šta Ruben Diaz?

 

Dok mi pošteni Amerikanci lepo viljuškom boc, pa niko ne sme da ima više od 250 nedeljno. Stabilna platna struktura, skromna, održiva, društveno odgovorna! YNWAAAAA!

  • +1 2
Link to comment

jbg master card

14 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

misliš da će ovakvi grafikoni da vam kupe simpatije neutralaca lol?


jbg plastika definitivno ne radi taj posao. zato svi vise vole liverpul. 
dobro ima malo necega i u onome "poetry in motion" al dobro to sad nije bitno dok merimo cija je patka master kartica manja.

Edited by cvrlle
Link to comment

pa simpatični luzeri su uvek brali najviše simpatija...naravno da ću da navijam za valensiju a ne real :)

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...