Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

12 minutes ago, cvrlle said:

@189- bi li ga oberucke prihvatio?

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 

 

za ove novce sto da ne. ali sam siguran da ovo nije realna cena. za jesusa traze 50-60 miliona. ja bih pre njega ali izgleda da je arsenal vise zainteresovan nego chelsea.

 

usput je u prici i dembele za 0 novca. verovatno ce samo jedan od dvojice doci.

Link to comment

Cena je realna jer ima ugovor do sledećeg leta a nije voljan da ga produžuje da bi bio negde četvrti u rotaciji iza Mahreza, Fodena, Grealisha, i ostalih.

 

(Mogli ste Manea da uzmete za iste pare :fantom:)

 

Koji od 385 Dembelih dolazi u CFC, onaj iz Barse? Realno su veće šanse da on proradi nego Rasim, a plate su im verovatno tu negde.

Link to comment

pa ima i jesus jos godinu dana ugovor pa traze vise. navnodno zbog njegove plate (300k) je ovolika cena, sto je meni glupost al ajde.

 

dembele je imao dobar drugi sezone sa 10+ asistencija. najveci problem su povrede i glava. za free nije losa ideja, bar ne bi bili u minusu ako bude prodat (kao u puno ostalih slucajeva )...

Link to comment

Jesus je igrao i redovno davao golove kad uđe, Sterling je čini mi se bio zakucan za klupu veći deo sezone. Jednog bi Pep verovatno voleo da zadrži, drugog baš i ne.

 

Ja ne znam ni kako bi trebalo da izgleda Čelsijeva startna postava sledeće sezone, nešto sam pod utiskom da po krilima nisu u deficitu, ali možda grešim.

 

Zato se MUFC obrisi tima već polako javljaju:

 

 

Link to comment
58 minutes ago, Weenie Pooh said:

Jesus je igrao i redovno davao golove kad uđe, Sterling je čini mi se bio zakucan za klupu veći deo sezone. Jednog bi Pep verovatno voleo da zadrži, drugog baš i ne.

 

Ja ne znam ni kako bi trebalo da izgleda Čelsijeva startna postava sledeće sezone, nešto sam pod utiskom da po krilima nisu u deficitu, ali možda grešim.

 

 

u cenu moras uracunati i sto prodaju igraca rivalu i sto je englez bla bla bla

 

pa ima ih dovoljno ali svakome nesto fali. werner i ziyech bi vec sada otisli da mogu. pulisic verovatno jos jednu sezonu ostaje, hudson-odoi se vraca iz povrede i nije nesto interesantan ekipama. mount je tu najbolji i uz havertza jedini siguran kao starter. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Bogotac said:

Svaka postava gde nam igra megvajer je propast u najavi.

 

Ono okačeno iznad nema veze sa životom - jel možeš da zamisliš vezni red bez bar jednog defanzivnog krljača?

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Ono okačeno iznad nema veze sa životom - jel možeš da zamisliš vezni red bez bar jednog defanzivnog krljača?

 

Ne treba ti krljač kad imaš tri desetke, posed lopte 85%, protivnik ne zna gde se nalazi, publika u transu...

 

Na stranu vezni red, da li ceniš da će Maguire počinjati utakmice? ETH sa dva ili tri štopera u zadnjoj liniji?

Link to comment
13 minutes ago, Weenie Pooh said:

A Havertz je siguran u Tuchelovih jedanaest? Zar nije i on završio na klupi pred kraj sezone?

 

on ce biti onaj u sredini, nadac kao. ako ne dovedemo nekog cistog spica.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ne treba ti krljač kad imaš tri desetke, posed lopte 85%, protivnik ne zna gde se nalazi, publika u transu...

 

Na stranu vezni red, da li ceniš da će Maguire počinjati utakmice? ETH sa dva ili tri štopera u zadnjoj liniji?

 

Otkud vama u 11 Fabinjo ili Pepu Rodri?

 

Prema onome što sam gledao sezonama u Ajaxu mislim da će igrati sa 4 pozadi, ali kako se ni u ludilu ne pominju novi stoper mislim da je Megvajer neizbežan.

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...