Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

6 hours ago, cvrlle said:

@ArleKino izgleda da ce vam prvo zvucnije pojacanje biti vieira iz porta

 

Hvala lijepa. Bukvalno prvi put spomenut danas u kontekstu Arsenala. Uvijek se naježim kad čujem da se Mendes petljao u taj posao, kod Pepea nam je jebao staru.

 

5 hours ago, Weenie Pooh said:

Ja ne uspevam da razlikujem njega i saigrača mu Vitinju, u glavi mi je to jedan igrač. 

 

Možda i Arteti, juče se upravo spominjao Vitinha kao meta Arsenala i još nekog Engleza.

 

5 hours ago, Pokojni Ruxin said:

ja sam načuo da lego pep ima dugoročnu ambiciju da zaigra (sitijevskih) 433, u tom slučaju ima smisla jednog takvog upariti sa odegaardom i parteyom. 

 

više me zabavlja arsenalovo ganjanje raphinhe, bilo bi carski da ovog leta najviše para spucaju u levonogo krilo

 

Iduće sezone se igra i EL + mid-season SP + puno dječurlije + brazilski štih. Pepe je budući bivši. Postoji i ideja sa Sakom kao LCM-om.

 

Pep za sirotinju hoće da napabirči 90-100 ligaških golova i sav fire power je dobro došao.

 

5 hours ago, Weenie Pooh said:

Štaznam, to nije loša longterm strategija ako nameravaju da puste Saku u Liverpul na leto. (Tj. kad Pep ponudi najpravovernijem platu od dva miliona mesečno.)

 

Mada Flop više ceni Martinelija, videćemo. Valjda ume i on desno.

 

Šta će Arse sa Granitnim Džakom, za to vreme? On im je na izlaznim vratima već sto godina.

 

Ne vjerujem da je Arteta lud da pusti Saku i/ili Martinellija.

 

Xhaka će vjerovatno ostati.

Link to comment
38 minutes ago, Milošica said:

Pominje se Nkunku za Arsenal.

 

Mislim da od toga nema ništa, ali dobro, ja to juče nisam znao da Fabio Vieira postoji.

Link to comment

Nikad se ne zna, možda Kroenke kupi Red Bull, ili Red Bull kupi Arsenal pa krenu sa strateškim premeštanjem resursa....

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 

Mislim da od toga nema ništa, ali dobro, ja to juče nisam znao da Fabio Vieira postoji.

Da li bi voleo Jovica ako Zesus propadne?

 

Deluje mi da sam jedini koji misli da bi Luka mogao dosta da pruzi :D

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Da li bi voleo Jovica ako Zesus propadne?

 

Pa sad, nije da imamo neke monstrume na CF-u. Realov škart je znao bljesnuti negdje drugo. :) Robben, Sneijder, Van der Vaart... Problem je što mi se čini da je Jović igrač za Nürnberge, Eintrachte i druge Borussije Mönchengladbach.

 

Moja najveća želja je nerealna - Lewandowski na par sezona.

 

Od realističnijih opcija, a od kojih opet neće biti ništa, ne bih se bunio na onog Davida iz Lillea kad bi vratio formu iz pretprošle sezone, Lautara iz Intera ili tako nekog. Na kraju će nam devetku igrati Jesus ili Nketiah.

 

Spominje se puno Scamacca iz Sassuola, ali to je Scam u najavi.

Edited by ArleKino
  • +1 1
Link to comment

Lewandowski u Arsenalu bi bio bombona transfer i učunio bi ligu još zanimljivijom. 

Šteta što se njemu ide u Španjolsku, kako sam pročitao.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Lewandowski u Arsenalu bi bio bombona transfer i učunio bi ligu još zanimljivijom. 

Šteta što se njemu ide u Španjolsku, kako sam pročitao.

 

On je 2013.godine iz Borussije htio u jedan od tri kluba - Bayern (kojem se obećao na kraju priče), Barcelona i Manchester United (tadašnji prvaci svojih liga). Zbog obećanja Bayernu je odbio Realovih 16 miliona eura po sezoni.

 

Sad je krenuo u radikalan nastup da izboksuje odlazak iz Bayerna. Ako bude išao u Englesku, prije da će mu United ispuniti finansijske prohtjeve (ako se uklapa u Desetagin™ sistem), a nekad se povezivao i sa odlaskom u Chelsea (odlaskom Lukakua plava devetka je opet slobodna).

Link to comment

Junajted ponovo pravi sagu od prelaznog roka. ETH hoce De Jonga, Barsa nece da proda, Junajted nece da kupuje druge dok vidi koliko ce potrositi na sredinu, ETH insistira na De Jongu, Barsa nece/hoce/nece da ga proda, on nece iz Barse ali hoce kod ETH, Junajted nece da preplati, on kaze da zeli CL, Barsa ne mora da prodaje, on kaze da je u najboljem klubu na svijetu, Barsa zica neke pare sa strane.. Pa jbt konj, kakva sapunica. Koji kurac se juri igrac koji ne zeli da ide iz svog kluba i koji ce kostati 80M i koji tamo ima platu 350k!? Kakvo sranje iznova i iznova, kao da se nikad nije desio Di Maria i dr. Raskidanje saradnje sa Ragnikom je katastrofa sama po sebi, ali njegovi kontakti i skauting bi vec zavrsili 5 igraca trkaca za 150M, sve prije priprema. Strasno.

Link to comment
3 minutes ago, kipo said:

Junajted ponovo pravi sagu od prelaznog roka. ETH hoce De Jonga, Barsa nece da proda, Junajted nece da kupuje druge dok vidi koliko ce potrositi na sredinu, ETH insistira na De Jongu, Barsa nece/hoce/nece da ga proda, on nece iz Barse ali hoce kod ETH, Junajted nece da preplati, on kaze da zeli CL, Barsa ne mora da prodaje, on kaze da je u najboljem klubu na svijetu, Barsa zica neke pare sa strane.. Pa jbt konj, kakva sapunica. Koji kurac se juri igrac koji ne zeli da ide iz svog kluba i koji ce kostati 80M i koji tamo ima platu 350k!? Kakvo sranje iznova i iznova, kao da se nikad nije desio Di Maria i dr. Raskidanje saradnje sa Ragnikom je katastrofa sama po sebi, ali njegovi kontakti i skauting bi vec zavrsili 5 igraca trkaca za 150M, sve prije priprema. Strasno.

 

Oxlade-Chamberlain je na tržištu, kolena nikad zdravija, just sayin'. WHU je izgleda jedina konkurencija, a veći pull imate bar od njih.

  • Haha 1
Link to comment

izvori kazu da danas zavrsavamo, verovatno, poslednje pojacanje u ovom prelaznom roku.

skotski tinejdzer iz aberdina na yt kompilacijama uopste ne izgleda lose( e sad to su yt kompilacije i moze se ponovo pojaviti ruxin sa antipropagandnim materjalom :blink: ).
fizicki odlicno stoji za svoju dob i sluzi se dosta dobro obema nogama.  od arnolda defanzivno ne moze biti losiji :thumbsup: tako da se nadam da ce ga, barem, dostojno odmeniti u odbranama karabao kupova. licno bih voleo i njih dvojicu da vidim u nekim varijantama na terenu. tj mene vise zanima kako bi se arnold snasao na salahovoj poziciji. znam, deluje poprilicno jednodimenzionalno za navalu i mozda tehnicki skroz nedoterano ali meni je i salah tako izgledao po dolasko u liverpul.  k'o neki stihijski vetar. totalno nepredvidiv. i sad mi nekad tako zadeluje. 
jbg, sredina nam ostaje ista i matorija za godinu dana. mozda ostanemo i bez ox-a ali ce mozda i  mali karvaljo tu zavrsiti neke minute. klop ima simpatiju i ceka sledece leto da povuce konkretan potez.  poslednji put smo tako keitu cekali :isuse:
na drugoj strani navodno je hasan dosao u grad bitlsa po mane i ocekuje se da ta prica bude uskoro gotova. neka mu je sa srecom :heart: 
maneu naravno... hasanu zelim sve najgore :D

Link to comment
15 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Oxlade-Chamberlain je na tržištu, kolena nikad zdravija, just sayin'. WHU je izgleda jedina konkurencija, a veći pull imate bar od njih.

Cekaj zavrsimo De Jonga :fantom:

Link to comment
24 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Oxlade-Chamberlain je na tržištu, kolena nikad zdravija, just sayin'. WHU je izgleda jedina konkurencija, a veći pull imate bar od njih.

 

Nije čak ni WHU konkurencija.  Mi jurimo James Ward Prowse-a

 

( Znam, znam....nemojte da mi vraćate ono spominjanje Gal Gadot od pre neki dan ) 

 :D

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...