Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Salah bi mogao u City. Napokon da se ujednači manjak opcija sirotog Pepa i olakša izbor startnih 11 raskalašenom Kloppu. Maneova cijena je £42.5m.

  • Haha 1
Link to comment

Ako je tačan onaj faktoid koji kaže da mu trenutno nude povišicu od čitavih 14%, i trebalo bi da ih odjebe potpisavši za City. 

 

Standardni pay bump od 10-15% godišnje može da zadovolji 1 mene, ali ja sam daleko od najboljeg na svetu u svom poslu. 

  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, Zlurad said:

 

Mislim da Sky polako ide dodjavola, do sad je bilo da dok se priča o transferu ne pojavi kod njih nije ozbiljno, sad vrte od juče priču da ten Hag prati situaciju oko Mountovog ugovora :lol:

Edited by ducca
Link to comment

niko da napise da je pogba napustio united...

 

 

usput ide prica da ce nas marina napustiti nakon ovog prelaznog roka i umesto nje ce doci lik iz atletiko madirda. onaj kome smo prodali moratu i costu za 55+60 miliona :kecman:

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

niko da napise da je pogba napustio united...

 

Otišao on, otišao Bale... Free Transfer FC bi bio vrlo moćan da nije izvjesno merdžovanje sa Kurcobolja FC.

Link to comment

Sve se glasnije trubi da Liverpulova basnoslovna ponuda Salahu iznosi čitavih 230 hiljada nedeljno (trenutno zarađuje 200, Van Dijk 220), raznorazni "nezavisni izvori" potvrđuju. 

 

Majke mi nisu normalni. On traži da mu digneš platu sa 200 na 300, ti mu kažeš "majstore aj se nađemo na 230, rekli su mi da može da se ubudži đunta sa sitnim nutom?"

 

Istovremeno u javnost pustiš priču da si mu ponudio 400 ali je alavi Arapin odbio :isuse:

 

 

Link to comment

Sad gledam rasporede i nista novo ne bi rekao osim da su uefa i fifa otisle u k*** sa ovim rasporedima. Sledeca sezona u PL (a i drugde ocigledno) ima da bude skroz cudna i najverovatnije sa rekordnim broja povreda. Poslednja utakmica uefa lige nacije se igra 14 juna. Znam da je dobar broj igrca iz PL-a zatrazio da ili ne igra ili igra samo jednu utakmicu. Charity shield se igra 30 jula, sezona krece 6 avgusta, Katar svetsko se igra od 21. novembra do 18 decembra. Na stranu cinjenica da je vecina, ili barem pola PL timova/igraca odigralo barem 40+ utakmica, ovi koji su igrali evropska takmicenja i kupove 60+ utakmica i to bez repke jebena pauza, pod uslovom da danas odu na odmor traje 60 dana. Naravno da nece da traje 60 dana jer igraci igraju uefa nations league, dobice bukvalno 14 dana odmora i onda pripreme.

 

Sa ovim sto sam napisao ja ne znam kako ce timovi koji rade vece rezove, tipa jedinstvo, chelzi, njuka...da uopste prvo odrade transfere, pa da uklope igrace u vec postojecu strukturu, da strukturu prilagode sistemu igre i da posle 14 dana odmora krenu da rovu u punom intenzitetu pocetkom avgusta (sa potencijalno visokim temperaturama. znam, engleska ali tako su pricali i za nemacku pa je ovde ovih godina u avgustu i po 2 nedelje preko 35 stepeni). Pa onda svetsko na plus 30 (ako je verovati prosecnoj temperaturi) posle smrzavanja u oktobru i novembru pa povratak, bez odmora nakon utakmica i onda rovanje po "predivnom engleskom vremenu. Anticipiram zaebanu sezonu.

Link to comment

Ceniš da bi im lakše palo da se Svetsko igra na leto kao i inače? (Nezavisno od lokacije.)

 

Mesec-dva odmora je dosta za sve. Još će nereprezentativci dobiti zimsku pauzu, kud ćeš više!

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...