Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

ne bih se bas slozio da je darvinu potreban kristal palas. sendvic izmedju diaza i salaha je vrhunski poligon za stasavanje :whistle: 
druga stvar je sto se nadam da on ne bi imao vecih poteskoca da igra engleski fudbal. sad i odmah.
naravno uz kombinaciju sa firminjom i zotom mogla bi da se izvede jedna lagana aklimatizacija :cool:
 

Edited by cvrlle
  • +1 2
Link to comment
22 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

Manchester City manager Pep Guardiola has claimed that “everybody in this country supports Liverpool” following his side’s 5-0 win over Newcastle United on Sunday afternoon.

 

e a da nije pep onomad mislio na ovakve stvari? :unsure:

 

 

 

Kakvav 🤡 tekst.
  • +1 1
Link to comment

Athletic je pozat po navijačkim tekstovima, ja kad sam ih pratio stizalo mi je u inboks bar po 5-6 LFC uradaka dnevno. (Od toga jedno tri na temu xG i ostale parastatistike :isuse:)

 

Treba to em naštancovati em navući publiku da klikne. Najlakše je, naravno, guslanjem kako im je omiljeni klub nenadjebiv i sve se urotilo protiv njega ali se on ne da i bla bla truć.

Link to comment

Nego, gde pratite vesti oko letnjih transfera? Ja sam skroz ispao iz vinkla po tom pitanju, neobično mi je kad sezona traje do maja. 

Link to comment

Skaj sport (https://www.skysports.com/football/live-blog/11095/12476234/transfer-centre-live-sadio-mane-promises-special-answer-over-his-liverpool-future) ima prilično dobru transfer stranu. Poolove transfer rumours mozes da pratis na redditu, prilično su postrozili pravila i izbacuju uglavnom samo do tier3 novinara. Za sve ostalo ili r/soccer mada oni smaraju sa neproverenim (thesun, the mirror tip vestima). Ja ponekad upalim onefootball app pa tamo pogledam sta se piše, ponekad na transfermarkt pa rumours pa pokusam da pronadjem neku logiku.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Nego, gde pratite vesti oko letnjih transfera? Ja sam skroz ispao iz vinkla po tom pitanju, neobično mi je kad sezona traje do maja. 


Fabricio Romano.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

omiljeni klub nenadjebiv i sve se urotilo protiv njega ali se on ne da

Pa zar nije tako? :cry: (:blush:)

  • Wub 1
Link to comment
17 minutes ago, Pantelija jr said:

Pa zar nije tako? :cry: (:blush:)

 

Kako za koga, protiv LFC su se ove sezone urotili samo tamo neki čobani, budale.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
13 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kako za koga, protiv LFC su se ove sezone urotili samo tamo neki čobani, budale.

 

 

 

Ruku na srce, Arsenalovci se generalno nisu javljali, ne znam što nije ubacio Čelsi koji je na -18 :D

 

Link to comment
16 minutes ago, copkillah said:

Ruku na srce, Arsenalovci se generalno nisu javljali, ne znam što nije ubacio Čelsi koji je na -18 :D

 

 

Mislim da je to zato što mi osvojili 1 lijepi kurac od ovce i ispušili za CL dočim je Chelsea uzeo dva trofeja. :D

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...