Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

u WHU verovatno neće. Ne mogu da se dogovore oko plate. Izvori kažu da bi ga plata koju traži, ako bi je dobio, odmah izdvojila kao najplaćenijeg igrača u klubu. S jedne strane stvarno nije u redu da bude najplaćeniji igrač, a opet...kada vidiš da je do sada najplaćeniji igrač bio Andrej Jarmolenko, onda to i nije tako besmisleno. 

Link to comment
17 hours ago, cvrlle said:

a gde ce dzesi?


Možda Njuka? Nemam pojma iskreno, mogao ga je i Klop uzeti, što je Ox bolji od njega :dry:

 

 

edip: kad smo već kod izlaza Baji i Tuanzebe idu takodje.

Edited by John Coltrane
Link to comment
18 hours ago, cvrlle said:

a gde ce dzesi?

Евертон би могао бити најреалнија опција. Након авантуре Деле Алија, довођење Џесија се чини као сасвим пристојан посао.

  • +1 2
Link to comment
59 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nego što narod senegala hejtuje liverpul? :fantom:

 

Zbog negativnog uticaja Merseysidea na legende senegalskog fudbala Salifa Diaoa i El Hadji Dioufa.

Link to comment

Iz rubrike: "Panditski lebe, svak' te jede" izdvajam - Danny Murphy kaže da je United trebalo da uposli Southgatea, a ne Ten Haga. :lol:

  • Haha 2
Link to comment

Kao navijač Newcastlea, potpuno sam se odvikao od uzbuđenja prelaznih rokova.  Ovo sad, nakon prodaje kluba, totalno je ludilo. Otprilike svaki igrač sa dve zdrave noge se svakodnevno povezuje sa dolaskom, mediji lupetaju, agenti guraju priče kako bi klijentima dizali cenu etc.

 

U svakom slučaju, puno se očekuje od ovog prelaznog rokenrola. Nakon odličnog biznisa u januaru, kad su pojačanja praktično spasila klub od ispadanja (Trippier, Burn, Targett, Bruno Guimarraes, malo manje Wood), svi gledaju šta će NUFC da uradi i na koji način će da počne nova era na Tynesideu.

 

Ja mislim (a i nadam se) da će da igraju pametno i da ne pljuskaju ogromne pare već da grade ekipu postepeno ali kvalitetno, kako je to radio Tottenham u poslednjih desetak godina. Već je doveden kvalitetan sportski direktor koji bi mogao da se bavi tim stvarima.

 

 

Link to comment

Da li je realno da Mane vredi samo 30mil€ ?!?!? :wacko:
 

Kako stvari stoje Bajern može da se kocka i da ne nudi više, osim ako se ne pojavi neki Njukasl, ali uopšte nije nerealan scenario da Live na kraju popusti i prihvati taj kikiriki. 

Link to comment

Da, jer sledece godine moze da ode za dz, a i novac koji on trazi za dugogodisnji ugovor, sa porezima, izace dobrano vise od tih 30M.

Link to comment
13 minutes ago, John Coltrane said:

Da li je realno da Mane vredi samo 30mil€ ?!?!? :wacko:
 

Kako stvari stoje Bajern može da se kocka i da ne nudi više, osim ako se ne pojavi neki Njukasl, ali uopšte nije nerealan scenario da Live na kraju popusti i prihvati taj kikiriki. 

 

Odbili su im i tu ponudu, navodno je bilo nekih add-ons koji se trigeruju samo ako Mane uzme ballon d'or i svetsko prvenstvo i ne znam šta još :yawn2:

 

Podići će još, verujem, ali ne još mnogo.

 

Za to vreme, Darwin će nas™ koštati koliko Mane plus jedno 40 miliona :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...