Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Ima da se nadju na 35 miliona, bez bonusa. Elem, Bajernov bonus do 30 miliona bi se trigerovao samo ako Mane osvoji 3 zlatne lopte :ph34r:

 

Nesto ne verujem u tu pricu o Darvinu, Poolovi transferi su obicno prilicno tihi i cim se neko ime predugo pominje to moze da bude dobar znak da tog igraca necemo da vidimo u timu. A i ako ga uzimamo, moze da se uradi solidan fundraising: Taki ide za 17 miliona, verovatno u Lids, Ox-a mozemo da uvalimo mozda za tu sumu - ipak je Englez, Filips za oko 7, Neco za 10ak...Previse igraca za jednog.

Link to comment

Ponoviću nešto što sam neki dan rekao i na FB-u - dolazak Manea je bio prva kockica u stvaranju Kloppove mašinerije, a njegov odlazak prvi znak raspadanja.

 

@copkillah će se sjetiti da sam još 13.3.2019.godine najavio da će Mane otići u Real/Bayern.

 

Bayern onda da dovede i Kanea pa da u napadu igraju Sane-Kane-Mane, a za trenera može i (Slaven Bilić) Nane.

  • Haha 1
Link to comment
On 7.6.2022. at 16:21, Bandito said:

Kao navijač Newcastlea, potpuno sam se odvikao od uzbuđenja prelaznih rokova.  Ovo sad, nakon prodaje kluba, totalno je ludilo. Otprilike svaki igrač sa dve zdrave noge se svakodnevno povezuje sa dolaskom, mediji lupetaju, agenti guraju priče kako bi klijentima dizali cenu etc.

 

U svakom slučaju, puno se očekuje od ovog prelaznog rokenrola. Nakon odličnog biznisa u januaru, kad su pojačanja praktično spasila klub od ispadanja (Trippier, Burn, Targett, Bruno Guimarraes, malo manje Wood), svi gledaju šta će NUFC da uradi i na koji način će da počne nova era na Tynesideu.

 

Ja mislim (a i nadam se) da će da igraju pametno i da ne pljuskaju ogromne pare već da grade ekipu postepeno ali kvalitetno, kako je to radio Tottenham u poslednjih desetak godina. Već je doveden kvalitetan sportski direktor koji bi mogao da se bavi tim stvarima.

 

 

Dovodjenje Dina Esvorta na mesto direktora fudbala iz Brajtona ti vec govori da nece ici tim putem. :)

Link to comment
2 hours ago, Zlurad said:

Nesto ne verujem u tu pricu o Darvinu, Poolovi transferi su obicno prilicno tihi i cim se neko ime predugo pominje to moze da bude dobar znak da tog igraca necemo da vidimo u timu.


dobro nije bas sve islo tako glatko i tiho.
seti se saga o vvd-u i alisonu bekeru. nabi keiti :frust:nabilu fekiru :isuse:

Link to comment

dobro nije bas sve islo tako glatko i tiho.
seti se saga o vvd-u i alisonu bekeru. nabi keiti :frust:nabilu fekiru :isuse:
Tad smo prodali Kutinja, moglo je da se šara po timovima. Sad sa "prodajom" Manea mora da se ne talasa da potencijalnog igrača ne bi uzeli Spursi npr kao što smo im mi uzeli Diaza.
Link to comment

Ima jedna druga stvar: Klopp je htio Van Dijka i pjevao upravi: "Ja neću ljepšu, ja neću drugu" nego Kombi Lezbijka™ i to je bilo to. Nikakvo Maguire-Koulibaly-Upamecano-pičkamaterina rezervno rješenje.

 

Minamino je, po onoj jednoj priči, maltene kupljen poslije referenduma u svlačionici nakon što je Salzburg napatio Pulđane.

 

Van Dijk je nedavno hvalio Nuneza kao najzajebanijeg suparnika i poredio ga sa Haalandom.

Link to comment

skuplji nunjez od holanda, ali dobro holand je bio realna opcija samo ako ste jedan od 2 najveća kluba na svetu 

 

razumem zašto boranija mora da preplaćuje :happy:

Edited by Pokojni Ruxin
  • Tužno 1
Link to comment
1 hour ago, smorenko said:

Dovodjenje Dina Esvorta na mesto direktora fudbala iz Brajtona ti vec govori da nece ici tim putem. :)

 

njuka već uveliko povlači fudbalski smislenije poteze nego bilo šta što je junajted radio u proteklih 10 godina. bilo je jasno da su preuzeli ljudi sa smislom za igru čim je angažovan hauara. :sleep:

 

neće sigurno dovoditi nejmara ili bilo koga ko ima platu preko 200k u skorije vreme, te naslove možete slobodno da preskaćete...i sasvim sigurno će biti vrlo ozbiljan konkurent za top 4 za najkasnije 3 godine.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

njuka već uveliko povlači fudbalski smislenije poteze nego bilo šta što je shity radio prvih 10 godina. bilo je jasno da su preuzeli ljudi sa smislom za igru čim je angažovan hauara. :sleep:

 

neće sigurno dovoditi nejmara ili bilo koga ko ima platu preko 200k u skorije vreme, te naslove možete slobodno da preskaćete...i sasvim sigurno će biti vrlo ozbiljan konkurent za top 4 za najkasnije 3 godine.

Popravljeno. +1

Link to comment

siti se gradio u eri pre FFP što menja dosta dosta + koliko god se vi upirali siti nikad nije držao rekord za najskupljeg igrača na svetu, i sve do holanda praktično nikad nije kupovao na tržištu na kojem pazare real, barsa i bajern recimo. a otkad je dosao txiki siti uz liverpul ima daleko najsmisleniju fudbalsku politiku, sušta suprotnost od psg-a.

 

siti je toliko uspešan zato što ga vode ljudi koji se razumeju u fudbal na prvom mestu, na drugom zbog toga što ima nešto para :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

To je besmislena patkometrija. Cinjenica je da ste klub vaskrsli do ovih visina iskljucivo arapskim parama i neuporedivo vecim platama za prosjecne igrace, sto niko nije mogao pratiti. Svaka filozofija je besmislena. A znas da cijenim kako ste ipak odrzali klub tu gdje jeste. Istina je i to sto si stavio u prethodni post ali ovako je bolje :sleep:

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Ima jedna druga stvar: Klopp je htio Van Dijka i pjevao upravi: "Ja neću ljepšu, ja neću drugu" nego Kombi Lezbijka™ i to je bilo to. Nikakvo Maguire-Koulibaly-Upamecano-pičkamaterina rezervno rješenje.

 

Minamino je, po onoj jednoj priči, maltene kupljen poslije referenduma u svlačionici nakon što je Salzburg napatio Pulđane.

 

Van Dijk je nedavno hvalio Nuneza kao najzajebanijeg suparnika i poredio ga sa Haalandom.

 

Ja sam za VVD čuo sasvim drugu priču, navodno je transfer zamalo da pukne kad su iz Sotona zategli a ovaj im se opet povredio (srećom lakše), kao bili se okrenuli drugim metama. 

 

Minamino jeste bio opasan u toj utakmici ali nije baš ono kao pulling up trees. Uzeli su ga zato što je bio jeftin, klauzula od 7 miliona, računali da će uvek moći da ga zavale za duplo veće pare makar i ne dobio baš mnogo priliku. I evo, sad će da im ode za 17 miliona jer je bio prvi strelac u pohodu na oba domaća kupa.

 

Nunez, sa druge strane, jeste pokidao u utakmicama sa Benfikom ove sezone - golovi, asistencije, trčanje i u napad i u odbranu, kao da je baš hteo da impresionira Kloppa. A koliko je neozbiljno dovoditi igrača na osnovu dve utakmice... jebiga. Meni deluje kao sirov potencijal, energičan, gladan lopte... jeste da baš ne ume da je iskontroliše kako treba, ali dobro, šta zna dete od 23 godine šta je first touch.

 

Neka se kockaju, jebiga, nisu moje pare. Kako god da prođe, Ruxin će imati novog materijala.

Link to comment

E da, bilo bi zabavno ako ne prođe Darvin pa umesto njega uzmu Nkunkua :D Kao onda kad je umesto Brandta došao Salah a umesto Wernera Jota...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...