Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

klubovi druge klase koji ne da zadrže svoje najbolje igrače će uvek biti favoriti za taj trofej...mogli smo i mi nekad da zaradimo pare na kdb-u kojeg smo doveli za siću™ kao vi na kutinju, ali lol time se ne bave najveći klubovi. :sleep:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

saul se vraca u atletico.

 

chelsea je ok sa lukakuom da ode na pozajmicu nazad u inter. traze obestecenje od oko 25 miliona i da inter placa deo plate (verovatno 50%). bilo je price da ce neki igrac intera biti u razmeni (skriniar, bastoni, lautaro) ali sumnjam da ce biti od toga ista...

 

imena koja se najvise spominju za pojacanja su dembele, jesus, gvardiol, sterling...

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Minamino jeste bio opasan u toj utakmici ali nije baš ono kao pulling up trees. Uzeli su ga zato što je bio jeftin, klauzula od 7 miliona, računali da će uvek moći da ga zavale za duplo veće pare makar i ne dobio baš mnogo priliku. I evo, sad će da im ode za 17 miliona jer je bio prvi strelac u pohodu na oba domaća kupa.

 

Minamina smo doveli jer smo "jedini" znali koja mu je klauzula. Pricalo se o tome kad je doveden u pool, da su ostali mislili da je klauzula preko 20 miliona. Ubedjen sam da je rahmetli Ulije izdirigovao transfer kao tadasnji global sporting direktor za RB grupu. Dobar je bio u tim tekmama, video se potencijal koji se nije preterano ostvario a 7 miliona je sigurna investicija za igraca u tim godinama (tadasnjim).

 

Nkunkua sam gledao par utakmica u bundesligi. Omladinac ima opasan potencijal. Toliki da sam morao da vidim za koliko su ga para doveli i odakle. RB grupa mora da ima celu bazu FM-a + 100+ profi skauta kada ovako dovode igrace. PSG -> Lajpcig za 12 miliona evra. Trenutno je, posle 2 godine "vredan" 65 miliona. Dobro, portugalski klubovi su nenadmasni kod dovodjenja igraca iz latinske amerike, tj kupovine za malo para a prodaje za puno ali to je vec ishod dugogodisnje saradnje i njihovog biznis modela. Ali RB. Iako new money, retko kupuju skupo. Samo kvalitetno.

Link to comment

A od kad su to klauzule tajne? :unsure: Pitaš agenta ili klub, kažu ti kolika je release clause, ti odlučiš da li ti se isplati ili ne.

Link to comment

Premijer liga potvrdila je kalendar za predstojeću sezonu 2022/23, u kojoj će postojati pauza od mesec i po dana, kako bi se prilagodila Svetskom prvenstvu u fudbalu, u Kataru.

Naredna sezona će početi 6. avgusta i biće prekinuta nedelju dana pre Mundijala, koji je na programu od 21. novembra do 18. decembra 2022. godine.

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

A od kad su to klauzule tajne? :unsure: Pitaš agenta ili klub, kažu ti kolika je release clause, ti odlučiš da li ti se isplati ili ne.


Ma da, mislim da je to bila patka oko Minamina. Svakom agentu je u interesu da se klubovi otimaju oko njegovog igraca. Veca otimacina => more muneys

  • +1 1
Link to comment

Hoće Sekta da nam ukrade Darvina, ETH odleteo za Portugal, ludnica šta je ovo, šta ako ulete sa ponudom od 120 miliona pa LFC uzme Nkunkua:jerry:

 

Neću vam oprostiti što ste me navukli da počnem da pratim transfere na Tviteru :mad:

  • Haha 1
Link to comment

Ne vjerujem da ce Junajted pritiskati za njega ili bilo kog napadaca, nije prioritet uopste. Mislim, pokusace sigurno, dobar je, ali bez prevelikih para u igri.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, kipo said:

Ne vjerujem da ce Junajted pritiskati za njega ili bilo kog napadaca, nije prioritet uopste. Mislim, pokusace sigurno, dobar je, ali bez prevelikih para u igri.

 

Verovatno si u pravu, ali ko je tačno prioritet? Jesu doveli nekog ili samo gledaju?

 

 

Link to comment
51 minutes ago, kipo said:

Ne vjerujem da ce Junajted pritiskati za njega ili bilo kog napadaca, nije prioritet uopste. Mislim, pokusace sigurno, dobar je, ali bez prevelikih para u igri.

 

Ma da, imamo Marisala (nije gol dao ni u Sevilji ), Grinvuda (u pritvoru/zatvoru/kući čeka sudjenje), Kavanija (odlazi), Rašforda (hrani decu po Greater Manchesteru)....

Neka D.Nuneza u Liveu.

 

Link to comment
50 minutes ago, kipo said:

Ne vjerujem da ce Junajted pritiskati za njega ili bilo kog napadaca, nije prioritet uopste. Mislim, pokusace sigurno, dobar je, ali bez prevelikih para u igri.

 

Prica se po sektaskim forumima da je board jedinstva uporan da dovede DN po svaku cenu, mada vecina sektasa prilicno pati zbog toga jer se jedinstvo navuklo na jednog igraca i to napadaca od 100 miliona, umesto da resava pitanje odbrane i srednjeg reda (plus im ostaje Ronaldo koji bi po difoltu trebalo da igra skoro svaku utakmicu pa jedino ako ETH odlucio da menja svoju 4-3-3 taktiku i krene da igra 4-4-2 samo da bi upario Ronalda i DN, ili da ovog potonjeg cuva za FA ili Ligu konfederacije/evrop, sta god da jedinstvo igra od evrope). I bekova. Koliko sam video Ted Hagu su dali nekih 150 miliona za ovaj prelazni rok. Ako hoce skoro sve da spuca na jednog igraca ne znam gde ce da nadje pare za De Jonga, za onog klinca iz Ajaxa za odbranu, i ko god se jos pominje u transferima za jedinstvo. Bem li ga, mozda uvalja kapitena Njuki za 100 miliona, pa mu se moze.

Link to comment

Šta će mu De Jong, vraća se VDB iz Evertona, to je za jedno slovo od KDB.

 

Bila je pre neki dan informacija da ni MUFC ni LFC nisu zainteresovani da uđu u bidding war oko iovako preskupog Urugvajca, tako da ne znam koliko ima istine u ovoj ideji o last minute otimačini.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...