Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

Samo da prijavim da trenutno gori i Odelzhausen, juri se autobahnom 110 na sat, Njemci kadar nevera, govore Schon wieder diese Scousers

koji si ti huligan

Link to comment

Weekend at Jürgie's.

 

"Jürgen Klopp would be the perfect quadruple winner except for one small thing...

 

He's a double loser."

FT72VDSWIAISrJI.jpeg

  • Haha 3
Link to comment



 
nisam vozio sa mačkom trotinet u čast osvojenog karabao kupa dan posle izgubljenog finala lš, ali to je već priznajem moja greška 


Ne znaš šta propuštaš.

Link to comment

Conte slaže vrlo zajeban tim. Ono, uvijek postoji mogućnost implozije kao u drugoj sezoni kad je Chelsea sa 1. sletio na 5.mjesto, ali izgleda da radi ciljano (skauting talijanskog tržišta se zasad isplaćuje - Romero, Bentancur, Kuluševski) i dovodi željene igrače, a ne ono što mu je preostalo. Spursi mi djeluju sigurniji za Top 4 naredne sezone nego Chelsea.

 

Naši vrbuju Gnabryja za povratak, ali bojim se da će on u Liverpool u dealu za Manea.

  • +1 1
Link to comment

Ovo ce biti prva cela Konteova sezona u Spursima, sasvim je moguce da bude boom i, pas'te sad Spursovci, cak neki trofej :s_w: ako ga Levi ispostuje sada i za januarski prelazni rok.

Njegova implozija obicno dolazi nakon jedne jake sezone.

Link to comment
Conte slaže vrlo zajeban tim. Ono, uvijek postoji mogućnost implozije kao u drugoj sezoni kad je Chelsea sa 1. sletio na 5.mjesto, ali izgleda da radi ciljano (skauting talijanskog tržišta se zasad isplaćuje - Romero, Bentancur, Kuluševski) i dovodi željene igrače, a ne ono što mu je preostalo. Spursi mi djeluju sigurniji za Top 4 naredne sezone nego Chelsea.
 
Naši vrbuju Gnabryja za povratak, ali bojim se da će on u Liverpool u dealu za Manea.
Ne verujem da će pool da pikira Gnabrija. Mane za Gnabrija u vidu zamene plus neka kinta mi nije previše moguća. Ne znam šta će i vama kad imate dovoljno krila? Plus Gnabry igra (pretežno) desnog wingera, tu je u Pool-u Salah, a previše je prvotimac da bi bio rotacija.
Link to comment
4 hours ago, John Coltrane said:

Krcato i kod vas :covid19:

 

Pa ono, skromno. From each according to their needs, itede.

 

 

Realo je ispalo dobro što nisu uzeli još koji trofej, ovaj odziv bi bio baš slab za 1 tripletu/kvadripletu :fantom:

Link to comment

Ne nadaj se previse, po pisanjima Inter mora da zavrsi prelazni rok sa 60M plusa, bilo kakva normalna odsteta za Lukakua se tu nikako ne uklapa. Ako ode u Inter otici ce ili za neke bas sitne milione (a ne vidim sto bi ga Celzi davao za to) ili na pozajmicu, sto takodje nije isplativo za plavce.

 

Lukaku je za Celzi trenutno Kepa 2, s tim sto mislim da nije ni izbliza los igrac kao ovaj.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...