Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

5 hours ago, Zlurad said:
5 hours ago, ArleKino said:
Conte slaže vrlo zajeban tim. Ono, uvijek postoji mogućnost implozije kao u drugoj sezoni kad je Chelsea sa 1. sletio na 5.mjesto, ali izgleda da radi ciljano (skauting talijanskog tržišta se zasad isplaćuje - Romero, Bentancur, Kuluševski) i dovodi željene igrače, a ne ono što mu je preostalo. Spursi mi djeluju sigurniji za Top 4 naredne sezone nego Chelsea.
 
Naši vrbuju Gnabryja za povratak, ali bojim se da će on u Liverpool u dealu za Manea.

Ne verujem da će pool da pikira Gnabrija. Mane za Gnabrija u vidu zamene plus neka kinta mi nije previše moguća. Ne znam šta će i vama kad imate dovoljno krila? Plus Gnabry igra (pretežno) desnog wingera, tu je u Pool-u Salah, a previše je prvotimac da bi bio rotacija.

 

Gnabry je sličan Maneu, igra sve pozicije u napadu, zna jako i za dva i za tri™, samo je 5 godina mlađi, igrao je već u PL i dokazan je u Ligi prvaka. Ugovor mu, kao i Maneu, izlazi 2023.godine tako da ima tu rezona za oba kluba da naprave dogovor.

 

Nama takva klasa uvijek treba + bio bi nam valjda i HG igrač. Uvijek sam ga gotivio i bio sam ljut na Wengera kad ga je počeo šikanirati.

Link to comment
6 hours ago, MiddleClass said:

Bolje zadrzite Lukakua, a otjerajte Vernera.

 

werner je mnogo bolji i korisniji od belgijske lenstine.

  • +1 2
Link to comment

Transfer politika glupih kineza u Interu je: da Marota iskopa nešto besplatno, eventualno neka višegodišnja pozajmica ili odloženo plaćanje plus žrtvovanje 1-2 igrača za velike novce. 

 

Ovo leto je izgleda Bastoni označen za prodaju, što je po meni kompletni nonsens (em je najmlađi, em je najtalentovaniji). Tako da ništa od trampe.

 

Inter bi verovatno ponudio Bastonija za 60-70 miliona i da preuzmemo 50-60% Lukakovog ugovora u naredne 2 godine. :mellow:

Link to comment

Koliko ja vidim, glasine oko Maneove zamene su najglasnije oko Darvina Nunjeza iz Benfike, koji možda jeste a možda i nije već sve dogovorio sa Sektom :unsure: (Ako jeste, to bi ga činilo idealnom zamenom jer su im i Manea svojevremeno skinuli sa lopate.)

 

Nunjez mi deluje kao Klopov tip napadača, loži se, voli da trči, voli duel, ne komplikuje previše. Pritom je mlad i nedokazan, ne bi očekivao zakucano mesto u startnoj postavi. Kažu da mu je plafon™ dosta visok, ja sam ga gledao samo u par utakmica u LŠ i izgledao je dosta interesantno.

 

Pominju se i Kane i Son, ali to zvuči dosta neozbiljno. Nema šanse da će Klop dovoditi finished article za neku nenormalnu cenu.

  • +1 1
Link to comment

Fabricio kaže da smo spremni platiti 9M Eura da aktiviramo otkupnu klauzulu za Areolu. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment
12 hours ago, cvrlle said:

glasam za darvina. promaklo vam je cinjenica da je zamena za manea dovedena jos krajem januara :thumbsup:

 

Paaaa nisam siguran koliko je zamena, a ne u stvari dopuna svega što se ima. Svakako bi trebalo da se dovede neko na nivou Nunjeza, minimum, ako Mane ode.

 

Ništa od De Jonga u Junajtedu za sada, on ne želi da ide, Barsa mu nije rekla da li uopšte razgovara sa nekim o njegovom transferu. Ali treba im kinta pa nisam siguran da je to baš završena priča.

Link to comment

80m za nunjeza za gospodina. ionako mu je sledeća godina verovatno poslednja šansa da još jednom osvoji neki bitan trofej :fantom:

Link to comment

Manchester City manager Pep Guardiola has claimed that “everybody in this country supports Liverpool” following his side’s 5-0 win over Newcastle United on Sunday afternoon.

 

e a da nije pep onomad mislio na ovakve stvari? :unsure:

 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Paaaa nisam siguran koliko je zamena, a ne u stvari dopuna svega što se ima.


do dolaska diaza mane je sve svoje minute provodio na levoj strani. od februra se on kombinovao po potrebi i igrao uglavnom sredinu. cak par puta i po desnoj strani.
kontam da je diaz uspesno prosao uhodavanje i da ce on biti prva opcija za tu LW poziciju a jota je uvek tu da pripomogne. meni je logicnije da se pojuri takav neki igrac kao sto je darvin ili kejn, malo osvezi sredina i podupre trent. to vidim kao neke letnje prioritete. 
postoji realna opcija da ce salah sledeceg leta menjati sredinu tako da verujem da ce se u nekoj blizoj buducnosti skauting liverpula ozbiljno pozabaviti i tom pozicijom. 

Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Fabricio kaže da smo spremni platiti 9M Eura da aktiviramo otkupnu klauzulu za Areolu. 

 

To je kikiriki spram to kakvog bi golmana dobili.

 

Čuanemi izlgeda u Realu

Link to comment

Darwin je bas na ozbilnom glasu kao vrhunski talenat, doduse puno takvih je izaslo iz Benfike, a nisu svi imali velike karijere. Pitanje je koliko je Liverpul u mogucnosti da ceka da on u potpunosti stasa, trebace mu sigurno par sezona. Idealno bi bili da ga gurnu u neki Palas na pozajmicu, ali Liverpulu ne trebaju igraci za buducnost, treba im za sada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...