Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, 189- said:

1. nije zadnji vezni nego b2b

2. ako ce biti prodat onda za trazenu cenu

3. odlican je samo u pola utakmica koje igra a propusta pola sezone

1. Nije sija nego vrat.

2. Pa naravno

3. Dovoljno je odlican. Ako skripi nesto ove sezone, prethodnih vam se naradio.

 

1 hour ago, 189- said:

ja ga ne bih prodao (a pogotovo ne u pl ili top6 ekipi), nego ga ostavio da ode ako zeli za dzabe sledece sezone...

Pa to i ja kazem.

 

47 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Rajs ima još dve godine i još jednu kao opciju kluba...faktički tri. 

Da, nisam vidio tu +1. Dakle, od njega zavisi.

Link to comment
On 19.5.2022. at 13:19, Jean-Luc Picard said:

 

To samo do kraja ovog meseca, a onda će imati dve PL i jednu LŠ manje. 

 

nah

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

nah

 

Post draftovan pre deset dana 100%.

 

18 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

jel otkazana parada?

 

padaće kiša ionako...

 

Neka ih, nisu bili u prilici da proslave jedinu titulu u 30+ godina, mora negde da se kompenzuje.

 

Koliko ceniš da će doći ljudi da proslavi liga kup, manje ili više nego što je nedavno došlo da proslavi Pepovu jubilarnu 74. ligu?

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Post draftovan pre deset dana 100%.

 

satisfaction-satisfied.gif

 

8 minutes ago, Weenie Pooh said:

Koliko ceniš da će doći ljudi da proslavi liga kup, manje ili više nego što je nedavno došlo da proslavi Pepovu jubilarnu 74. ligu?

 

ne znam, ne mogu da se odlučim šta mi bi bilo smešnije

  • +1 2
Link to comment

Šta ti pamtiš, šta ti beležiš jbt...ja se ne sećam da sam to napisao ( verovatno u zajebanciji ), ali ti jok :smiley_hail:

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Šta ti pamtiš, šta ti beležiš jbt...ja se ne sećam da sam to napisao ( verovatno u zajebanciji ), ali ti jok :smiley_hail:

 

Pa dobro, sinoćnja pobjeda Reala je najveći Peparin uspjeh u Cityju u Ligi prvaka.

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Nije to ništa novo, Floparin sturm und drang ne radi najbolje protiv mrtvih bunkeraša, posebno sa raspoloženim golmanima. Chelsea x2 i Real nisu slučajno odigrali tako kako su odigrali.

 

Poređenja radi, imao si u polufinalu FA kupa jednog što je hteo da se nadigrava (a još izveo retardiranog golmana) pa primio tri gola za poluvreme.

 

Još je juče LFC stvorio 5-6 odličnih prilika, ali nekad golman prosto ne da, jebiga. Možda su mogli i više da Diaza i Salaha nije mrzelo da pokušavaju 1 na 1 protiv raznih Militaoaoa.

Link to comment
17 minutes ago, Weenie Pooh said:

Nije to ništa novo, Floparin sturm und drang ne radi najbolje protiv mrtvih bunkeraša, posebno sa raspoloženim golmanima. Chelsea x2 i Real nisu slučajno odigrali tako kako su odigrali.

 

Poređenja radi, imao si u polufinalu FA kupa jednog što je hteo da se nadigrava (a još izveo retardiranog golmana) pa primio tri gola za poluvreme.

 

Još je juče LFC stvorio 5-6 odličnih prilika, ali nekad golman prosto ne da, jebiga. Možda su mogli i više da Diaza i Salaha nije mrzelo da pokušavaju 1 na 1 protiv raznih Militaoaoa.

 

Liverpool je dobio nula od šest mečeva protiv ostatka Top 4. Šest remija jest bolje od šest poraza, ali opet.

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Liverpool je dobio nula od šest mečeva protiv ostatka Top 4. Šest remija jest bolje od šest poraza, ali opet.

 

Tebi je, vidim, i dalje Klopp kriv što Arsenal nije uspeo da se uglavi u Top 4? Da jeste, LFC bi imao dve pobede i četiri nerešene u toj besmislenoj mini-ligi.

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Tebi je, vidim, i dalje Klopp kriv što Arsenal nije uspeo da se uglavi u Top 4? Da jeste, LFC bi imao dve pobede i četiri nerešene u toj besmislenoj mini-ligi.

 

Nije, i da je dobio dvaput Spurse, opet bi na GD Spursi bili ispred nas.

 

Suština je u tome kako je Liverpool prolazio u 90 minuta protiv najjačih timova koji se ne zajebavaju kao Pep u kupu nego prilagode taktiku.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...