Jump to content
IGNORED

Premier League 2021-22


ArleKino

Recommended Posts

Kome? Vise Celzi zeli da proda Lukakua, nego sto je Tot potreban. Kontam da mu je i pala cijena a Levi ne spusta kad prodaje, pa tako. 

Link to comment
16 minutes ago, kipo said:

Kome? Vise Celzi zeli da proda Lukakua, nego sto je Tot potreban. Kontam da mu je i pala cijena a Levi ne spusta kad prodaje, pa tako. 

 

Maneu

Link to comment
Kako samo 30 milki? Istice mu ugovor uskoro?
Sledeće godine. I meni 30 zvuči suludo malo, čak i ako mu ističe ugovor sledeće godine. Za te pare bolje da ostane pa nek ide na free transfer, barem bi uzeo kintu za potpisivanje ugovora
  • +1 1
Link to comment

Trideset je i LFC platio kad je u suprotnom smeru dolazio Thiago. Ugovor mu je isto bio na izmaku, a tu su negde i po godinama. 

 

Ako stvarno hoće da ide, sumnjam da će ga Klopp blokirati. 

 

Ne smeju sebi da dozvole da izgube i Manea i Salaha.

Link to comment
8 minutes ago, MiddleClass said:

Jeste, Eto i Kambijaso su isto. 

 

Sto se Maneu ne ostaje? Kao i Tadicu igra mu se laksa liga?

 

Kambijaso :lolol:

 

Ne znam zašto i da li mu se ne ostaje, za sada je samo izjavio da o eventualnom produženju saradnje neće pričati pre finala. Francuski mediji to mahom tumače kao najavu odlaska.

 

Bajernu je dao dva gola kad su se poslednji put sastali, a stari tekstovi o Tijagovom transferu od 30 miliona su tu pri ruci, samo copy/paste i zameniš imena gde treba.

Link to comment

Gerrard okuplja stari bend, Suki navodno naredno pojačanje. Još Vlado Kalember Sturridge i turneja "4 asa" može da počne.

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

Gerrard okuplja stari bend, Suki navodno naredno pojačanje. Još Vlado Kalember Sturridge i turneja "4 asa" može da počne.

 

Kako kad mu je i Sterling na tržištu?

  • +1 1
Link to comment

Harry Wings košta 25 miliona, Sadio 30. LoL.

Thiaga smo platili 25 miliona ne 30, plus je imao 29 ne 30 godina i poslednje dve sezone u Bajernu maksimalno 30 utakmica po sezoni. Mane samo ove sezone ima 50 utakmica, ne računajući Afcon. Na kraju krajeva, ako oće da ide nek ide. Smorili su više i on i Salah i Firmino sa ugovorima i formama. Salah nas je vukao do afcona, posle Afcona Sadio. I dalje ne vidim ulogu Firmina u Liverpulu, jer je apsolutno vam forme poslednjih meseci. Osim ako ne spuca hat trick sutra, pa me demantuje

Link to comment
39 minutes ago, Zlurad said:

I dalje ne vidim ulogu Firmina u Liverpulu, jer je apsolutno vam forme poslednjih meseci. Osim ako ne spuca hat trick sutra, pa me demantuje

 

Ostalo mogu da potpišem, ali Firmino je bio u formi cele sezone uprkos nizu povreda - redovno se vraćao golovima i asistencijama. Odličan učinak ima, imajući u vidu koliko je malo igrao. Za Klopov sistem sa krilnim napadačima, Firmino je dosta upotrebljiviji na poziciji lažne devetke nego Mane i daleko više nego Salah.

Link to comment

Mane se već dugo ne miriše sa Salahom koji će zabosti novi ugovor i ostati. Luiz vam je legao kao budali šamar, Žota je tu da pakuje. Možda još neko u napadu, možda malo klasičnija 9ka i to bi bilo to. 

Link to comment

Liverpoolov napadački trozubac Mane-Firmino-Salah je ušao u tridesete, Klopp zna da ih ne može odmah zamijeniti Diazom, Jotom i Nekim Trećim nego da to ide postepeno. Salah zasad izgleda kao jedini bez zamjene dok mi se Firmino čini kao prvi kandidat za sat sa posvetom.

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, John Coltrane said:

Mane se već dugo ne miriše sa Salahom

 

:yawn2:

 

Za ostalo nadam se da si u pravu, ali bojim se da neće baš tako ići.

Link to comment
  • radisa locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...