Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

Ako aktiviras divljakusu ponistice ti minus poene za te transfere, i moraces iznova da sklepas tim. Mozda i najbolje/bezbolnije resenje u ovakvoj situaciji. I menjaj password obavezno, potencijalno batali sve sto nije oficijalni app/sajt.

Link to comment
3 hours ago, Moća said:

Jake Gyllenhaal Reaction GIF

Ma misli ti šta hoćeš nego sam aktivirao klupu pa reko bzvz ti da divljaš sada...pre svega kolegijalnost i empatija prema kolezi davljeniku :fantom:

Link to comment

Sad aktivirao divlju kartu i vidim kad prodam tim imaom samo 94.5 na raspolaganju iako mi tim vredeo 97 i imao sam 3,5 u banci. Na koju foru sad imam 6 milki manje????

Link to comment

to je, nema šta drugo. osim ako ti nije neko hakovo i cene :sleep:

 

kad prodaješ dobiješ samo polovinu rasta cene u odnosu na kupovinu, to sigurno znaš, ali ne izgleda tako strašno za svaki pojedinačni transfer, kao kad sve sabereš pa vidiš koliko bi manje vredeo ceo tim, od onog  što piše sa strane

Link to comment
8 minutes ago, Moća said:

Ma sad vidim da je i FPL slao mejl svima i rekao da na žalost en mogu ništa d aponište i da možemo da ga duvamo i da im je veoma žao.

 

Stvarno su sise. Šta to znači "ne mogu da ponište" ? Ako imaju bazu korisnika kojima su hakovani nalozi i ako su istima slali mejl, valjda mogu da vam otključaju jedno kolo za WC da vratite na staro. 

Link to comment
9 minutes ago, John Coltrane said:

 

Stvarno su sise. Šta to znači "ne mogu da ponište" ? Ako imaju bazu korisnika kojima su hakovani nalozi i ako su istima slali mejl, valjda mogu da vam otključaju jedno kolo za WC da vratite na staro. 

Otkud imaju bazu ? Nije njima hakovan sajt, nego neki app posrednik ako sam dobro razumeo

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

Otkud imaju bazu ? Nije njima hakovan sajt, nego neki app posrednik ako sam dobro razumeo


Pa kako su onda slali mejlove oštećenim korisnicima? Valjda su videli da je odradjeno po 1000 transfera. Ne znam :huh:

Link to comment

Nije problem identifikovati ostecene korisnike, problem je vratiti sistem na staro stanje od pre suludih transfera, pri cemu treba voditi racuna i o budzetu i o tacnim cenama igraca u tom trenutku, upitno je da li imaju istorijske podatke u bazi da bi tako nesto sproveli u delo i jos upitnije je da li imaju programersku moc na raspolaganju za takav posao.

 

Sad pre koji mesec uveli su dodatni FH cip zbog odlaganja utakmica, uslov je da ne koristis dva FH zaredom. To je bukvalno zbog toga da ne bi doradjivali sistem, on je nakalemljen da radi sa 1 FH, ako stavis dva zaredom padaju u vodu svi algoritmi i kalkulacije i mora da se programira ispocetka. Ako ih razdvojic, onda koristis vec postojecu funkcionalnost dva puta, easy peasy.

Link to comment

kakav okršaj sa kunićima, drugi i treći rezultat u ligi a samo tri ista igrača.  u današnje vreme kad je teško nekad naći tri različita
 
i na sve to odlučiće izbor kapitana, kao što i treba

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...