Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

5 minutes ago, levi said:

sledeće kolo je več počelo, od kad je istekao dedlajn za ovo kolo, zato su crveni  jbt


Aman, ušao sam u Points, ne u transfere ili Pick Team.

Link to comment

Збуњујуће је реално, мало је рећи да ниси први који се истриповао. Некако би било логично да кад идеш на points буде нормалан а кад идеш на pick team / transfers буде црвен. Чак сам прилично сигуран да је раније и било тако а да је овако од ове или евентуално прошле сезоне.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


Aman, ušao sam u Points, ne u transfere ili Pick Team.

Mozda zato sto ovo kolo traje i 11.01. (doduse, ne za pool), a Salah je valjda od ranije nedostupan, pa se mozda preklopili datumi 

Link to comment
  • 2 weeks later...

jebemvi svi baš !!!

dovedem evertonskog Kina samo zbog duplog kola.

i još kontam kako sam super pametan i kako sam sačuvao free hit za neko veliko duplo kolo.

prvu ih napune. drugu otkažu.

pa jbt.

Link to comment

Izbilo se na 4. poziciju Classic lige. Ali je to dovoljno da se u Brodu™ bude jednu pobedu iznad zone ispadanja i 4.5 pobeda daleko od Premer baraža. Krvavi pakao!

Link to comment
4 hours ago, ducca said:

Izbilo se na 4. poziciju Classic lige. Ali je to dovoljno da se u Brodu bude jednu pobedu iznad zone ispadanja i 4.5 pobeda daleko od Premer baraža. Krvavi pakao!

 

3. i 5. u Classicu su vodeći u Betonu...

 

Kakva su pravila za ispadanje/napredovanje iz lige? Mislio sam da prvih pet iz Betona ide u višu ligu, kakav baraž je u pitanju?

  • +1 1
Link to comment

Ako se ne varam beše po 3 top tima idu u viši rang automatski, 3 bottom ispadaju, dok 4. i 5. od gore i dole igraju medjusobno baraže (total broj poena je kriterijum), pa se onda najčešće desi da 5 timova udje u Premer i isto toliko ispadne u Beton.

  • Hvala 1
Link to comment

Bas je naporan ovaj fantazi u vreme ovog omikrona u Engleskoj. Ostade mi kapiten Kejn bez druge utakmice za ovo kolo, a to je bio jedini razlog sto sam ga uopste i dovodio.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...