Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

Završio sedmi u classic-u, a tek šesti u betonu, iako imam 300+ poena u odnosu na timove plasirane ispred mene...

 

 

beton.png

  • +1 5
  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
14 minutes ago, Velocipede said:

Završio sedmi u classic-u, a tek šesti u betonu, iako imam 300+ poena u odnosu na timove plasirane ispred mene...

 

 

beton.png


Ko igra za raju i zanemaruje taktiku, završiće karijeru u beton Vratniku 😃

 

Zajebano je igrati sa jednim timom u H2H i “normalnom” prvenstvu.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Turio Kejna na (c) u januaru i nisam otvorio igricu do juče, kad ono lagano 11.mesto u Premeru. Nikad lakše obezbeđen opstanak, no stress bukvalno. Toliko o igrici :fantom:

 

E da, čestitke Behemot :thumbsup:

Eno ti ih ona dvojica što su nešto ranije napustila igricu završiše na poslednja dva mesta.

 

Tu se više postavlja pitanje šta je tebi bio motiv da uopšte učestvuješ u tako bezveznoj igri, mislim da je ranije u premeru bila pedala za neaktivnost (ili se bar raspravljalo o tome) jer je prilično kvarila igru a ti se još i hvališ time :blink:

 

Ubeđen sam da većini ovde ne treba niko da objašnjava koliko u H2H ima random upliva ali takva je igra i volimo je takvu kakva je...i što je najvažnije igramo je jer smo sektaši najgore vrste :fantom:

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, ubibobi said:

Eno ti ih ona dvojica što su nešto ranije napustila igricu završiše na poslednja dva mesta.

 

Tu se više postavlja pitanje šta je tebi bio motiv da uopšte učestvuješ u tako bezveznoj igri, mislim da je ranije u premeru bila pedala za neaktivnost (ili se bar raspravljalo o tome) jer je prilično kvarila igru a ti se još i hvališ time :blink:

 

Ubeđen sam da većini ovde ne treba niko da objašnjava koliko u H2H ima random upliva ali takva je igra i volimo je takvu kakva je...i što je najvažnije igramo je jer smo sektaši najgore vrste :fantom:

 

Ih bokte al si ozbiljan. Batalio sam u januaru nakon x-tog slučaja da mi je odložena tekma u kojoj sam namestio kapitena i nakrcao još par igrača. U sezonama kada je sve relativno normalno što se tiče rasporeda, furam do kraja. Ova sezona mi prosto nije imala smisla i odustao sam. A ispostavilo se da ekipa mnogo bolje igra bez trenera. 

Link to comment

Ja uopšte nisam odustao, a dobar deo sezone sam delovao kao da jesam, samo zbog ovog skrnavog, šugavog, raspalog, pasmumaterkogaizmisli termina u petak uveče za prvu utakmicu.

 

Zaključavanje servera na 90 umesto 60 minuta takođe ne pomaže, ali ništa me nije uništilo kao taj mrtvi petak veče.

  • +1 2
Link to comment

Bednih 61% (C), Ronaldo me upropastio 6 puta.

 

Posle užasnog starta i menjanja fenjera sa Moćom, napravio sam neki ludački niz bez poraza koji me je doveo nadomak Kupa UEFA.

Onda opuštanje pred kraj i pad na 12. mesto.

Vidimo se u avgustu.

Link to comment
On 24.5.2022. at 7:03, Redoran said:

Ja uopšte nisam odustao, a dobar deo sezone sam delovao kao da jesam, samo zbog ovog skrnavog, šugavog, raspalog, pasmumaterkogaizmisli termina u petak uveče za prvu utakmicu.

 

Zaključavanje servera na 90 umesto 60 minuta takođe ne pomaže, ali ništa me nije uništilo kao taj mrtvi petak veče.

 

brt, petak je. nemoj opet da se ispališ.

  • Haha 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
On 24.5.2022. at 7:03, Redoran said:

Ja uopšte nisam odustao, a dobar deo sezone sam delovao kao da jesam, samo zbog ovog skrnavog, šugavog, raspalog, pasmumaterkogaizmisli termina u petak uveče za prvu utakmicu.

 

Zaključavanje servera na 90 umesto 60 minuta takođe ne pomaže, ali ništa me nije uništilo kao taj mrtvi petak veče.

 

Mene je ovo bas smorilo... Do tada uopste nisam bio los, ali ovo me saranilo... 

 

Na kraju sam uspeo i da ispadnem u baraz i naravno iz lige jer sam imao nikad gori poenterski skor... Dogodine u Brodu...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...