Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

18 hours ago, Behemoth said:

U PPPremeru se pobednik rešava u poslednjem kolu.

 

 

U borbi sa djubretarima imam prednost, iako imamo isti broj bodova u ligi, verovatno zbog većeg broja overall poena.

 

Tim mi je krš, u poslednjih 5-6 kola baš malo poena skupljam, jedino sam pogodio sa KdB kapitenom onomad. U nedelju jer igram protiv Pokusnih kunića, pa šta bude.

 

Ili pukovnik ili pokojnik!!! S njim ili na njemu!!! Biće što biti ne može!!!

 

Mozes da me premiras protiv djubretara ili da dogovorimo neki 3 za 3 sledece sezone :D

Link to comment

Djubretari su hit prvenstva, do pre dva kola su imali jedno deseti skor u ligi po ukupnim poenima, ali su zato sve vreme u borbi za titulu. Za opstanak ce isto biti zanimljivo. 5 timova su u borbi za opstanak, a dva su realno ispala.

  • +1 1
Link to comment
On 20.5.2022. at 15:12, Behemoth said:

U PPPremeru se pobednik rešava u poslednjem kolu.

 

 

U borbi sa djubretarima imam prednost, iako imamo isti broj bodova u ligi, verovatno zbog većeg broja overall poena.

 

Tim mi je krš, u poslednjih 5-6 kola baš malo poena skupljam, jedino sam pogodio sa KdB kapitenom onomad. U nedelju jer igram protiv Pokusnih kunića, pa šta bude.

 

Ili pukovnik ili pokojnik!!! S njim ili na njemu!!! Biće što biti ne može!!!

 

Koliko vidim resen je pobednik. Cestitke @Behemoth na tituli. Apsolutno zasluzeno.

  • +1 2
Link to comment

lids.thumb.jpg.a5f75eb59143088ba2ebb03552e42137.jpg

Kakvo spašavanje u poslednjem kolu!!!!!

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I pored svih malera i hakovanog naloga uspeo sam da se izvučem! Dajte onaj mim sa Evertonom!!!!

  • +1 3
Link to comment
12 hours ago, San Epifanio said:

 

Koliko vidim resen je pobednik. Cestitke @Behemoth na tituli. Apsolutno zasluzeno.

Hvala, na kraju sam se izvukao rutinskom pobedom protiv de Sistija. Eto, prošle godine sam osvojio klasik, ove godine po prvi put H2H, sad je samo nebo granica.

 

Dogodine jurim duplu krunu! :kecman:

Link to comment
16 minutes ago, Behemoth said:

Hvala, na kraju sam se izvukao rutinskom pobedom protiv de Sistija. Eto, prošle godine sam osvojio klasik, ove godine po prvi put H2H, sad je samo nebo granica.

 

Dogodine jurim duplu krunu! :kecman:

Čestitke Klopopulđanine, ovom prigodom predajem ti virtuelnu titulu H2H PPP lige koju si sasvim zasluženo osvojio, doduše uz nešto više bespotrebne drame, ali avaj, sigurno je slađe tako. :tongue: 

 

Što se mene tiče sezona za zaborav ali mogu uvek da se vadim na emocionalnu ispražnjenost nakon osvojene titule :fantom:

Ipak izboren opstanak u zadnjem kolu mi je doneo skoro jednako zadovoljstvo, bilo je napeto ko kišobran i vrlo interesantno.

 

Volim igru, imam entuzijazam ali velika prepreka je selidba sa SBB-a, gledam neke pakete (ako neko ima info šta uzeti neka javi) a ako se ne snađem ćao zdravo, svakako javljam u dogledno vreme.

 

 

  • +1 2
Link to comment

:lolol:

Zašta mi gubimo živce pogotovu ovo kad se boriš za opstanak pa raspoloženje ide od "teraj sve u kurac" do "šta da radim kako da se čupam". Ne znam šta bi bilo da nisam izborio opstanak verovatno bi me ubilo u pojma da bi batalio tamo do avgusta a onda bio rešen da se vratim u Premer.

 

Mogli bi ubuduće da organizujemo neko druženje (neko je rekao peder bal) na kraju svake sezone sa nekim nagradama iz zajebancije. Mislim da bi jeftinije bilo da svi dođete u Jag nego da jedemo i pijemo po Bg cenama :lolol:

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Koliko timova se promoviše iz broda u premer?

Prva tri direktno, a 4. i 5. iz broda razigravaju klasik poenima sa 17. i 16. iz Premera.

3 minutes ago, ducca said:

Prvih 11 :whistle:

Jake Gyllenhaal Reaction GIF

Link to comment

meni najjače što ima ljudi ovde koji stvarno gledaju fudbal i još misle da im to donosi neku prednost.

ja mislim da se se sudarim na ulici sa Kuluševskim ili Pukkijem pojma ne bi imao da su to oni. tim Watforda znam napamet i koliko poena ko donosi u proseku, a u životu ih nisam pogledao.

 

a, realno, kidam fantasy.

Link to comment
17 minutes ago, Svarog said:

meni najjače što ima ljudi ovde koji stvarno gledaju fudbal i još misle da im to donosi neku prednost.

ja mislim da se se sudarim na ulici sa Kuluševskim ili Pukkijem pojma ne bi imao da su to oni. tim Watforda znam napamet i koliko poena ko donosi u proseku, a u životu ih nisam pogledao.

 

a, realno, kidam fantasy.

672714255_Srbenda2.thumb.jpg.f75a372a5980cb5bdec736565e16a5b3.jpg

  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...