Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

Otprilike izgubio smisao fantazi ove sezone, cilj mi je samo da ne ispadnem iz liga koje igram, pa na jesen ponovo da sklapam ekipu za velike stvari™.

Link to comment

ja da ne igram ovu ligu, batalio bih vec. inace, svake sezone ista prica za mene u brodu. vodim u ligi pola sezone i onda kako se blizi kraj sve vise se raspadam i na kraju ispusim za promociju.

Link to comment
Kakav dvomeč sa Pokusnim Kunićima u Premeru i u Draftu!!!
Džone, druže, sorry ništa nisam ispratio. Nešto kao nameštam, ali ne mogu da stignem da ispratim i pogledam kroz ovaj ćovid ršum.
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, John Coltrane said:

Sad tek vidim da mi je ostao Vice(C) na Bovenu, umesto na Brunu :isuse:

 

Ne brini dobijas svakako, treba mi cudo. A do poslednjeg trenutka sam razmisljao da li da samo dovedem Bruna umesto Sona i kad je izasla vest sa konferencije da je Ronaldo spreman ja se odlucim za njega...

Link to comment
17 hours ago, de Sisti said:

 

Ne brini dobijas svakako, treba mi cudo. A do poslednjeg trenutka sam razmisljao da li da samo dovedem Bruna umesto Sona i kad je izasla vest sa konferencije da je Ronaldo spreman ja se odlucim za njega...


Koje čudo?! Treba da Dafi udje na minut protiv Chelskija i da mi izbije 9 poena Galagera. Imaš 2 Votforda protiv pokojnog Barnlija. 
Jesmo obojica -4?

Link to comment
On 16.1.2022. at 9:01, John Coltrane said:

Sad tek vidim da mi je ostao Vice(C) na Bovenu, umesto na Brunu :isuse:

 

Ti si samo smotan. 

Ja sam glup ko noć. Svesno sam prebacio traku sa Bruna na Denisa, koji ni ne igra drugu iz duplog kola večeras:isuse:

Link to comment
7 minutes ago, Behemoth said:

Jako i do samog kraja?

 

Ja te verno pratim u klasiku, ja sam 16k u ukupnom plasmanu.

 

Da, nadam se da će sve biti u skladu sa imenom :D

 

I biće napeto u klasiku, tu stvari mogu da se promene za jedno kolo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...