Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

44 minutes ago, goofs said:

Samo da se pohvalim, za GW16 sam doveo Bernarda Silvu, od tada Siti je dao 18 golova, a Bernardo od svega toga ima jednu jedinu asistenciju. Pa jbt.

Ja nedelju pre i kao trljam ruke i sad kanal, a ako ga sutnem ima da se rasplamsa...

Tako da samo javi kad oces da ti to rešim :)

 

Link to comment
2 hours ago, TS-CS said:

ostaju li dva fri-hita do kraja sezone ili se mora jedan iskoristiti sad do nove god?


Остају, можеш да искористиш кад год хоћеш, једино не можеш из неког разлога у два узастопна кола.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

Čestitke Diables Rouges.

 

@Moća

 

Vrati mi onaj crveni fenjer :whistle:

De ces sa taj fenjer polako. Imam -3 i ostao mi Ronaldo a njemu Greenwood sto znaci da Ronaldo izlazi zbog povrede u 17. minutu. :/

Link to comment
On 26.12.2021. at 23:37, Moća said:

Imam -3 i ostao mi Ronaldo a njemu Greenwood sto znaci da Ronaldo izlazi zbog povrede u 17. minutu. :/

 

:smiley_hail:

 

-12....

father creator almighty standardn0....

penaldo rutinski pregazen :smiley_hail::smiley_hail::smiley_hail:

Link to comment
Ubi ne Moća kao granom :sad:
Zar te nije sramota da ides fri hitom na fenjer???? Kukas a imas jos 11 igraca da ti igraju. Jaooooooo. Slinavi ce sad da zabije hettrik bez problema!

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Zar te nije sramota da ides fri hitom na fenjer???? Kukas a imas jos 11 igraca da ti igraju. Jaooooooo. Slinavi ce sad da zabije hettrik bez problema!

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 


Ko je slinavi? 

Link to comment

al kako Moća pokušava na silu ove đinksove i kontrađinksove. a sve u nadi da će Ronaldo opet žuti u 80 i nekom :D 

 

ja zaboravio da namestim tim na vreme i onda sam pratio jedino da li ću bar više od Averagea da imam. i neću.

i nisam toliko popizdeo. sad imam ovaj free hit u nekom drugom kolu da iskoristim. za utehu.

Link to comment

Moćo brate, meni već smešno koliko me neće ove sezone ali kad god da se okrenem vidim tebe iza sa fenjerom :D

 

 Samo opušteno, sve ide svojim tokom..naravno da će slina da iskida..

 

A kad bolje razmislim ko te jebe, sve mi i krenulo od tvog Rudigera u extra timeu:fantom:

  • Tužno 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...