Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

Kvalitetno sam se samoubio u ovom kolu. Imao sam dilemu da odigram WC i na kraju nisam, i zajebao se onoliko, jedva 55 poena.

 

Krš mi je tim trenutno, jedno kolo kasnim ali WC mora da radi za 29. kolo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Počišćen od Đubretara, what a convenience, čestitke 😁 (ipak sad mi je malo jasnije kako suvereno drži 2 mesto sa 100 klasik poena manje u odnosu na nas davljenike) :fantom:  Zbog ovakvih mečeva se fantazi prezire (u mom slučaju) ili obožava (u protivnikovom slučaju). U odnosu na istog imao sam mali milion mogućnosti za trijumf ( 4 igrača više i manji minus na startu) i samo jednu mogućnost za poraz zvanu...Son. U poslednji meč ulazim sa 9 poena razlike i Kuluševskim i Doertijem u odnosu na korejca te počinjem nešto da kalkulišem, ok.ako ova dvojica ništa ne urade ovaj ludak bi trebao da zabode i gol i asist.i shodno tome dobije bonus 3 da bi bilo tek nerešeno a za poraz jedino 2 gola..sve je dalje istorija.😁 

Inače bilo koji vid kalkulacije se bez greške uvek ispostavi kao razoran kontradžinks 😊 Ok.bilo je tu još nekih baksuzluka tipa razboljevanje Martinelija (bez zamene) neposredno pred tekmu, obaranje Lesterovog klinšita u smiraj meča i naravno Sonovo zakucavanje u 90 min..

Edit.kad bolje razmislim, vrlo prikladan sled događaja za ovu sezonu :fantom:

Edited by ubibobi
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 4.5.2022. at 19:21, John Coltrane said:

@Moća jesi ispao? @ubibobi jesi preživeo? 
 

Ko će biti promovisan? Može neki update, hvata se paučina na topic

Ne da se hvata paučina kolega već je topik što reče neko na pola puta do fabrike tutkala. 

Još uvek nemam dovoljno podataka da bih ti dao ispravan odgovor pošto sam trenutno jedno mesto iznad zone ispadanja ali ako se i izvučem mislim da ću za sledeću sezonu ustupiti mesto prvom ispod crte u Brodu.

 

Igra mi nije dosadila ali buduća (ne) mogućnost gledanja prenosa kvari istu, pa dok se ne snađem ili ne pomirim sa situacijom :rolleyes:

Link to comment

je l to @Moća u pretposlednjem kolu protiv mene potegao "triple captain" na duplom Richarlisonu?

jeboživot.

pošten sve koristi sve te džokere najkasnije do 5. kola.

Link to comment
20 minutes ago, Svarog said:

je l to @Moća u pretposlednjem kolu protiv mene potegao "triple captain" na duplom Richarlisonu?

jeboživot.

pošten sve koristi sve te džokere najkasnije do 5. kola.

Jok brate samo Free hit. To mi ostalo zaboravih na njega pa reko greota da se baci.

Link to comment

U PPPremeru se pobednik rešava u poslednjem kolu.

 

 

U borbi sa djubretarima imam prednost, iako imamo isti broj bodova u ligi, verovatno zbog većeg broja overall poena.

 

Tim mi je krš, u poslednjih 5-6 kola baš malo poena skupljam, jedino sam pogodio sa KdB kapitenom onomad. U nedelju jer igram protiv Pokusnih kunića, pa šta bude.

 

Ili pukovnik ili pokojnik!!! S njim ili na njemu!!! Biće što biti ne može!!!

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...