Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2021/22


Recommended Posts

1 hour ago, Svarog said:

meni najjače što ima ljudi ovde koji stvarno gledaju fudbal i još misle da im to donosi neku prednost.

 

Ja sam pratio i gledao engleze mnogo pre nego što sam i čuo za fantazi a igra bez gledanja mi je apsolutno besmislena.

 

I naravno da gledanje donosi prednost, kako misliš da bih upisao titulu bez gledanja? :D

 

Vidim vraćaju se u Premer i bivši šampioni Lezileb i Sokolovići, čestitke i sve najgore u idućoj sezoni :fantom:

Link to comment

Upravo tako, bila bi svrsishodnija jedna dublja analiza neuspešnosti koja bi prikazala koliki je procenat bio onih koji su prvih par meseci držali recimo Šoua u timu, verovali u povratak mrtvog Lukakua, povremeno se glupirali dovođenjem Žezusa ili Pukija i kao šlag na torti triplirali Denisa u duplom kolu gde isti dobija crveni karton u prvom poluvremenu prve utakmice..uhh kakvi hajlajtsi iz pakla mi izbiše upravo pred očima! :isuse:

Link to comment

Ja sam u nekoj draft ligi ozbiljno tankovao prvo kolo da bih mogao da uzmem Lukakua. Isplatilo se, mosh mislit :D 

 

Inace, cestitke svim pobednicima, bila je jedna jakatm sezona, trebalo je imati zeluca i istrajati do kraja i ne odustati. 

Licno sam gurao dobro dok nije bilo onih svinjarija u novembru, to me skroz poremetilo i razbilo bilo kakve smislene planove (koji su svejedno upitne efikasnosti). Dodatni FH je poremetio balans igre, a ja sam ga protracio na krnje kolo u kojem su nakon deadlinea odlozili jos dve utakmice (ukupno 4 igraca, ukljucujuci i kapitena). 

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Moća said:

Prva tri direktno, a 4. i 5. iz broda razigravaju klasik poenima sa 17. i 16. iz Premera.

 

opa... povratak u Premer ... Zovite me Fulham !

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, ubibobi said:

Upravo tako, bila bi svrsishodnija jedna dublja analiza neuspešnosti koja bi prikazala koliki je procenat bio onih koji su prvih par meseci držali recimo Šoua u timu, verovali u povratak mrtvog Lukakua, povremeno se glupirali dovođenjem Žezusa ili Pukija i kao šlag na torti triplirali Denisa u duplom kolu gde isti dobija crveni karton u prvom poluvremenu prve utakmice..uhh kakvi hajlajtsi iz pakla mi izbiše upravo pred očima! :isuse:

Ijao, ulepsa mi popodne sa ovim Denisom. Kako izgiboste tada, ti i jos nekoliko igraca. Sad mi lakse pada moje tripliranje Salaha koji u duplom kolu skupi cela 3 poena.

Ja sam najstrasnije prosao u mesecu omikrona u Engleskoj. Utakmice su odlagane samo tamo gde sam ja imao po nekoliko igraca. Desavalo se da nemam ni kapitena ni zamenu u kolu, ali sve u svemu sto te ne ubije, ojaca te.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Behemoth said:

Hvala, na kraju sam se izvukao rutinskom pobedom protiv de Sistija. Eto, prošle godine sam osvojio klasik, ove godine po prvi put H2H, sad je samo nebo granica.

 

Dogodine jurim duplu krunu! :kecman:

 

Čestitke od đubretara! :)

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Svarog said:

meni najjače što ima ljudi ovde koji stvarno gledaju fudbal i još misle da im to donosi neku prednost.

 

Turio Kejna na (c) u januaru i nisam otvorio igricu do juče, kad ono lagano 11.mesto u Premeru. Nikad lakše obezbeđen opstanak, no stress bukvalno. Toliko o igrici :fantom:

 

E da, čestitke Behemot :thumbsup:

  • +1 1
Link to comment

Kakav je status sa nama iz betona? Izborio sam 4 mesto (koje sam prethodno nesrecno izgubio, umesto da se borim za 3.) u poslednjem kolu!

 

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

Kakav je status sa nama iz betona? Izborio sam 4 mesto (koje sam prethodno nesrecno izgubio, umesto da se borim za 3.) u poslednjem kolu!

 

 

1, 2, 3 i 6 idu direktno u viši rang.

4 i 5 igraju baraž.

 

:inn:

  • Haha 1
Link to comment

Cestitke Kloppopool-u na prvom mestu.

 

Cudna sezona, dosta stresna, ja sam skoro sve vreme bio u prvih 10 u premeru po total poenima, sad na kraju sedmi, a u isto vreme se borio za opstanak. Izvuklo me sto sam vezao 7 pobeda do ovog poslednjeg kola.

Javljajte koje je najbolje resenje za sledecu sezonu za nas sa sbb-a, dal arena cloud ili nesto drugo

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...