Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

12 minutes ago, onamonamo said:

jedino sto vize ne odobrava vise apartcik u ambasadi, to je odavno autsorsovano nekoj agenciji, centrala je valjda u poljskoj

znam, to je tako vec godinama unazad al aparatcik je aparatcik, koje god fele bio. bar ja to tako vidim. kao majstori...

  • Replies 343
  • Views 43.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • otiso sam u wong kei, bas je tako kao sto si napisao. podsetilo me je na studentsku menzu u kunmingu (yunnan) u kojoj smo jeli kad sam snimao neki kratki film tamo. dobra je klopa ali nisam odlepio. a

  • London is done. Stigli prošle nedelje i sutra se vraćamo u bazu. Ovih 7 dana je taman koliko treba da se obiđe lagano, malo smo se ganjali sa kišom ali na to smo i računali, pa praznog hoda nije bilo.

  • Hteo sam da nabacam neke fotke, jedan album slika od zadnje posete i kako smo je prošli. Ah, neću da smaram, i tako godinama... ali danas, praštajte, ipak bih podelio barem ovu, gledao sam da smanjim

Posted Images

Тачно не бих крочио на то говњиво острво само због тих виза. Ем те третирају као грађанина трећег света, ем мораш да их мољакаш да те пусте у ту њихову обећану земљу, ем ти ни кинту не врате ако те без икаквог валидног разлога једноставно одјебу за визу. И сво то понижење да би видео шта - Бирмингем, па имам Лесковац код куће (сорру Лесковац).

10 minutes ago, johan nagel said:

Тачно не бих крочио на то говњиво острво само због тих виза. Ем те третирају као грађанина трећег света, ем мораш да их мољакаш да те пусте у ту њихову обећану земљу, ем ти ни кинту не врате ако те без икаквог валидног разлога једноставно одјебу за визу. И сво то понижење да би видео шта - Бирмингем, па имам Лесковац код куће (сорру Лесковац).

sve se slazem. apsolutno sve. osim da nemas sta da vidis.

jer ono sto mozes videti i doziveti je vredno svog tog maltretiranja. i vise.

i uopste se ne zajebavam. imam isti stav o trampovoj americi. ne bih isao da mi zivot o tome zavisi. a ici cu sutra ako mi se ukaze prilika, uz sva unizenja. samo zato sto sam video neke gradove, upoznao ljude video i nesto prirode da znam na osnovu toga sto videh da to siljenje kurca od strane vlasti treba istrpeti (kolko god degutantno) jer je ono sto vidis i dozivis kad odes tamo vredno toga.

jebiga...

Намерно сам карикирао мало али овако генерално време, храна, људи*, па и те неке природне лепоте, све делује мега прецењено, уз ограду да јелте нисам био ал оно имам интернет.

Готивим ја свашта с острва, од музике, хумора непревазиђеног, фудбала.. Али те приче да ти њих мољакаш као неко ко има типа регуларну шљаку овде, нормалан живот, ни на крај памети ти није да будеш некакав илегални имигрант тамо, и онда као ниси их довољно убедио да ћеш да се вратиш, ма ајте молим вас.

*клизав терен, мислим пре свега физички нису неки лепотани реално. Око осталог се да дискутовати.

Уса ми је већ мало другачија прича, Трампова или чија год. Онолика држава, тамо баш свашта има да се види реално, па и то јебавање има више смисла :D

Edited by johan nagel

18 minutes ago, Boksi said:

dajte neke fotke sa izložbi )

Nemam neke super fotke, lose svjetlo, a kod mene krompir od kamere. Bilo je par interesantnih exponata, a dosta toga je u nekim kesama i ormarima i ako hoces da vidis moras najaviti unaprijed.

Nama u UK su ukinuli imgur i ja jos nisam nasao zamjenu gdje mogu da uplodujem slike pa da sterem ovde. Ovako direkt moze jedna ili dvije maks. Anyways...

20251231_144025.jpg

20251231_141413.jpg20251231_140721.jpg

Let's Dance odijela mislim. I tako to.

7 minutes ago, johan nagel said:

Намерно сам карикирао мало али овако генерално време, храна, људи*, па и те неке природне лепоте, све делује мега прецењено, уз ограду да јелте нисам био ал оно имам интернет.

Готивим ја свашта с острва, од музике, хумора непревазиђеног, фудбала.. Али те приче да ти њих мољакаш као неко ко има типа регуларну шљаку овде, нормалан живот, ни на крај памети ти није да будеш некакав илегални имигрант тамо, и онда као ниси их довољно убедио да ћеш да се вратиш, ма ајте молим вас.

*клизав терен, мислим пре свега физички нису неки лепотани реално. Око осталог се да дискутовати.

Уса ми је већ мало другачија прича, Трампова или чија год. Онолика држава, тамо баш свашта има да се види реално, па и то јебавање има више смисла :D

Istina. Da je bilo interneta prije 30 godina ja se ne bih makao od kuce.

8 minutes ago, johan nagel said:

Намерно сам карикирао мало али овако генерално време, храна, људи*, па и те неке природне лепоте, све делује мега прецењено, уз ограду да јелте нисам био ал оно имам интернет.

Готивим ја свашта с острва, од музике, хумора непревазиђеног, фудбала.. Али те приче да ти њих мољакаш као неко ко има типа регуларну шљаку овде, нормалан живот, ни на крај памети ти није да будеш некакав илегални имигрант тамо, и онда као ниси их довољно убедио да ћеш да се вратиш, ма ајте молим вас.

*клизав терен, мислим пре свега физички нису неки лепотани реално. Око осталог се да дискутовати.

Уса ми је већ мало другачија прича, Трампова или чија год. Онолика држава, тамо баш свашта има да се види реално, па и то јебавање има више смисла :D

Ne treba sad raditi ne znam sta, ali podneti da imas kucu zenu i psa u Srbiji da bi recimo video London je Ok, koga zanima. Po meni su procedure u ambasadama pocetkom 2000th bile mnogo bezveznije nego sad, ako mi je utisak ispravan...

22 minutes ago, johan nagel said:

Намерно сам карикирао мало али овако генерално време, храна, људи*, па и те неке природне лепоте, све делује мега прецењено, уз ограду да јелте нисам био ал оно имам интернет.

Готивим ја свашта с острва, од музике, хумора непревазиђеног, фудбала.. Али те приче да ти њих мољакаш као неко ко има типа регуларну шљаку овде, нормалан живот, ни на крај памети ти није да будеш некакав илегални имигрант тамо, и онда као ниси их довољно убедио да ћеш да се вратиш, ма ајте молим вас.

*клизав терен, мислим пре свега физички нису неки лепотани реално. Око осталог се да дискутовати.

Уса ми је већ мало другачија прича, Трампова или чија год. Онолика држава, тамо баш свашта има да се види реално, па и то јебавање има више смисла :D

Baš zbog tebe i tebi sličnih treba dozvoliti posetu, da se uveriš da ima mnogo šta da se vidi. Usput, koliko ja znam, trošak aplikacije ti se povrati ako te odbiju.

Just now, dragance said:

Baš zbog tebe i tebi sličnih treba dozvoliti posetu, da se uveriš da ima mnogo šta da se vidi. Usput, koliko ja znam, trošak aplikacije ti se povrati ako te odbiju.

Нем појма раније је дефинитивно било нема кинте назад

Moguće da zavisi od tipa vize.

Elem, samo se treba potruditi i napisati obrazloženje kao što je Adam rekao.

Opekli su se sa Romima iz Rumunije i Bugarima, od kojih je vidljiv deo došao zbog džeparenja i prostitucije. Kažem, vidljiv deo - ne i većina.

Ti dragance kad vidis da je post moj lupas palac nadole ni ne citas...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.