Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

rušenje rekordatm je pogonsko gorivo za tzv digital nba lige dok traje cirkuski deo nadmetanja

ranije je bio nba action, pa dunk of the night, pa lista najboljih poteza nedelje alje sve to sporo za internet

 

sad odbijaju loptu od svoj koš da nabudže statistiku

  • +1 1
Link to comment

Jokic to radi drugacije, npr. docekuju kuci mrtvi Toronto i umesto da ih nabiju stoka razlike oni gube 20 pa se herojski vracaju i onda on jadan mora da igra regularne minute umesto 20 i kusur. I ne samo on, tako se radi cesto i inace sirom lige, jeftine fore za dupli dobitak - brojke su tu a i publika zadovoljna uzbudljivim preokretom. I naravno da nije jedini kojem cesto fali skok ili asistencija za TD, Sabonis i Lebron mi prvi padaju na pamet a i Doncic je imao toga dosta. 

 

Sto bi rekao Muta, to je sve normalno. 

  • Haha 2
  • -1 1
Link to comment

Pa sta onda sporis da je u GOAT konverzaciji?

 

Ne samo da je u konverzaciji nego je GOAT.

 

Pazi ti to, lik pusta timove da povedu 20 razlike pa onda krece da igra i stize to i prestize.

 

Pa jokic je onda ubedljivo najbolji u istoriji kosarke kad moze to da radi.

Link to comment
2 minutes ago, Hele said:

Pa jokic je onda ubedljivo najbolji u istoriji kosarke kad moze to da radi.

 

 

džaba mu kad su dino rađa i vlade divac bolji, reko neki splića

 

e, da nisam lično gledao kako divac prodaje +6 na 50 sekundi do kraja, u polufinalu prvenstva sveta, u doba košarke kada to nije bilo tako lako kao danas....

Link to comment
39 minutes ago, Hele said:

Pa sta onda sporis da je u GOAT konverzaciji?

 

Ne samo da je u konverzaciji nego je GOAT.

 

Pazi ti to, lik pusta timove da povedu 20 razlike pa onda krece da igra i stize to i prestize.

 

Pa jokic je onda ubedljivo najbolji u istoriji kosarke kad moze to da radi.

 

Svako vece ima vecih preokreta od toga u NBA, eno Bogdanovic i Atlanta okrenuli Seltikse sa -30 tako da medju Jastrebovima mozda treba traziti GOAT-a. 

 

Bio je bas nedavno tekst o preokretima, mislim da je Kari izjavio ili su se nesto pozvali na njega da je nekad 12 poena bila prednost kao danas 18, i dali neke statistike koliko se cesto preokrecu velike razlike tako da je preokret Nagetsa kao dobar dan, nista spektakularno jbg, vijanje statistike glavnih igraca. 

Edited by Zli Gli
Link to comment
35 minutes ago, Mil@n said:

Ceo svet se sprda sa Kukočevom izjavom. :rolleyes:

Kukoc cuo da ne vole jokica u Srbiji, a hteo da ispromovise film i uslihta se domacoj publici, ali se zajebao jbg, odjeknulo predaleko 🤣

 

Sreca u nesreci je sto je lik ladovina i zivi u svom svetu, nema mreze i nece ni znati sta se pise, a ako i sazna, bas ga zabole 😅

Edited by Hele
  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Eleniko said:

 

 

džaba mu kad su dino rađa i vlade divac bolji, reko neki splića

 

e, da nisam lično gledao kako divac prodaje +6 na 50 sekundi do kraja, u polufinalu prvenstva sveta, u doba košarke kada to nije bilo tako lako kao danas....

gledao i ja ali nije to bila divceva greska. imao je 18 godina. sta ce njemu lopta u rukama? gde su bile ovi ismusni?

sta ce on uopste u igri u finisu?

greska cosica i iskusnih igraca koji su se krili od lopte

Edited by bradilko
  • +1 4
Link to comment

Bilo je 9 razlike za nas na 51 sekundu do kraja i Divac je bio isključivi krivac što je to izgubljeno.

  • +1 1
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
51 minutes ago, Zli Gli said:

Jokic to radi drugacije, npr. docekuju kuci mrtvi Toronto i umesto da ih nabiju stoka razlike oni gube 20 pa se herojski vracaju i onda on jadan mora da igra regularne minute umesto 20 i kusur. I ne samo on, tako se radi cesto i inace sirom lige, jeftine fore za dupli dobitak - brojke su tu a i publika zadovoljna uzbudljivim preokretom. I naravno da nije jedini kojem cesto fali skok ili asistencija za TD, Sabonis i Lebron mi prvi padaju na pamet a i Doncic je imao toga dosta. 

 

Sto bi rekao Muta, to je sve normalno. 

Mislis da je slucajno snimio reklame za sportbet, ala si ti naivan.

:sad:

  • Tužno 1
Link to comment
23 hours ago, Filozof manijak said:

Kao što rekoh... :D

 

svidja mi se ovo da se vodi pod sektastvo zato sto je covek napisao ono sto bi 499 od 500 igraca/trenera/skauta/gm/novinara u nba tvrdilo. covek sa ovim mvpjem ulazi u top20 igraca ikada ali ne 1 radja koji je odigrao tri sezone u nba je jos uvek bolji. da sam moderator za ovakve nebuloze bih lagano delio banove.

Link to comment

Još kad bi razumeo zašto sam napisao to sektaštvo, pa da i diskutujemo ka' ljudi :covid19:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...