Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

To kakav je neko igrač bio apsolutno ne mora značiti da je njegovo mišljenje aksiom(posebno što je Toni i sam rekao da jako malo prati ligu).

 

Pa pogledajte ex NBA američke zvezde koliko umeju da lupetaju.

 

Ne verujem da je kod Tonija u pitanju sujeta, već se drži zajedno sa "svojim momcima" sa kojima je proveo dobar deo života. Da je to ok, nije. Da razumem, razumem :D

 

 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Kao što rekoh... :D

 

Pa možeš da pričaš šta hoćeš, govorimo o individualnim igračkim kvalitetima.

 

A tu je sve jasno kao dan. 

 

Kukoča obožavam od kada znam za sebe, a nisam baš klinac, jokić je prosto neuporedivo bolji igrač. O Divcu i Daniloviću da ne pričam, pa ni Rađi i ostatku SFRJ ekipe. 

Sve su to fenomenalni igrači sa velikom, ogromnom zaostavštinom, ali prosto... Jokara je talenat jedan u par decenija i jače. Uostlaom, takav igrač nikad nije postojao, šta reći više. 

  • +1 4
Link to comment

Toni je zaposlen u Cikago Bulsima, kako ne prati kad mu je to posao.

 

Pre ce biti da gleda to sve svojim ocima iz prvog reda i jasno mu je tacno na kom nivou je jokic.

 

Kukoc je i u Bulsima kad se Dzordan vratio pocinjao sa klupe, iako je bio treci najbolji strelac, i isto tako je iz prvog reda gledao Dzordana, Divca... i moze tacno da uporedi.

Edited by Hele
Link to comment

Lebron priča kako je Tejtum još mlad, kaže ima tek 25 a ja sam prvu titulu osvojio sa 28, Džordan sa 27, Jokić sa 27…

 

Kakvi crni Rađa i Divac…

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

 

Pa možeš da pričaš šta hoćeš, govorimo o individualnim igračkim kvalitetima.

 

A tu je sve jasno kao dan. 

 

Kukoča obožavam od kada znam za sebe, a nisam baš klinac, jokić je prosto neuporedivo bolji igrač. O Divcu i Daniloviću da ne pričam, pa ni Rađi i ostatku SFRJ ekipe. 

Sve su to fenomenalni igrači sa velikom, ogromnom zaostavštinom, ali prosto... Jokara je talenat jedan u par decenija i jače. Uostlaom, takav igrač nikad nije postojao, šta reći više. 

Brte, diši malo, chill...još dva posta i biće bolji od Džordana :D

Link to comment

Pa nista, neka Toni stavi sebe (ili Divca, ili Radju) u ovaj tim Denvera, pa nek osvoji prsten.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Proslavljali svaki njihov koš kao da je gol, gledali da ne propustimo kad uđu u igru...

 

Jokara je rang Džordana, LBJ-a, Birda, Medžika, svih najvažnijih superstarova u njihovim timovima koji su osvajali titule.

Nemojmo da se zajebavamo.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Filozof Bog pasivne agresije 

 

Kljuca mu neka ptica u potiljak i ne da mu mira, a kao glumi kulost :rolleyes:

 

Kud kumsa je druga priča. Klasična nostalgija, kao danas kad sam sa ćaletom pričao o Tonijevoj izjavi :fantom:

 

 

  • +1 1
Link to comment

Inače, verujem da bi Toni u današnjoj NBA, još otvorenijoj prema igračima preko bare, mogao biti jedan od dva glavna igrača neke plejof ekipe. Meni je ovo što gledam i slušam o njemu, a ima materijala, monstruozno kad ga zamislim u nekim današnjim postavkama. Ne zato što je liga lakša ili teža, već bi mu prosto savršeno odgovarala.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, booyaka said:

Proslavljali svaki njihov koš kao da je gol, gledali da ne propustimo kad uđu u igru...

 

Jokara je rang Džordana, LBJ-a, Birda, Medžika, svih najvažnijih superstarova u njihovim timovima koji su osvajali titule.

Nemojmo da se zajebavamo.

Nisu nikad bili ni najbolji igrači svoje NBA ekipe, a radikal koji iz hobija navlači sirotinju na kocku je najbolji na svetu.

  • Haha 1
Link to comment

Salu na stranu, meni sve te izjave nasih bivsih igraca deluju kao da ne prate kosarku, onda su culi za tog nekog Jokica tek kad je krenuo da razbija u NBA-u, tamo negde pre 5,6,7 godina, odgledali par tekmi, doneli neki sud o njemu i posle toga nikad vise nista nisu gledali misleci da su dovoljno videli i da sad sve znaju i kad ih neko pita, oni pricaju o onome sta su videli fazon 2018. godine.

  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam cemu ova rasprava kad Divac i Kukoc nisu igrali isti sport kao Jokic. Ovo je neka komercijalna kosarka i tu je Jokic medju najboljima, ovi prethodni su igrali izvornu verziju kosarke i bili medju najboljima. Totalno nisu za poredjenje.

 

Fiba basket lici na staaari basket i tu je Jokic kurac na biciklu, dakle sveukupno gledano ne moze biti najbolji na svetu jer nije prilagodljiv. Neka se drzi Mareja i Gordona, da ih cuva nista manje nego oni njega jer bi i u vecini drugih timova prolazio kao sa nasom repstacijom. 

Edited by Zli Gli
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...