Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Jer slusamo identicne izjave od bivsih repstativaca vec godinama.

 

Isto ono sto je Sale pricao tamo neke 2019.godine, to ovi i dalje vrte.

 

A i tad vec Sale nije bio u pravu, ali ok, postojali su argumenti.

 

Samo sto su prosle godine od tada, gojazna radikalcina koja izbija ljudima poslednji dinar iz dzepa da bi dali na kocku je napravila ogroman napredak, uzela dva MVP-a regularne sezone, ide ka trecem i uzela prsten i FMVP.

Link to comment

Ma ja kontam da je Toni ljubomoran jer 

11 minutes ago, booyaka said:

Proslavljali svaki njihov koš kao da je gol, gledali da ne propustimo kad uđu u igru...

 

Jokara je rang Džordana, LBJ-a, Birda, Medžika, svih najvažnijih superstarova u njihovim timovima koji su osvajali titule.

Nemojmo da se zajebavamo.

Hit nedelje 202 :covid19:

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Hele said:

Salu na stranu, meni sve te izjave nasih bivsih igraca deluju kao da ne prate kosarku, onda su culi za tog nekog Jokica tek kad je krenuo da razbija u NBA-u, tamo negde pre 5,6,7 godina, odgledali par tekmi, doneli neki sud o njemu i posle toga nikad vise nista nisu gledali misleci da su dovoljno videli i da sad sve znaju i kad ih neko pita, oni pricaju o onome sta su videli fazon 2018. godine.

Alo, ima dečko dva MVP-ja i ide ka trećem :D 

nema šta da gledaju, dovoljno je da ne žive na marsu, nego je to lojalnost prema svojim ispisnicima verovatno malo začinjena i sa mladisugovna i zliglizmom o propaloj košarci

  • +1 2
Link to comment

ova sadašnja generacija košarkaša mislim da ima veliku sreću što igra u periodu kada su igrači maksimalno zaštićeni, a doba globalizacije i sve većeg priliva non usa igrača u nba snižava momenat fizičkih predispozicija na listi poželjnih osobina. da je ovakav luka kojim slučajem došao u adelmanov portland, taj ne da ne bi zaigrao, mišljenja sam da bi ga ostavili na aerodromu

 

genralno mi malo ide na kurac ta priča kako je sve sad super i nikad viđeno, evo hayesovih 50pts od pre neki dan. nikad niko od kad je euroleague, pa šta je prajinih 55(bez šuta za 3) kantuu u kupu šampiona, draženovih 51 limožu…


 

 

@Milošica kažeš toni bi bio monstruozan, e pa lepi(grome) moj da si ti mogao da gledaš dražena, to bi bilo kao da gledaš space jam ali bez cgi

  • +1 1
Link to comment
32 minutes ago, Filozof manijak said:

Brte, diši malo, chill...još dva posta i biće bolji od Džordana :D

 

Reci iskreno, koliko si pogledao utakmica Denvera i Jokića uopšte?

Link to comment

Između 10 i 160 (samo ove sezone) i to me ne čini košarkaškim stručnjakom da dajem takve kategoričke izjave

Link to comment

Kuki bi u današnjoj ligi bio Luka Dončić nekih Orlando Medžika. Dražen bi vrlo verovatno imao već MVP.

Link to comment
42 minutes ago, precog said:

Steva svinja bi obrisao patos ADom.

Mehka ruka pokretnog kioska :wub:

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

 

Fiba basket lici na staaari basket i tu je Jokic kurac na biciklu, dakle sveukupno gledano ne moze biti najbolji na svetu jer nije prilagodljiv. 

 

ovo je jako daleko od neke objektivne situacije. mene uzasno nervira jokic odlukama koje se ticu repke i politike ali je zapravo jedan od malog broja igraca kojdm je svejedno da li je nba ili fiba

 

a da treba da se drzi gordona i mareja, naravno da treba, odlicni saigraci za nikolu

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...