Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, levi said:

znao je i Pele fudbal, pa je rekao da je SR Jugoslavija favorit na svetskom prvenstvu

 

jbg   :(


tako je i moj rahmeti ćale, sve do svoje smrti, govorio “ma kakav mesi/ronaldo/ronaldo, Džaja je najbolji fudbaler kojeg sam gledao”. :laugh:

Na moj podsmeh, samo je odmahivao “ma nisi ti video Džaju…”.

 

a navijao je za Partizan.

Link to comment

Toni mozda ne prati kosarku od kada je zavrsio karijeru, bude to, samo gledaju filmove ceo dan i igraju stoni tenis

Link to comment

Ja komotno mogu reći da je ovo bezobrazluk od strane gospodina Kukoča.

 

Razumem dobre odnose, razumem da su ova dvojica bili strašni igrači, ali to ništa ne menja.

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Filozof manijak said:

Ppp bolje zna od Tonija :D

 

Poznato je inače da stari igrači govore istinu istinu i ništa osim istine :fantom: Jel bio i Danilović nešto pričao kako Jokić još nije bolji od njega, sad se ne sećam

Link to comment

Opa, sad i bumerizam na delu :ohmy:

 

Kakve veze ima Danilović sa Kukočevom izjavom?

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Kakve veze ima Danilović sa Kukočevom izjavom?

 

Pa isto je tvrdio za Jokića, kako nije najbolji kao što je to nekad on sam (Danilović) bio, a kao što rekoh, stari igrači nikad ne greše i znaju mnogo više od foruma :fantom:

Link to comment
8 minutes ago, Time Crisis said:

 

Poznato je inače da stari igrači govore istinu istinu i ništa osim istine :fantom: Jel bio i Danilović nešto pričao kako Jokić još nije bolji od njega, sad se ne sećam

On je nešto govorio da ne bi igrao sa Jokićem, nego sa Sašom Đorđevićem i Bogdanom.

Možda zato što njih trojica nisu dovoljno dobri da bi igrali sa Jokarom, to je onda ok.

 

Link to comment

zar nisu te izjave danilovića i đorđevića razjašnjene još onomad ovde na forumu i to od forumaša meazze?

Link to comment

Naravno da znaju. Pppošto je forum merilo za objektivnost i znanje :D

 

U pravu je Glintić, stvarno ste kao sekta, niko ne sme da dirme u idola, inače je ljubomorni bumer. 

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Naravno da znaju. Pppošto je forum merilo za objektivnost i znanje :D

 

Forum nije merilo, ceo svet, cela NBA liga koji drkaju na Jokića jesu.

 

Jokić nije duplo nego tri puta bolji igrač od prvog sledećeg našeg. I to nema veze sa njima nego koliko je on dobar.

 

Te priče treba da se dokaže, nije to to JOŠ, daj bre ne serite, sujetna matora lupetala.

  • +1 3
  • Hvala 2
  • -1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...