Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

21 minutes ago, Zli Gli said:

Inace, evo najboljeg poredjenja NBA lige nekad i zadnjih godina

 

Staaaari NBA do pre uvodjenja cudnih bolidnih pravila je otprilike MMA ili boks, mozda vise MMA jer je svasta bilo dozvoljeno... A ovaj novi moderni je slap fight takmicenje, dakle spektakl je tu ali bez odbrane, ruke na ledjima. Ja tebe, ti mene i tako redom dok neko ne pobedi 149-144

 

Dozvolite da mnogi to ne volimo i ne cenimo

 

 

HEU4IX.gif

 

*Izmisli poređenje koje nema veze sa životom*

 

Dozvolite da se nekima to ne sviđa

  • +1 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
39 minutes ago, copkillah said:

Sad radite nešto slično kao Kukoč, ali na drugu stranu, umanjujući jednu veliku karijeru kao što je Rađina.

 

Ali Tonijeva izjava je dodatno budalasta jer je on rekao da Jokic jos nije dostigao NBA karijeru Divca i Radje 😁

 

Ne ukupnu karijeru nego NBA karijeru.

 

Radjina NBA karijera nije velika.

  • +1 2
Link to comment

I ja mislim da je Formula propala, ali je samo više ne gledam i nemam potrebu da neprestano pišem koliko mrzim Hamiltona i gde je moja staaaaara F1 kad se vozilo uz stalnu smrtnu opasnost.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

E ne gledam formulu vise ali basket previse volim da bi iskulirao tek tako, samo biram sta cu gledati, sto ne znaci da ne mogu da kukam ko ranjenik. Valjda sam, kao i bar dve trecine ostalih ljudi koji misle isto, ocekivao da igra napreduje u nekom drugom pravcu i da za te pare koje zaradjuju budu i vrhunski basketasi i da trce kao fudbaleri i tuku se kad zatreba kao profi fajteri... Ovako imamo festival ispucavanja trojki, pravila koja diriguju kakva odbrana sme da se igra, besomucno koracanje i nosenje lopte, opsti bol u kurcu tokom regularne sezone i sto drugih sranja. NBA bi i trebalo da bude space jam fazon, spektakl, ali ne na ovako gadan nacin.

 

Nerealna ocekivanja, jbg. 

Link to comment

A Kukoc se jeste zajebao, da poredio kompletne karijere itekako bi imalo smisla, mada i dalje stoji da su im pocetne tacke takodje neuporedive u odnosu na Jokica. 

  • -1 1
Link to comment

Robert Ori imao fenomenalnu karijeru, ima više prstenja nego prstiju, pa već 10 godina ni reči o njegovom ulasku u HoF ;)

Link to comment
1 hour ago, Venom said:

Dozvolite da se nekima to ne sviđa

 

I onda gleda svaki dan i troši vreme na to što mu se ne sviđa.

 

Zli Gli 1/1

 

9pulhex7ra2z.png?auto=webp&s=0e4ef31d233

  • +1 2
  • Haha 7
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
2 hours ago, Hele said:

Luka MVP se cuje sve glasnije.

 

Bas se menja narativ.

 

U pokušaju da spasemo ovu temu...

 

Dalas ima dve utakmice protiv Dubsa, morali bi obe da dobiju, što ono, nije nemoguće, ali nije baš ni lagan posao, plus jedno gostovanje Majamiju i jedno OKCu.

Denver ima Kliperse i Minesotu od zeznutih, ostali su baš buranija, dve tekme sa mrtvim Sparsima.

 

Stvarno mislim da će raspored na kraju odlučivati, sezone su im obojici fenomenalne, nema izričite prevage ni na jednu stranu.

 

Link to comment
15 hours ago, Zli Gli said:

Na stranu ovo Kukocevo sa Radjom i Divcem, zar i ovi svi danas ne pricaju da je  kosarka trenutno nikad bolja da bi dizali sebe i ispali zajebaniji?

 

A ti i 189 ste verovatno bili bas mali kad je Grent Hil objasnjavao, nije vam za zameriti sto ne znate kakav je to bio ubica u svoje vreme. 

 

11 hours ago, Zli Gli said:

E taj bi svake sezone u ovoj novokomponovanoj ligi imao TD ko iz picke i to bez da siluje kao Vestbruk ali jbg, sranja se desavaju. 

 

After the first six seasons of his career, before the ankle injury, Hill had amassed a total of 9,393 points, 3,417 rebounds, and 2,720 assists. Oscar Robertson, Bird, Luka Doncic and LeBron James are the only four players in league history to eclipse these numbers after their first six seasons.

 

Ja sam ispratio Hill-ovu karijeru od početka do kraja, voleli smo ga svi više nego Džordana, zbog njega lovili utakmice užasnog Detroita koji na još užasnijem istoku nikada nije prošao prvu rundu POfa.

Lebron mi je odvratan kao lik oduvek, ali onaj ko bi uporedivši prvih 6 sezona jednog i drugog za svoj fiktivni tim uzeo Hill-a je prosto glup.

Link to comment
11 hours ago, Hele said:

O Divcu se vec sve zna i on je imao svoju sansu i to vise puta. Nije bio nikakav zapostavljeni Evropljanin nego je konstantno igrao preko 30 minuta i imao svu sansu sveta, stekao je ime tamo vrlo brzo i nema sanse da je ikad pokazao naznake da ce postati Ol star igrac i tripl dabl masina da bi ga iko ikada sprecio jer mrze Evropljane.

 

Divac ima jedno All-Star pojavljivanje.

 

Takođe, bez da upoređujem Divčevu karijeru sa Jokićevom, jer je idiotski, Vlade je iz nekog razloga užasno potcenjen kao defanzivac, i to je jedini aspekt igre za koji mislim da je i dalje bolji od radikala. Čitao sam davno neki članak, valjda u SI, koji ga po statistici čak stavlja na top 3 defanzivna centra 90ih.

Link to comment

you can only beat what's in front of you

 

možemo da besmisleno spekulišemo kako bi se koji igrač snašao u nekom drugom vremenu, ili možemo prosto da se vodimo time da je jokara top 3 u svojoj eri dok divac i rađa...nisu to bili

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ima kad je pozvan kao zamena.

 

A i da nije bio zamena, kad kazem Ol star igrac, mislim na nekog ko je na tom nivou godinama, ne neko koga jednom pozovu.

Link to comment
6 hours ago, Zli Gli said:

Skroz drugacije karijere u dva totalno razlicita perioda NBA kosarke, uopste ne treba porediti. Radja igrao u drugo vreme, bio odlican i osvojio svasta u Splitu i reprezentaciji, kasnije sam saznao da su mu branili da ide u Seltikse kao jako mladom i da je bila citava frka oko toga nego je prvo otisao u Italiju za lepe pare u to vreme pa tek sa 26 u NBA (Sabonis valjda sa 30+) i to u tad vec raspale Seltikse kojima je pritom bas pred tu njegovu debitantsku sezonu umro najbolji strelac. Igrao je odlicno ali ostao bez hrskavice u kolenima jako brzo. Sto se tice konkurencije isto je neuporedivo, tad je svaki tim imao sidrasa mrgu a ne Cet Holmgren ili Vembanjama ili Dzeret Alen koji sa 210+ imaju otprilike kila kao ja sa 193cm, plus je taj mrga skoro pa imao dozvolu da igra kao klasican drvoseca a danas ni blizu. O tome kakav je odnos prema neamerickim igracima tad bio tek ne treba pricati, Jokic iz nekog tadasnjeg ekvivalenta Mege em ne bi ni dobio sansu a sve i da bi, bila bi minorna. Bas zbog Radje i slicnih ovi danas imaju priliku da se dokazu. 

 

Don't mix frogs and grandmothers. 

Ma idi bre sa mesanjima baba i zaba. Spominjes tu neke reprezntativne uspehe gde je Radja igrao u all star reprezentaciji a konkurencija mu  je bila u 4,5 zemalja koje su ozbiljno igrale kosarku tada. Kojih sidrasa, imao si Sabonisa i Fasulasa na petici i to je to:fantom: By the way Rebraca je bio bolji igrac od Radje iz tog perioda devedetih godina i da je otisao ranije u NBA ligu ostavio bi mnogo dublji trag tamo.

Edited by Micko8
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

E ne gledam formulu vise ali basket previse volim da bi iskulirao tek tako, samo biram sta cu gledati, sto ne znaci da ne mogu da kukam ko ranjenik. Valjda sam, kao i bar dve trecine ostalih ljudi koji misle isto, ocekivao da igra napreduje u nekom drugom pravcu i da za te pare koje zaradjuju budu i vrhunski basketasi i da trce kao fudbaleri i tuku se kad zatreba kao profi fajteri... Ovako imamo festival ispucavanja trojki, pravila koja diriguju kakva odbrana sme da se igra, besomucno koracanje i nosenje lopte, opsti bol u kurcu tokom regularne sezone i sto drugih sranja. NBA bi i trebalo da bude space jam fazon, spektakl, ali ne na ovako gadan nacin.

 

Nerealna ocekivanja, jbg. 

 

zapravo, basket i fuca imaju slicnu evoluciju; jako ubrzana igra, sa malo "izolacija" i sa nultom tolerancijom na grube faulove.

 

postoje opet ocigledni razlozi zasto to u fuci bolje izgleda "na oko" i zasto vise prija u smislu povredjivanja ali logika je vrlo slicna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...