Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

Zaboga, kakav je to argument, pa Jokić će ući u HoF 1000%, nema kladže na svetu koja bi ti nudila uopšte takvu opkladu.

Link to comment

FM je na forumu, ono što je AV na nebeskom nebu Srbije, nepodnošljivo predvidiv i dosadan, a humor mu se svodi na:

 

-Ja sam popio dve rakijice. xexe

-Drobnjak 5,6. hahahaah

-Je li Drobnjak, koliko si popio? 5, 6 ili možda 9? buahahahahahaah

Link to comment
30 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Igrači moraju da budu u penziji određeni broj godina da bi bili u konkurenciji za HoF. Hvala što svaki put iznova potvrđuješ da nemaš blage veze o čemu pričaš. Jokić će ući kao first ballot NBA igrač osim ako u međuvremenu ne ubije dadilju ili siluje konja. I Divac i Rađa su ušli kao međunarodni igrači zbog doprinosa razvoja košarci blabla. Pogotovo Dino ne bi ušao u HOF nikad zbog svoje NBA karijere.

  • +1 1
Link to comment

morate da se saberete i da ne hranite trolove

 

znam da nije lako, bitna je samokontrola i disanje

  • +1 9
Link to comment

Sto se tice ovih dinosaursa, da se podsetimo Radjinog jedinog ucesca u plejofu.

 

Covek je tada imao 28 godina i bio u prajmu i kao 4/5 i igrac koji nije sutirao trojke nego imao mogucnost da pre svega sutira i zavrsava ispod i oko kosa, imao je procenat od 40 posto suta iz igre.

 

Ponovicu - 40 posto.

 

Ali sigurno jer su odbrane bile toliko jake 90ih

 

🙄

 

Ovo je epski čouk

 

Screenshot-20240401-100811-Chrome.jpg

Link to comment

Sad radite nešto slično kao Kukoč, ali na drugu stranu, umanjujući jednu veliku karijeru kao što je Rađina.

 

Link to comment
1 hour ago, Venom said:

I Divac i Rađa su ušli kao međunarodni igrači zbog doprinosa razvoja košarci blabla. Pogotovo Dino ne bi ušao u HOF nikad zbog svoje NBA karijere.

 

Posteno, kao sto ni Jokic ne bi nikad usao zbog uspeha u reprezentativnoj karijeri :sad: Sreca pa postoji taj novi lagani NBA, em lova do krova em legacy. 

Link to comment

Inace, evo najboljeg poredjenja NBA lige nekad i zadnjih godina

 

Staaaari NBA do pre uvodjenja cudnih bolidnih pravila je otprilike MMA ili boks, mozda vise MMA jer je svasta bilo dozvoljeno... A ovaj novi moderni je slap fight takmicenje, dakle spektakl je tu ali bez odbrane, ruke na ledjima. Ja tebe, ti mene i tako redom dok neko ne pobedi 149-144

 

Dozvolite da mnogi to ne volimo i ne cenimo

 

 

HEU4IX.gif

Edited by Zli Gli
  • Haha 1
Link to comment
32 minutes ago, Zli Gli said:

 

Posteno, kao sto ni Jokic ne bi nikad usao zbog uspeha u reprezentativnoj karijeri :sad: Sreca pa postoji taj novi lagani NBA, em lova do krova em legacy. 

 

Pošteno samo što su tu kategoriju uveli da ispoštuju malo međunarodnu košarku, ali je glavna stvar i dalje ući kao NBA igrač. Ima i Dino Menegin tamo, ne samo Rađa. Pretpostavljam da i njega Jokić tek treba da dostigne.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...