Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

Između 10 i 160 (samo ove sezone) i to me ne čini košarkaškim stručnjakom da dajem takve kategoričke izjave

 

Ne dajem te izjave ja već ceo svet, slušaj šta pričaju, treneri, trenutni i nekadašnji najbolji igrači. 

 

Ako već ne znaš o čemu pričaš, nije sramota ne postovati bilo šta. 

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

 

Ne dajem te izjave ja već ceo svet, slušaj šta pričaju, treneri, trenutni i nekadašnji najbolji igrači. 

 

Ako već ne znaš o čemu pričaš, nije sramota ne postovati bilo šta. 

Pa slušao sam/čitao Tonija i slažem se s čovekom :D

Dajte malo objektivnosti, majku mu božiju 

  • Haha 1
Link to comment

Svaki trener protivnickog tima na konfi posle tekme sa Denverom prica o tome kako je Jokic nezaustavljiv i kako citava liga trazi odgovor na njega.

Npr. reakcija Tibodoa na 1.25

 

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa slušao sam/čitao Tonija i slažem se s čovekom :D

Dajte malo objektivnosti, majku mu božiju 

 

Po kojim objektivnim kriterijumima je Jokić ispod Rađe?

  • +1 1
  • Haha 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Znaci Jokic je cheat, toliko je dominantan i cini saigrace boljim da svaka ekipa koja ga ima u timu ne moze da ne osvoji to sto igra, ligu, kup takmicenje, sta god, a da hoce da forsira imali bi Nagetsi 82-0, nego dobar covek pa pusta. 

 

U rangu Dzordana, Medzika, Birda i slicnih, ok. 

Link to comment

Nije ni čudo što Jokića boli kurac da ima bilo šta sa košarkaškim medijima ovde.

 

Kukoč u jednoj slici:

 

 

Old_Man_Yells_at_cloud_cover.jpg

  • +1 3
Link to comment
31 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa slušao sam/čitao Tonija i slažem se s čovekom :D

Dajte malo objektivnosti, majku mu božiju 

Radja ne bi mogao biti ovako uspesan ni u jednoj NBA eri , isto vazi za Divca. Jokic je dosta talentovaniji i bolji igrac od njih, to nema veze sa stilom igre u danasnjoj NBA ligi nego sa talentom i skill setom igraca.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ova sadašnja generacija košarkaša mislim da ima veliku sreću što igra u periodu kada su igrači maksimalno zaštićeni, a doba globalizacije i sve većeg priliva non usa igrača u nba snižava momenat fizičkih predispozicija na listi poželjnih osobina. da je ovakav luka kojim slučajem došao u adelmanov portland, taj ne da ne bi zaigrao, mišljenja sam da bi ga ostavili na aerodromu

 

genralno mi malo ide na kurac ta priča kako je sve sad super i nikad viđeno, evo hayesovih 50pts od pre neki dan. nikad niko od kad je euroleague, pa šta je prajinih 55(bez šuta za 3) kantuu u kupu šampiona, draženovih 51 limožu…


 

 

@Milošica kažeš toni bi bio monstruozan, e pa lepi(grome) moj da si ti mogao da gledaš dražena, to bi bilo kao da gledaš space jam ali bez cgi

Ona tadasnja generacija ima srecu sto tada nije bilo twittera, youtub-a i ostalih socijalnih mreza,te sto je svako peto domacinstvo imalo kablovsku televiziju , pa su bili postedjeni od pritska raznoraznih Skip Bayless-a,Stephen A Smitova a koji 15,16 sati dnevno na TV-u  seru po igracima tj. igrali su sa mnogo manje pritiska tada :fantom:  To sto Adelman ne ume da prepozna talenat kod igraca koje trenira je nesto sto nije za pohvalu jbg.

Edited by Micko8
  • Haha 1
Link to comment

^pitanje je da li bi jokić video immigrtion officera na jfk-u

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Dončić, Ðorđeviĉ

Petrović, Kićanović

Stojaković, Bodiroga, Dalipagić

Kukoč, Korać

Ćosić, Divac, Rađa/Jokić

Link to comment

Ono sto je Brazil u fudbalu, to su Jugoslavija i Srbija u kosarci.

 

Zna se da su njihovi najveci igraci Pele, Garinca, Romario... kojima se fuckalo da se cimaju po drugim kontinentima da igraju klupska takmicenja, ali su se dokazivali tamo gde je najbitnije - igrajuci za reprezentaciju.

 

Nejmar je vazio za jednog od najboljih na svetu igrajuci ova moderna mekana klupska takmicenja gde si zasticen ko beli medved i gde je ceo tim posvecen da ti nabijas statistiku.

 

Zato sa repstacijom nikad nista i Hrvati ga izbacivali sa SP.

 

Kao i naseg kosarkaskog Nejmara koga je Italija eliminisala u osmini finala Evropskog prvenstva. Ej, Italija.

 

A igrao je u timu koji je bez njega i sa istim trenerom sledece godine uzeo srebro na SP.

 

Jokic = Nejmar.

 

Nema boljeg poredjenja.

 

Djordjevic, Danilovic, Radja, Kukoc, Divac... su Garinca, Pele, Romario, Rivaldo, Zairzinjo...

Edited by Hele
  • +1 1
  • -1 2
Link to comment

Normalno da je najgora tema jer je Jokic nekima najbolji kosarkas na svetu i prejebao sve ove nase legende koje su krv propisale u svim mogucim muskim takmicenjima koja su postojala, i porede ga sa najvecim NBA igracima ikad jer jadan sve sam vuce, cini druge toliko boljima da je neverovatno kako nisu svi sve osvojili s njim, jebe ne vadi... A realnost je da ima jednu dosta srecnu NBA titulu, u vreme kad i kurta i murta i kosarkaske legende pisaju po ovome sto je NBA danas postao. Znaci, ligu hvale samo oni koji moraju i koji od toga zive, novinari, reporteri, mediji, njima je sve wow i oni zmure na glupa pravila, tolerisanje koraka i nosenje lopte, jedan zavidan nivo boljenja kurca i generalno taj lagani show kakav je liga postala, skroz drugi sport. Svi ostali vide, nisu slepi.

 

Dakle, Jokic = Nejmar, Kari je Mesi a Lebron je Krile Ronaldo, nije najbolji ali ima brojke i najduzu karijeru. Za sad. 

  • Haha 3
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...