Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Vidljivo je da se igrači polako vraćaju u formu ,ovi glavni koji su nas motor . I prošle godine je bilo traljavo na početku,Tirana ,Omonia,Ararat. Tek smo septembra proigrao.Bice ovo sve bolje .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
14 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Lijepi golovi, za brigu je da bez Saleta, Ivanića i Kange ne ide u domaćici. 

 

Zamisli, slabiji smo bez trojice najboljih igraca.:D

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Vidljivo je da se igrači polako vraćaju u formu ,ovi glavni koji su nas motor . I prošle godine je bilo traljavo na početku,Tirana ,Omonia,Ararat. Tek smo septembra proigrao.Bice ovo sve bolje .
 

 

Da, i u prvom poluvremenu smo pokazali da mozemo vise puta da se ponavljamo i hvatamo automatizme u igri nego na pocetku ali bez dva igraca na pozicijama koje su okupirali Nikolic i Erakovic nije moglo bolje. TSC je na kraju pokazao da ume da igra ali tek kad su poceli da gube, steta za nase ekipe sto je to slucaj jer bez toga da sve ekipe stalno igraju ono sto najbolje znaju i sto su najvise trenirali utakmice domaceg prvenstva nikada nece biti zanimljivije nego sto su sada. Erakovic je pokazao da moze na svoju osnovnu poziciju stopera i da, ako vec igra kao bonus, nema potrebe da ga guramo na beka gde ne ume.

 

Svaka cast svima ali kakva je glava Kanga kad mu se igra, busio je Krstajiceve zone kako je hteo.

Link to comment
17 minutes ago, harper said:

 

Zamisli, slabiji smo bez trojice najboljih igraca.:D

Divna pošalica. 

Pa ako bez njih 3 ne ide protiv ovih poluamatera u jebenoj linglong, onda ga jebi. Svaki put kad je mislio odmarati nekog od ovog trojca, morao ga je brže bolje uvoditi, jer odoše bodovi. 

Link to comment
1 minute ago, hrkljush boys_2 said:

Divna pošalica. 

Pa ako bez njih 3 ne ide protiv ovih poluamatera u jebenoj linglong, onda ga jebi. Svaki put kad je mislio odmarati nekog od ovog trojca, morao ga je brže bolje uvoditi, jer odoše bodovi. 

 

Ti poluamateri su do veceras imali 4 pobede i jednu neresenu u pet proteklih kola. A nije bas da smo gubili u prvom poluvremenu ili da su nas nadigrali, da je Pavkov dao onaj zicer na pocetku drugacije bi se otvorila utakmica i mozda ovi ne bi morali ni da ulaze. Ne treba biti picajzla, izgleda da se ekipa polako dize i da cemo brzo gledati one igre iz prosle godine. Danas su odlicni bili Krsticic i Gajic koji su bili vec prezaljeni posle par utakmica. Dobro je da smo konacno vezali dve dobre utakmice da se igraci malo oslobode pritiska, odvratno je koliko se stalno kritikuju i kad treba i kad ne treba a kad urade nesto dobro to skoro niko i ne pominje.

  • +1 1
Link to comment

Krstičić i Gajić su bili daleko od odličnih večeras. Imali su učinak koji će ostati zapisan, Krstičićev gol i zapamćen, ali i dalje nam na tim pozicijama treba barem 3x bolja igra. Kanga i Sanogo su baš odskočili, Katai je malo i mrsio, ali je svakako majstor. 

 O pojačanjima...Tošić bi mogao da bude od koristi, za Rišarija sam baš skeptičan.

Link to comment
13 minutes ago, fandorin said:

Tošić bi mogao da bude od koristi, za Rišarija sam baš skeptičan.

tosic-i-risairo-768x496.jpg

 

Mrkela pokusava da se seti ko su ova dvojica pored njega sa leve strane. Prvi mu je poznat, a ovaj melez nema pojma ko je. :D

Link to comment
16 minutes ago, fandorin said:

Krstičić i Gajić su bili daleko od odličnih večeras. Imali su učinak koji će ostati zapisan, Krstičićev gol i zapamćen, ali i dalje nam na tim pozicijama treba barem 3x bolja igra. Kanga i Sanogo su baš odskočili, Katai je malo i mrsio, ali je svakako majstor. 

 O pojačanjima...Tošić bi mogao da bude od koristi, za Rišarija sam baš skeptičan.

 

Dakle, od Gajica nam treba sest asistencija po utakmici a od Krsticica po tri gola i tri do-asistencije.:D

 

Dobri su bili obojica, ne zajebavaj. Sa Gajiceve strane nam nijednom nisu ni zapretili a fino se ponavljao napred i upisao dve asistencije, sto je za beka koji kuburi sa centarsutem puna kapa. Krsticic je pokupio dosta lopti, prekinuo jednu zajebanu kontru i popio zuti, dao fantastican gol, spojio Gajica s loptom iza ledja odbrane kod drugog gola. Nije se on ni u prvom mandatu nadavao golova i asistencija, njegovo je da istrci taj box-to-box 90 minuta pa ako se nesto ukaze iz drugog plana. Bice on sve bolji kako vreme bude odmicalo, dosao je u drugaciju Zvezdu od one u kojoj je smesta pravio razliku jer mu je konkurencija bila slaba.

 

Imaju igraci pravo i na slabe utakmice i slabe periode. Da je neko veceras prvi put gledao Dragovica pitao bi se kako je moguce da je lik odigrao skoro 100 utakmica za austrijsku reprezentaciju i igrao u najjacim ligama. Dva puta je ispao na istu foru (prvi put smo primili gol), napravio dva bespotrebna faula blizu naseg sesnasterca. Imao je i dobrih stvari, sto se ocekuje od igraca s tolikom reputacijom ali mislim da mu je ovo bila najslabija utakmica otkad je dosao. Sreca njegova sto je Dragovic, da se drugacije preziva odmah bi mu bila trazena zamena jer je balvan i nema pojma.

Link to comment
55 minutes ago, harper said:

 

Ti poluamateri su do veceras imali 4 pobede i jednu neresenu u pet proteklih kola. A nije bas da smo gubili u prvom poluvremenu ili da su nas nadigrali, da je Pavkov dao onaj zicer na pocetku drugacije bi se otvorila utakmica i mozda ovi ne bi morali ni da ulaze. Ne treba biti picajzla, izgleda da se ekipa polako dize i da cemo brzo gledati one igre iz prosle godine. Danas su odlicni bili Krsticic i Gajic koji su bili vec prezaljeni posle par utakmica. Dobro je da smo konacno vezali dve dobre utakmice da se igraci malo oslobode pritiska, odvratno je koliko se stalno kritikuju i kad treba i kad ne treba a kad urade nesto dobro to skoro niko i ne pominje.

4 pobjede protiv istih poluamatera, pri čemu im je Radnički Kg uvalio 4 komada kući u prošlom kolu. Nisu nas nadigrali, ali nismo ni mi njih u pp. To da je Pavkov dao, a nije je da su babi muda.. Osim toga imali su i oni zicer poslike izjednačenja. I ono o čemu sam ja pisao ne odnosi se samo na večerašnju utakmicu, nego i ostale gdje je odmarao nekog od pomenute trojke. 

Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

Pa kad je igrao na 3 pozicije, levi bek, levi stoper i desni stoper, naravno da ne moze da stigne sve :D

 

Dragovic je dar sa neba za ovaj tim, samo kazem kako se kod nas generalno tretiraju igraci cim udju u neki period kad im ne ide. Ja ne pamtim da sam ikada u forumskom zivotu bio vise popljuvan nego kad sam na proslim letnjim pripremama napisao da je Ivanic poceo dobro da igra i da ce vrlo brzo pokazati sta zna. Razumem i zasto, bio je tragikomican do tada u Zvezdinom dresu. Vecini igraca treba vremena da proigraju, zato se meni ne svidja to stalno trazenje dlake u jajetu od prve utakmice, nije svaki igrac Marin ili Dragovic. Jos manje mi se svidjaju ovi rolerkosteri uprave sa igracima, pogotovo strancima, koji se menjaju kao na traci samo da bi se ugrabio neki procenat od preprodaje, bez ikakvog obzira i prema igracu i prema timu. Sad smo izgleda naumili da dovedemo jos dva igraca od kojih je jedan jednom nogom u penziji a drugi rekreativac koji ni sam ne pamti kada je poslednji put igrao ozbiljan takmicarski fudbal, a prodacemo igraca kojeg smo dobro platili pre jedva sest meseci i jos nismo videli ni trunku onoga sto je pokazivao pre nego sto je dosao kod nas. To je neozbiljno.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...