Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Srbija ima cetvoricu igraca koji su kreativni i tehnicki doterani: Tadic, Milinkovic-Savic, Katai, Ivanic.  Steta sto Ivanic ne moze da igra za srpsku reprezentaciju.  Zanimljivo je da su sva cetvorica proizvod omladinske skole Vojvodine kojom je nekada rukovodio pokojni Kosanovic.

  • +1 2
Link to comment

Izgleda je Tosic otisao u menadzere i batalio fudbal.

 

Bivši igrac Ajaksa Rišario Živković, kako saznaje MaxBet sport, definitivno će da obuče crveno-beli dres. A čitav posao je sklopljen podsredstvom Duška Tošića. Bivši igrač srpskog kluba, imao je ulogu menadžera Živkovića. Ovo mu je, izgleda, naredni posao, posle uspešne i dugačke fudbalske karijere u Evropi i Kini.

 

Brzonogi napadač staviće paraf na ugovor do juna 2025. godine i biće novi adut trenera Dejana Stankovića.

Edited by Milosh76
Link to comment
5 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

4 pobjede protiv istih poluamatera, pri čemu im je Radnički Kg uvalio 4 komada kući u prošlom kolu. Nisu nas nadigrali, ali nismo ni mi njih u pp. To da je Pavkov dao, a nije je da su babi muda.. Osim toga imali su i oni zicer poslike izjednačenja. I ono o čemu sam ja pisao ne odnosi se samo na večerašnju utakmicu, nego i ostale gdje je odmarao nekog od pomenute trojke. 

 

Pa, savrseno je jasno da mi nismo ista ekipa bez Ivanica, Kataija i Kange, nisi otkrio toplu vodu. Nismo ista ekipa ni bez Rodica, Borjana i Sanogoa. O Dragovicu da i ne govorim. To je sedam startera od jedanaest. Prirodno je da su njihove alternative losiji igraci, ne postoji tim ni u jacim ligama koji ima 22 igraca podjednakog kvaliteta.

Link to comment

Meni nije jasno zasto gura Erakovica na beka, kad je to mogao da odradi i Srnic, kad vec voli da ga ubacuje u igru.

 

Mogao je Gobeljic da udje, da se Rodic ne umara zbog Kluza, mogao je Lazetic da promeni nevidljivog Pavkova ili Stanic da odigra 10 minuta sa Kataiem i Kangom, umesto Ivanica recimo.

 

Nije mi jasno kakvu logiku izmena ima Deki ponekad.

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

Meni nije jasno zasto gura Erakovica na beka, kad je to mogao da odradi i Srnic, kad vec voli da ga ubacuje u igru.

 

Mogao je Gobeljic da udje, da se Rodic ne umara zbog Kluza, mogao je Lazetic da promeni nevidljivog Pavkova ili Stanic da odigra 10 minuta sa Kataiem i Kangom, umesto Ivanica recimo.

 

Nije mi jasno kakvu logiku izmena ima Deki ponekad.

Milose, napisite molbu prijem u strucni stab Zvezde.  Deki je ocigledno nedorastao za posao kojim se bavi.  Naravno da se salim, ali neverovatno mi je da vi prednjacite po broju negativnosti na racun Stankovica ("da je pameti....", Stankoviceva "logika izmena") nakon dve dobro odigrane utakmice protiv takmicarski jakih ekipa.  Zvrezda konacno zaigrala dobar fudbal, a deo foruma samo sto ne posalje peticiju za smenu Stankovica.

Link to comment
1 minute ago, Dimitrije said:

Milose, napisite molbu prijem u strucni stab Zvezde.  Deki je ocigledno nedorastao za posao kojim se bavi.  Naravno da se salim, ali neverovatno mi je da vi prednjacite po broju negativnosti na racun Stankovica ("da je pameti....", Stankoviceva "logika izmena") nakon dve dobro odigrane utakmice protiv takmicarski jakih ekipa.  Zvrezda konacno zaigrala dobar fudbal, a deo foruma samo sto ne posalje peticiju za smenu Stankovica.

 

To prosto ne odgovara cinjenicama. Samo sam kriticki raspolozen prema izmenama, mislim da Deki jako dobro radi svoj posao. Ima gresaka, naravno, ali ih ispravlja relativno brzo. Ne znam odakle ideja da imam bilo kakvu negativnost prema Dekiju, naprotiv, kod mene ima prilican kredit.

Link to comment
10 minutes ago, Milosh76 said:

Meni nije jasno zasto gura Erakovica na beka, kad je to mogao da odradi i Srnic, kad vec voli da ga ubacuje u igru.

 

Mogao je Gobeljic da udje, da se Rodic ne umara zbog Kluza, mogao je Lazetic da promeni nevidljivog Pavkova ili Stanic da odigra 10 minuta sa Kataiem i Kangom, umesto Ivanica recimo.

 

Nije mi jasno kakvu logiku izmena ima Deki ponekad.

 

Pretpostavljam da je morao Pankova da stavi jer je izgubio mesto u timu pa da ne izgubi i samopouzdanje a onda je bonus morao na levog beka. Inace, da, logicnija opcija je bila sa Erakovicem na svojoj poziciji a Gobeljic da ide na levog beka. Ne pomazemo Erakovicu tako sto ga guramo na beka, on to ne moze da igra a onda igrac gubi rutinu i samopouzdanje. Bio je mnogo bolji na stoperu u drugom poluvremenu, nije se videla neka razlika izmedju njega i Pankova.

  • Hvala 1
Link to comment

Kako dobro radi svoj posao kada kako kazete nema pameti i logike pri sastavu tima?  Ni meni nije uvek jasno zasto menja igrace i ubacuje igrace koje ja ne volim umesto onih koje volim, ali on ima svoje strucne razloge zasto to radi i ko sam ja da mu pametujem.  Mogu da negodujem, da se ljutim, ali da mu osporavam pamet i logicno razmisljanje tesko da mogu.  Uostalom, danas je ubacio Srnica umesto Ivanica sto ja nikako ne volim (jer volim da gledam Ivanica).  Medjutim, Srnic je odigrao sasvim solidno.  Umalo da postigne spektakularan gol koji bi bio gol njegove karijere.

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Pretpostavljam da je morao Pankova da stavi jer je izgubio mesto u timu pa da ne izgubi i samopouzdanje a onda je bonus morao na levog beka. Inace, da, logicnija opcija je bila sa Erakovicem na svojoj poziciji a Gobeljic da ide na levog beka. Ne pomazemo Erakovicu tako sto ga guramo na beka, on to ne moze da igra a onda igrac gubi rutinu i samopouzdanje. Bio je mnogo bolji na stoperu u drugom poluvremenu, nije se videla neka razlika izmedju njega i Pankova.

Pankov je dobro odigrao protiv Kluza kada je usao u igru umesto povredjenog Degeneka, a verovatno ne bi ni ulazio da se ovaj drugi nije povredio.  Nagrada za dobru igru bila je da bude danas u startnoj postavi.  Ispalo je da je kombinacija sa Erakovicem na beku bila losa + Ivanic je ostao usamljen i bez podrske.  Zato je napravljena dobra rokada na poluvremenu i Zvezdina leva strana je prodisala.  Treneri prave greske ali je bitno da ih brzo isprave.  Zato, kapa dole Stankovicu.

 

Uzgred, da li je nekom veceras nedostajao Krstovic?  Bio sam ubedjen da ce da izvuce Pavkova i zameni ga Krstovicem15-20 min pre kraja.  Medjutim, opredelio se da to bude izmena Ivanic-Srnic.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Sada je bitno da se odmore, zalece rane i povrede i pobede Kluz. I zbog kontinuiteta i zbog koeficijenta.

 

A posle Cuke sledeceg vikenda, sledi pauza 2 nedelje. Onda Proleter kod kuce i Derbi na JNA.

Link to comment
36 minutes ago, harper said:

 

Dragovic je dar sa neba za ovaj tim, samo kazem kako se kod nas generalno tretiraju igraci cim udju u neki period kad im ne ide. Ja ne pamtim da sam ikada u forumskom zivotu bio vise popljuvan nego kad sam na proslim letnjim pripremama napisao da je Ivanic poceo dobro da igra i da ce vrlo brzo pokazati sta zna. Razumem i zasto, bio je tragikomican do tada u Zvezdinom dresu. Vecini igraca treba vremena da proigraju, zato se meni ne svidja to stalno trazenje dlake u jajetu od prve utakmice, nije svaki igrac Marin ili Dragovic. Jos manje mi se svidjaju ovi rolerkosteri uprave sa igracima, pogotovo strancima, koji se menjaju kao na traci samo da bi se ugrabio neki procenat od preprodaje, bez ikakvog obzira i prema igracu i prema timu. Sad smo izgleda naumili da dovedemo jos dva igraca od kojih je jedan jednom nogom u penziji a drugi rekreativac koji ni sam ne pamti kada je poslednji put igrao ozbiljan takmicarski fudbal, a prodacemo igraca kojeg smo dobro platili pre jedva sest meseci i jos nismo videli ni trunku onoga sto je pokazivao pre nego sto je dosao kod nas. To je neozbiljno.

Nadam se da Falko nece da ode, ali se pribojavam da to moze da bude Ivanic.  Falko bi zauzeo mesto u timu koje sada ima Ivanic, a ovaj Pirocanac bi bio krilo.

Link to comment

@Dimitrije

Mislim da je Srnić promašio loptu tim makazicama i da je ona udarila Kataija i odbila se pored gola.

Ja bih rekao da Piroćanca dovodimo kao špica "koji traži dubinu" jer je navodno brz. 

Link to comment
48 minutes ago, Dimitrije said:

Kako dobro radi svoj posao kada kako kazete nema pameti i logike pri sastavu tima?  Ni meni nije uvek jasno zasto menja igrace i ubacuje igrace koje ja ne volim umesto onih koje volim, ali on ima svoje strucne razloge zasto to radi i ko sam ja da mu pametujem.  Mogu da negodujem, da se ljutim, ali da mu osporavam pamet i logicno razmisljanje tesko da mogu.  Uostalom, danas je ubacio Srnica umesto Ivanica sto ja nikako ne volim (jer volim da gledam Ivanica).  Medjutim, Srnic je odigrao sasvim solidno.  Umalo da postigne spektakularan gol koji bi bio gol njegove karijere.

 

 

Da je Srnic bio zadnji koji je bio na lopti, ona bi zavrsila u autu. Skroz smesan pokusaj makazica, Umalo da ne ubi Kataija

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...