Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Odvratna ekipa je TSC. Ništa neobično s obzirom na to ko im je trener. Valjali su se 7 minuta. Jedini kontakt koji sudija nije odsudio je faul na Pavkovim pre gola. Krstičić dao gol za špice i osim toga baš ništa. Eksperimenti sa Erakovićem na levom beku su glupi u rangu pokušaja da se od Srnića napravi vezista. Mora Rodić umesto Pankova, Kanga - Krstičić i Katai - Velja. Realno je da bude 4:1.

Link to comment

Ako zagreva Rodica, Kangu i Kataija, onda ocekujem da menja Pankova, Nikolica i Krsticica.  Erakovic mora da ostane u igri jer je bonus, pa pretpostavljam da ce on da bude drugi stoper.

Edited by Dimitrije
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

Samo neka mi neko jos jednom pomene TSC i njihovu otvorenu igru. Seljacine valjaroske.

Ja nisam stekao utisak da se puno valjaju. Jednom je Sanogo pao na Tomanovica, drugi put je neki njihov dobio nezgodnu loptu u nos, a jedino treci put mi deluje da je Tomanovic isfolirao... Nije losa utkamica...

  • +1 1
Link to comment
Samo neka mi neko jos jednom pomene TSC i njihovu otvorenu igru. Seljacine valjaroske.
Ko im je trener I ne cudi :D

Nikolic je igrac manje, Ben namestio bar 2 gola, pomocni ima tetku na Istoku pa joj mase zastavicom povremeno :D

Jel bio faul nad Pavkovim pre njihovog gola?

Na stadionu vidjeni Tosic I Zivkovic I odmah krenula prica da dolaze.
Link to comment
8 minutes ago, fandorin said:

Odvratna ekipa je TSC. Ništa neobično s obzirom na to ko im je trener. Valjali su se 7 minuta. Jedini kontakt koji sudija nije odsudio je faul na Pavkovim pre gola. Krstičić dao gol za špice i osim toga baš ništa. Eksperimenti sa Erakovićem na levom beku su glupi u rangu pokušaja da se od Srnića napravi vezista. Mora Rodić umesto Pankova, Kanga - Krstičić i Katai - Velja. Realno je da bude 4:1.

Razlog je sto mora da igra jedan bonus.  Ja bih koristio golmana kao bonusa, posebno kada igramo u nasoj ligi kod kuce.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...