Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

Što se tiče Borjana u supruge mu, naravno da će da odrađuju sve što treba. Podigli su objekat tik uz spomenik na Zlatiboru. Lično Vučić zove Stamatovića da se to legalizuje. Kad Stamatović kaže može na Zlatiboru da se gradi gde hoćeš koliko hoćeš i on napravi na jedinoj lokaciji koja je zaštićena.

Link to comment

Ivanić je inače veoma dobar ortak sa Milunovićem, mislim da ima dogovor posle kvalifikacija da ode. Ali da sam na vašem mestu ne bih ga tako lako pustio.

Link to comment

Verovatno i Katai ima dogovor o nekom "simbolicnom" obestecenju. Mozda i Ben, ko zna.

 

Suludo je pustiti Ivanica za tako smesan novac, da je 5M pa da se razmisli.

 

Inace, Degenek je povredio zadnju lozu, ne igra protiv TSC u subotu ni u revansu protiv Kluza. Za dalje ce se videti.

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

Zna li se koliko smo bez Degeneka? 

Inace, Degenek je povredio zadnju lozu, ne igra protiv TSC u subotu ni u revansu protiv Kluza. Za dalje ce se videti.

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, pantelia said:

Koliko ja znam, Katai je produzio ugovor, a Ivanic nije. I poprilicno sam siguran da ce otici posle Kluza.

 

Produzio je i Milijas svojevremeno pa je prodat vrlo brzo.

 

Mozda je i Kanga na listi za prodaju, cim ga retard Binic pljuje po novinama.

Edited by Milosh76
Link to comment

Црвена звезда ће у суботу од 19 часова дочекати ТСЦ, а наш клуб је поново одлучио да награди малишане који су феноменално и здушно навијали на свим пређашњим мечевима и омогући им да потпуно бесплатно бодре црвено-беле.

 

Сва деца до 15 година ће имати могућност да потпуно бесплатно уђу на западну и источну трибину, те буду део још једне, надамо се, велике победе нашег клуба.

 

Karte su 300, 400 i 500 dinara.

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment

Bio je prošle sezone intervju sa Ivanicem i tu mi je ostavio utisak skromnog i odmjerenog čovjeka. 

Bio je racionalan i po pitanju emocija prema klubu, super mu je, dobro igra ali bolja liga je ipak veći izazov itd.

Nije to ništa loše, samo kažem da me ne bi čudilo da i on sam hoće da ide i da ne bi bio zadovoljan da ostane.

 

Za nas uglavnom jedna nenadoknadiva rupčaga ako ode. 😥

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...