Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

@levi je napisao pre neki dan da nećemo uzeti titulu ove godine, ja sam hteo još malo da sačekam sa takvim stavom, međutim sve sam bliži da se u potpunosti složim. U prvih 5 kola Zvezda nikoga nije rutinski pobedila (moooožda Spartak) i već je izgubila 2 boda. Sa druge strane Partizan nije naišao ni na kakav otpor u dosadašnjim mečevima, bukvalno nije bilo ni mrvice neizvesnosti, s tim što su samo 1 utakmicu igrali kod kuće. 

Moguće da se sledećeg vikenda rešava pitanje prvaka, ako kiksnemo na Brdu, što uopšte nije nemoguće, to bi otprilike bilo to jer iskreno sumnjam da ćemo izvući 7 bodova iz derbija. 

Link to comment

A cenis da oni nece nigde kiksnuti, cak ni u Derbiju? Doduse oni na Derbiju nisu igrali fudbal jedno 10 godina, sto bi sad pocinjali.

Prvi gol protiv Kolubare je bas komican. Golman kao hvata loptu posle slobodnjaka, ona mu ispada udara u precku I Lutovac sa oko 30cm ubacuje u gol. Rutinski.

Bice jurnjava u dvoje sigurno, a ako udju u LK I ne dovedu 2-3 igraca, nece izdrzati taj ritam nedelja-cetvrtak-nedelja. Prosto im je klupa kraca. Uostalom videcemo za vikend kako cemo proci sa Cukom na brdu.

  • Haha 1
Link to comment

Za sada im klupa uopšte ne deluje kratko. Večeras su igrali bez 7 igrača iz prve postave i nije se osetilo. Izgleda da imaju neograničen broj kvalitetnih igrača. Nama kad ne igra neko iz trilinga Katai, Ivanić, Kanga odmah je drži prži. 

Takođe, ne ide nam u prilog što ćemo očigledno drastično oslabljeni ući u nastavak sezone jer Terza upravo radi doselekciju.

Edited by fandorin
Link to comment

Ako Partizan bude imao 100% rekord u domacoj ligi, onda zasluzuju da budu prvi.  Mi smo tu da im to ne dozvolimo.  Da ovo napisete 5 kola pre kraja prolecne sezone, mogao bih da razumem.  Ali 5 kola nakon pocetka prvenstva, je prerano.  Partizan gazi domacu boraniju, ali nije impresionirao u kvalifikacijama za LK.  Protiv Socija se provukao na misice.  Gledao sam ih protiv tima sa Azorskih ostrva i bili su slabiji u toj utakmici.  Nisam stekao utisak da su kvalitetniji tim od Zvezde.  

Link to comment
8 hours ago, Dimitrije said:

Ako Partizan bude imao 100% rekord u domacoj ligi, onda zasluzuju da budu prvi.  Mi smo tu da im to ne dozvolimo.  Da ovo napisete 5 kola pre kraja prolecne sezone, mogao bih da razumem.  Ali 5 kola nakon pocetka prvenstva, je prerano.  Partizan gazi domacu boraniju, ali nije impresionirao u kvalifikacijama za LK.  Protiv Socija se provukao na misice.  Gledao sam ih protiv tima sa Azorskih ostrva i bili su slabiji u toj utakmici.  Nisam stekao utisak da su kvalitetniji tim od Zvezde.  

Nisam ni ja, ali činjenice govore drugačije. Od dolaska Stanojevića kaznena je izgubila samo 1 utakmicu i 1 remizirala (obe protiv Zvezde).  Ove sezone daju skoro 4 gola po meču i primili su 1 na 5 utakmica. Doduše, istina je da su dobili armaturu u obličju Siniše Saničanina. I to su sve utakmice praktično rešili u prvih 25 minuta, nije bilo ni nagoveštaja neizvesnosti. 

Link to comment
5 hours ago, fandorin said:

Nisam ni ja, ali činjenice govore drugačije. Od dolaska Stanojevića kaznena je izgubila samo 1 utakmicu i 1 remizirala (obe protiv Zvezde).  Ove sezone daju skoro 4 gola po meču i primili su 1 na 5 utakmica. Doduše, istina je da su dobili armaturu u obličju Siniše Saničanina. I to su sve utakmice praktično rešili u prvih 25 minuta, nije bilo ni nagoveštaja neizvesnosti. 

 

pa dobro, sve ide svojim tokom. prvo su oni 6 godina pod toletom nemilosrdnom setnjom uzimali sve titule, onda smo mi 4 godine obarali sve svetske rekorde po broju osvojenih bodova u sezoni, sada ce opet malo oni, i tako. nadam se da se niko zbog toga ne nervira narocito jer zaista nije vredno, niti sve te titule vrede pisljiva boba.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ne nerviram se, samo konstatujem. 

U međuvremenu turski mediji donose vesti da Bešiktaš dovodi Kataija. Zato je Terza vizionarski kaparisao Čumića. Biće to dobro, mislim da će se Sale Kapiten ipak negde okliznuti i da ćemo biti u kvalama za LK sledeće godine. 

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

niti sve te titule vrede pisljiva boba.

Kako ne vrede kad vode u kvalifikacije za LS gde je jedan prolaz dovoljan da se igra evropska jesen i dobije lova od UEFA?

 

Veoma je bitna titula, a to sto se biju 2 kluba, to je druga prica.

 

Inace nista nije gotovo, ni oni ni mi ne mozemo biti Sampioni posle 4-5 kola. Kad se zavrsi polusezona, pa da nagadjamo, ovako je besmisleno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...