Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

4 hours ago, Hobbit slayer said:

Oproštajna fotka Ivanića pred odlazak u Glasgow... 1f1512ada564ee76ef686c6e290ba755.jpg

Sent from my HD1913 using Tapatalk
 


Ma to se sprema za pecanje. 

Link to comment
15 hours ago, harper said:

 

To su isto pisali i za ovog klinca Lazetica pa momak za 45 minuta ne samo da nije pokazao nista nego je pokazao da je Krstovic trenutno za njega Gerd Miler licno. Njegova sreca je sto se sav otrov kritike prosipa na Krstovica pa je on postedjen, inace bi se i njemu naslo da je neciji igrac i da ga neki kriminalac gura. Kao sto je sreca za tog fudbalercinu iz Vojvodine sto igra u Vojvodini a ne u Zvezdi, ciji bi ga navijaci takodje odmah proglasili za mafijaskog pulena.

 

Krstovic jeste balvan posvadjan i sa loptom i sa sopstvenim nogama ali decko ima 21 godinu i sa radnom etikom koju ima nije u potpunosti promasen slucaj. A vi sad nastavite o pukovniku Raju, diletantu Stankovicu i slicnim omiljenim forumskim temama.

Krstović ne može biti Gerd Miler ni za visoko posječen panjić, a kamoli za bilo koje živo biće.  I igra isključivo zbog vanfudbalskih razloga. A ako misliš da nije to u pitanju nego Stankovićevo viđenje njegovih kvaliteta, onda o treneru imaš daleko gore mišljenje od svih koji ga pljuju/kritikuju. 

Link to comment
4 hours ago, red star forever said:

Bio je prošle sezone intervju sa Ivanicem i tu mi je ostavio utisak skromnog i odmjerenog čovjeka. 

Bio je racionalan i po pitanju emocija prema klubu, super mu je, dobro igra ali bolja liga je ipak veći izazov itd.

Nije to ništa loše, samo kažem da me ne bi čudilo da i on sam hoće da ide i da ne bi bio zadovoljan da ostane.

 

Za nas uglavnom jedna nenadoknadiva rupčaga ako ode. 😥

 

ne znam samo dal je bas mislio na skotsku kad je rekao bolja liga... 

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, MiddleClass said:

Kako moze Dioni da ode, a tek je dosao? Nema njemu mrdanja do januara.

 

 

I Falka tjeraju

 

Dioni je na pozajmici, mozda moze da se raskine ili da je neko drugi preuzme.

 

Falka je besmisleno prodavati, bolje da mu se obezbedi ucitelj/ica engleskog da pokapira makar fudbalske izraze, ako je to razlog prodaje.

Link to comment
5 hours ago, Milosh76 said:

Novosti pisu da dovodimo Risarija Zivkovica.

a u nekakvim sportskim.net pisu da tlo podrhtava i da dolazi najvece pojacanje, te da se kockice slazu. dalje u tekstu pisu kako, osim prve sezone u groningenu, taj bivsi najtalentovaniji igrac holandskog prvenstva nije uspeo nigde, od ajaksa, do nekih kineskih cangcuna a sad dolazi da pojaca mucenog bivseg prvaka sveta. evo, ja sam juce bio na parkingu pored amsterdam arene, doprineo sam uspehu ajaksovog tima malo manje od zivkovica, ali ipak, moglo bi i moje ime u tefter

Link to comment

Pa kada nam sponzor sa rukava ne placa novac, nego ovako odradjuje spnzorstvo...

 

Da Falko ne prica srpski ili engleski ok, ali ima trenera koji prica italijanski....

 

Da je trener bio bi problem, ali ovako.... :bee:

Link to comment
33 minutes ago, assignment said:

Da Falko ne prica srpski ili engleski ok, ali ima trenera koji prica italijanski....

A ima i saigrace koji ne znaju italijanski... ne branim potencijalnu odluku da se proda vec sad, nego citiram ono sto je on u intervjuu rekao pre par meseci.

Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

A ima i saigrace koji ne znaju italijanski... ne branim potencijalnu odluku da se proda vec sad, nego citiram ono sto je on u intervjuu rekao pre par meseci.

 

A koliko mu to reci treba na engleskom koje ne moze da skapira za vise od 6 meseci?  Ne secam se slucaja da igrac koji ume fudbal nije zbog toga uspeo, ali ok...

Link to comment

Problem za Falka je što govori samo italijanski. A u Zvezdinoj svlačionici se pričaju srpski i engleski...

"Stigao sam u januaru i jezička barijera mi još stvara veliki problem. Sad pokušavam da naučim engleski da bih mogao da se socijalizujem i pričam sa saigračima koji mi pomažu da se integrišem. Uklapam se polako i napredujem iako živimo u doba korone što je specifično".

 

intervju od pre tacno mesec dana

 

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/pipo-falko-za-mozzart-sport-roen-sam-kao-trekvartista-zvezda-bi-u-italiji-bila-kao-sasuolo/393416

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...