Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

30 minutes ago, samo_opusteno said:


Ne postoji fijasko sa Degenekom, postoji jedino fijasko protiv Serifa ostvaren sa Degenekom u timu.


Pa kako onda nazivaš situaciju u kojoj Babić i Pankov imaju mesto u timu pre Degeneka?

Od dva glavna štopera tebi ode jedan i ti ovog preostalog ne “upariš” sa pojačanjem/zamenom, nego eksperimentišeš sa pomenutom dvojicom?

Link to comment

Degenek je izgubio mesto na tabli u Terzinoj kancelariji, a ne na terenu, to je problem. Samo što je to sve toilko nelogično da je bilo neodrživo, čaki za Zvezdu
 
Mada Pankov nije bio loš protiv Cluja, nije on tu ništa sporan, samo ne sme da bude ispred 1 Degeneka

Link to comment

Pankov stalno ide od sjaja do ocaja, ovde nas je masakrirao protiv Milana, tamo bio medju najboljima. Protiv Serifa se raspadao po terenu, protiv Kluza bio dobar. Protiv Kopenhagena bio dobar, protiv Jang Bojsa kanal. 

Ali bukvalno, ne mozemo da docekamo trenutak da imamo 11 krstenih igraca na terenu istovremeno, sad smo na 8. Oba losa desna beka, 1 los stoper (kad ne igra Degenek) i mediokriteti u spicu.

 

Imam unutrasnji konflikt u vezi Pavkova, drago mi je kad da gol, vrlo mi je smesno zapravo. :D Ali ne mogu da ga gledam u kontinuitetu, najveci deo vremena me zivcira. 

Link to comment

Naša legenda Binić u vezi Kange:

 

Čovek umalo nije dobio drugi žuti i ko zna koji put je skoro napravio problem, saigrače ostavio na cedilu. Ne znam zašto ne porade s njim, stanu na put kabadahijskom ponašanju", rekao je za "Žurnal" Dragiša Binić. 

Smatra i da samo zauzima mesto mladim fudbalerima crveno-belih. 

"Razumeo bih da pokazuje superiornost, da bez njega ne možemo da dobijemo nikog. Ovako, razlikuje se od naše dece ne po igri već jedino po primanjima", kaže Binić. 

 

I takav sebe smatra za poznavaocem igre. A nemoguće je da kao ex-profi ne vidi Kangin kvalitet, pa se čovek pita koji qurac i kojoj svrhi lupa ovakve izjave :isuse:

 

  • Haha 4
Link to comment

Bina turbina u epizodi zli stranci. Zna on ko zna i ko ne zna da igra al ga zabole.
A sta je pisala Sneki Tumbakovic pa su sad stvari jasnije?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, Malvo said:

U ostalim vestima, onaj debil Proton na tviteru je ni manje ni vise nego... Snezana Filipovic Borjan. Mnoge stvari su sad dosta jasnije.

Што? Шта је писала?

Link to comment
1 minute ago, Hamlet Strašni said:

Што? Шта је писала?


Gluposti, baljezgarije, poneku pikanteriju, svadjala se po tviteru, vredjala real life licnosti. Onako bas odvratan tipski bot, ali ona kao takva je nebitna.

Vaznije od toga je sto je svom muzu punila glavu, pa on u kameru svasta porucivao hejterima pre nego sto popase dva komada koja nas direktno izbace iz Lige sampiona. Uz to sa vodjama aktivno radi na pronalazenju unutrasnjih neprijatelja i dobije ceo crtez podrske preko severa pre Kluza.

Napravila se bas toksicna atmosfera oko kluba a mnogo cemu od toga je, izgleda, kumovala direktno gospodzetina.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, harper said:

Rendzers daje 3.5 miliona za Ivanica. Neka ga duvaju ako najboljeg igraca tima prodaju za taj sitnis.


Mozda to izgleda malo, ali u vreme korone i promasene prihodne strane budzeta i nije bas tako. Naravno, da su vodili normalnu sportsku politiku i da nisu redom davali ugovore preko svih ocekivanja, ne bi uopste morali da prodaju. Sad mozda moraju i ispod cene. Ionako im se ambicije svode na odbranu treceg mesta i prelazak u LK.

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, assignment said:

Naša legenda Binić u vezi Kange:

 

Čovek umalo nije dobio drugi žuti i ko zna koji put je skoro napravio problem, saigrače ostavio na cedilu. Ne znam zašto ne porade s njim, stanu na put kabadahijskom ponašanju", rekao je za "Žurnal" Dragiša Binić. 

Smatra i da samo zauzima mesto mladim fudbalerima crveno-belih. 

"Razumeo bih da pokazuje superiornost, da bez njega ne možemo da dobijemo nikog. Ovako, razlikuje se od naše dece ne po igri već jedino po primanjima", kaže Binić. 

 

I takav sebe smatra za poznavaocem igre. A nemoguće je da kao ex-profi ne vidi Kangin kvalitet, pa se čovek pita koji qurac i kojoj svrhi lupa ovakve izjave :isuse:

 

 

Odrađuje burek.

Link to comment
5 minutes ago, Malvo said:


Mozda to izgleda malo, ali u vreme korone i promasene prihodne strane budzeta i nije bas tako. Naravno, da su vodili normalnu sportsku politiku i da nisu redom davali ugovore preko svih ocekivanja, ne bi uopste morali da prodaju. Sad mozda moraju i ispod cene. Ionako im se ambicije svode na odbranu treceg mesta i prelazak u LK.

 

Za nas je i 10 miliona malo za Ivanica, covek nas bukvalno na svojim ledjima vuce evo vec celu sezonu. U senci raznih rasprava o tome ko treba da igra, ko da ide, da li treba da igra Degenek ili Pankov, Gajic ili Gobeljic, Ben ili Falko, Ivanic je izrastao u vodju na terenu i srce nase igre. On je bukvalno poslednji igrac u timu kojeg bih pristao da prodam.

  • +1 4
Link to comment

Ma slazem se da je Ivanic uz Kangu onaj koji povezuje sve. Vremenom mi je sva ta prica o transferima, parama, budzetima postala deplasirana u smislu da posten svet to posmatra na jedan nacin, a ovi koji vode klubove na drugi nacin, u normalnom svetu bi njegov transfer mozda imao smisla, ali meni draze da ga gledam u nasem dresu jos neko vreme, ionako ce pare da pojede maca. Samo kazem da je nas budzet supalj kao svajcarski sir i da bi verovatno prihvatili 4 miliona. Takodje, optimisticno racunaju da ce iz drugog sesira moci da odbrane trece mesto i nastave takmicenje. Cak mislim da su toliko ocajni da bi pored Ivanica prodali bukvalno bilo koga za jos 3-4 miliona koja bi legla do kraja ove sezone. Ladno su racnuali na Ligu sampiona, sta god govorili javno.

Link to comment
  • renne unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...