Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

Ima li ko iskustva sa odlaskom na letovanje u Španiju preko nemačkih turističkih agencija, ali sa srpskim pasošem? 

Porodično i autom krećemo u obilazak, što ljudi što potencijalnih mesta za život u trouglu Thüringen - St. Galen - Beč i finiširao bih sa odmorom na npr Majorci, ako je uopšte moguće da se ugovori aranžman u DE. 

Link to comment
1 hour ago, desboj said:

Ima li ko iskustva sa odlaskom na letovanje u Španiju preko nemačkih turističkih agencija, ali sa srpskim pasošem? 

Porodično i autom krećemo u obilazak, što ljudi što potencijalnih mesta za život u trouglu Thüringen - St. Galen - Beč i finiširao bih sa odmorom na npr Majorci, ako je uopšte moguće da se ugovori aranžman u DE. 

ne vidim koji momenat bi bio sporan

Link to comment
18 hours ago, ToniAdams said:

ja bi pre pito sto bi neko svojevoljno na majorku, ali da, moze da bude jeftinije preko agencije

 

s obzirom da su cene letova iz nemacke otisle u majcinu, ima smisla preko agencije.

ako se bas mora ici na majorku, jel' te... :)

 

  • +1 1
Link to comment

Nije pod moranje da se ide iz DE, samo mi pade na pamet ideja zaokruživanja odmora, što kaže dok sam na putu. 

I mora Španija, tako sam se dogovoriotm sa ženom.

A imam i dalje utisak da je sve na gomili jeftinije kada se ide iz DE nego iz Srbije, a da je buking najskuplja varijanta, mada proveriće se sve još 6 puta barem.

Link to comment
  • 2 weeks later...
37 minutes ago, DragiButrose said:

Ajmo Svabe, je li neko dobio Resenje ili kako se vec zove za glasanje u DE? 

Meni danas promptno potvrdili prijem zahteva za MUE

 

ja sam dobio posle 18 dana. potvrda emailom

  • Hvala 1
Link to comment

Cestitamo!

Meni jos uvek stoji BM u Srbiji na upitu u biracki spisak, a ni ambasada nema nista novo na sajtu osim poziva za registrovanje za glasanje u inostranstvu do 12. marta.


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...