Jump to content
IGNORED

Italija


Indy

Recommended Posts

Pa to sad zavisi :D

 

Ako on plaća, preporučio bih mu da se ne odvaja od njih i taktički ih skreće u stranu čim se zapute ka kraju ispod Španskih stepenica, da ne bi posle prodavo bubreg :lolol:

Link to comment

pa via condotti je vala dozivljaj za sebe. npr fendi, mislim da je doduse u onoj ulici s druge strane via del corso, sto se nastavlja na condotti, vrijedi vidjeti i zbog prelijepog enterijera. 

Link to comment

Pa to sad zavisi :D

 

Ako on plaća, preporučio bih mu da se ne odvaja od njih i taktički ih skreće u stranu čim se zapute ka kraju ispod Španskih stepenica, da ne bi posle prodavo bubreg :lolol:

Hmmm ne bih dalje, nikad ne znaš ko čita ;-)
Link to comment
  • 4 weeks later...

Kako se kotira Univerzitet Tor Vergata, Depatment ekonomije i finansija?

Faculty of Economics[edit]

The Faculty of Economics in Tor Vergata has been consistently ranked among the top 3 economics departments by La Repubblica newspaper's annual ranking of economic faculties in Italy and currently holds the top spot nationally and 80th worldwide.[6][7] The school is particularly strong in the field of financial economics and is considered one of top 10 universities for economics in the world .[8]

Link to comment

To sam videla. Zanima me ako neko ima neposrednih informacija  sa lica mesta, prvi put sam čula za ovaj univerzitet, a ime neke zanimljive postdiplomske kurseve. Da nije neki Megatrend, Univerzitet u Kosovskoj Mitrovici i slično.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ima li iko preporuke za Sardiniju: 7 dana, mix kupanja i obilazaka (ali ne previse, djeca od 6 i 8 godina)? Rent-a-car dolazi u  obzir. Takodje, oni koji su bili, da li je ljepsa Sardinija ili Sicilija?

Link to comment

Ima li iko preporuke za Sardiniju: 7 dana, mix kupanja i obilazaka (ali ne previse, djeca od 6 i 8 godina)? Rent-a-car dolazi u  obzir. Takodje, oni koji su bili, da li je ljepsa Sardinija ili Sicilija?

Na Siciliji nisam bio, a na Sardiniji sam bio dva puta, tako da ne mogu da poredim. Sad ne mogu opširnije, ali ću postaviti dve slike. To su knjige sa plažama Sardinije. U prvoj je 285 a u drugoj 284 plaža. Samo da steknete uvid koliko toga ima. Meni se Sardinija mnogo svidja. Samo bih hteo da pitam kako planirate da dodjete na Sardiniju? Sutra ću da napišem utiske.

 

post-12122-0-70249300-1509271547_thumb.jpg

post-12122-0-72833900-1509271549_thumb.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...