Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

Prema portalu Direktno, Marija Milosevic najavila tuzbu protiv serije preko svojih advokata.

Kao što smo više puta naglasili, scenario za "Porodicu" pravljen je prema javno dostupnim informacijama, sačuvanim snimcima ili TV arhiva. Uzevši u obzir i to, kao i činjenicu da je emitovanje počelo tek večeras, ne želimo da ulazimo u komentarisanje takvih informacija - navode iz "Firefly"
Link to comment
1 hour ago, Tihajeza said:

 

On je tek kasnije postao generalni na rts.

Na wiki stoji da je od 2001 do 2004. bio Koštunicin savetnik za medije. 

Nije izgleda zasnovan ni na kome, zamuljali su to u bezličnu srt1. Možda je to bio uslov rts-a.

 

Možda je i BK u pitanju

Link to comment

Tijanić je tad bio na BK, tako je. Pričala sinoć na twiteru Ž. Tatalović kako ju je to veče povukao sa njene rodjendanske proslave i poslao da bude ispred CZ celu noć.

Link to comment
57 minutes ago, ducca said:

Tijanić je tad bio na BK, tako je. Pričala sinoć na twiteru Ž. Tatalović kako ju je to veče povukao sa njene rodjendanske proslave i poslao da bude ispred CZ celu noć.

 

Ja se ne sećam, ali ako se Tijanić onako svaki čas brisao maramicom kao što je to Bandovićev lik radio, onda imamo odgovor o kojoj je redakciji reč 

 

Link to comment
 
Ja se ne sećam, ali ako se Tijanić onako svaki čas brisao maramicom kao što je to Bandovićev lik radio, onda imamo odgovor o kojoj je redakciji reč 
 

Mislim da Bandović ne bi trebao da predstavlja Tijanića, samo sam se nadovezao na pretpostavku da je tad bio na BK. Ako im on jeste bio inspiracija onda su i taj deo zasrali. Kaže Žaklina da je bio haos u redakciji, urlanje i slično.


Inače apropo muzike u narednim epizodama:

https://mondo.rs/Zabava/TV/a1453435/serija-porodica-pesme.html SVI PRIČAJU O MUZICI U SERIJI "PORODICA": Povratak Modelsica i hrvatskog densa u svim epizodama osim poslednje
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Prema portalu Direktno, Marija Milosevic najavila tuzbu protiv serije preko svojih advokata.
 

 

Njoj serija bas ide na ruku. Porodicna drama namucenih Milosevica i jadne dece. Upravo joj rehabilitiju porodicu i to kroz drzavni projekat.

  • +1 2
Link to comment

Likovi urednika i reporterke ne izgledaju kao da su bazirani na realnim osobama, (to mi je nekako i logično jer, ono, rade na nepostojećoj tv stanici) nego su ili mishmash nekoliko ljudi ili im je prosto trebalo da popune radnju događajima koji nisu nužno verna dramatizacija onoga što se desilo. Takav je i lik Cece Bojković. Ona dobro glumi ali ne razumem (još) koja je poenta njenog lika i zar nisu mogli neke druge (stvarne) ličnosti i radnje da ubace umesto no name penzionerke zaljubljene u Miloševića. Ustvari, kad su išle njene scene ja sam se fokusirala samo na ono dete jer predosećam* da će da ga zgazi tenk kad krenu da izvode SM.
 

*nadam se najiskrenije

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, francuski sobar said:

aaa ta fora, sviđa mi se, možda bude i ono svaka epizoda neki drugi hit, kad bi mene volela i dvesta na sat, ovo sa ivanom možda malo jeftino al jabi tero

 

nekako je bilo neprirodno sa tokom epizode i njenim završetkom da ide ta pesma u špici, mogli su da pomere početak na izlazak slobe ispred, bio bi kul momenat. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...