Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

Popović ima jak zavičajni akcenat koji je važan za njegov karakter kao kontrapunkt skupim odelima. To nije trebalo preskakati, ta dva elementa definišu njegovu ambiciju.

Dijalozi su golo sranje, jeftini i zbrzani kao i većina serija na koj RTS baca pare.

Sent from fav toy

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Meni uvodna špica više vuče na neke '80 kao da čitam/gledam Skočine postove/slike na FB. A za odjavu bi više legla 200 na sat ili Rodićes mi sina kralja kokaina...


 

 

pa ne nabacuju random hitove '90ih, pogodili su oba puta do sada baš kako treba

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

smeće, đubre, otpad

 

definitivno ne treba gledati domaće serije. jedina njihova vrednost je što se properu neke pare

 

Kao strane su dobre? :fantom:

 

Mislim zar je bitno toliko zauzeti stav i izneti mišljenje i pritom paaziti da su ti stav i mišljenje ispravani. Neke stvari naprosto ne gledaš a neke iz nekog razloga gledaš.

 

Evo  ovo gledamo

 

 Iz nekog razloga.

 

 

Edited by francuski sobar
  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, April said:

Popović ima jak zavičajni akcenat koji je važan za njegov karakter kao kontrapunkt skupim odelima. To nije trebalo preskakati, ta dva elementa definišu njegovu ambiciju.

Sent from fav toy
 

To nesumnjivo definiše njegovu ambiciju...

Edited by Milošica
Link to comment

veći je izbor, pa može da se probere

 

 

pogledao sam epizodu, i izneotm sam stav, a imam i želju da pomognem drugima da ne gube vreme na gluposti, a ovo je veeelika glupost

 

e

da ne bude da samo polivam po domaćicama, eno i na hbo topiku sam pomogao forumašima da ne gube vreme gledajući mi deca sa stanice zoo. nije isključivo naš specijalitet da useremo dobar tekst, a ovo o hapšenju sm nema čak ni dobar scenario, predložak je dobar, kinestetičan, al je realizacija teško sranje

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Meni uvodna špica više vuče na neke '80 kao da čitam/gledam Skočine postove/slike na FB.

 

I ja mislim da bi za uvodnu špicu bolje leglo Sarajevo, Vukovar, 93-a u Srbiji, mitinzi, Kosovo, bombardovanje. Ili ok, ne mora sve, ali ono za šta je optužen u Hagu, i što je tema cele serije. Isto kao ovo, VHS snimci, ali samo ratišta, ne bezbrižna deca.

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Tihajeza said:

 

I ja mislim da bi za uvodnu špicu bolje leglo Sarajevo, Vukovar, 93-a u Srbiji, mitinzi, Kosovo, bombardovanje. Ili ok, ne mora sve, ali ono za šta je optužen u Hagu, i što je tema cele serije. Isto kao ovo, VHS snimci, ali samo ratišta, ne bezbrižna deca.

 

Špica je kao neki alternativni spot za pesmu iz iste ili je ja ne razumem

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

Bojim se da je ovo uvod u kvalitetno poseravanje po 12.3. :/

Mozda preterujem

 

Ovaj This & That Productions sprema i seriju Sablja o 12. 3.

Scenario pišu Maja Pelević i Marjan Alčevski, a režiraju Goran Stanković i Vladimir Tagić. Ekipa koja je radila Jutro će promeniti sve.

Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pogledao sam epizodu, i izneotm sam stav, a imam i želju da pomognem drugima da ne gube vreme na gluposti, a ovo je veeelika glupost

 

 

 

Ja sam još radikalniji, meni su sve serije sranje osim možda Kunta Kintea i Grlom u jagode al ne teram ljude da gledaju nit da ne gledaju, nego ko profesionalac udri seciraj kako bi a šta ne bi, znam da znaš i zanimljivije je

 

 

edit:

 

sad videh edit :D :thumbsup:

Edited by francuski sobar
  • +1 2
Link to comment
pa nije
Nije da nije [emoji16]

Nego meni je ovo stvarno zanimljivo. Eto kao mts ulaže novac u serije, a RTS ih skoro sve emituje. Neke Superstar[emoji769] serije prvo emituje RTS pa tek onda Superstar.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...