Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

10 minutes ago, Milosh76 said:

Bilo u odjavnoj spici

aaa ta fora, sviđa mi se, možda bude i ono svaka epizoda neki drugi hit, kad bi mene volela i dvesta na sat, ovo sa ivanom možda malo jeftino al jabi tero

Link to comment

Sve ostale epizode ce biti losije... Ovo je samo uzdrmalo osecanja... Kao da je juce Milosevic uapsen...

 

Bolje da sutra kazu da su izgorele ostale epizode tokom paljenja rts-a. Ne, to je bilo ranije, bolje bosko prerezo testerom i testosteronom

Link to comment
5 minutes ago, Patty Lee said:

Mene Mima ne asocira na Pavkovića nimalo, ali mi se svidelo što priča normalno, kako inače ljudi pričaju. Gomila likova priča... pa kao da glumi, jbg. Baš para uši.

 

Da, bolje "prirodno" iako ne liči previše nego neprirodno i omašeno.

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Zabalujev said:

Ovo je odlično. I napeto u pičku materinu. Dobro, možda i što sam ja danas napet. Tokom odjavne špice (Tek je 12 sati) psovao sam po redu, eto toliko me je ova prva epizoda bacila u to vreme.

Kasting je sve u svemu više nego zadovoljavajući. Bračnin par - fenomenalno! Neće baš svaka uloga biti na istom nivou, ali meni jedino zasmetalo što Mima Karadžić kao Pavković  izgleda i priča kao Mima Karadžić u bilo kojoj ulozi. Stvarno mi se ne ide previše u sitna crevca kastinga - npr. uopšte se ne sećam Bogoljuba Bjelice (sem imena). 

 

Ne kapiram zašto na RTS snimke (kako simulirane, tako i arhivske), stavljaju neki logo SRT1. Mislim, svakako je logo bio drugačiji nego današnji, a i znamo da je u pitanju serija. Sem ako neki patriota ne podnese protiv vas krivičnu prijavu, pa vi posle objašnjavajte da je to sve gluma.

 

Yup.

 

Ja shvatio to RTS u SRT kao neki namig ili podvlačenje da je onaj glodur i mala novinarka i da će svi u redakciji biti fiktivni likovi. Ali verovatno učitavam.

Link to comment
1 minute ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Yup.

 

Ja shvatio to RTS u SRT kao neki namig ili podvlačenje da je onaj glodur i mala novinarka i da će svi u redakciji biti fiktivni likovi. Ali verovatno učitavam.

 

Pa naravno da nemaju muda da predstave realne likove, kao što nemaju muda ni da ubace Gljivicu ili neke druge i dalje aktuelne ličnosti

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Yup.

 

Ja shvatio to RTS u SRT kao neki namig ili podvlačenje da je onaj glodur i mala novinarka i da će svi u redakciji biti fiktivni likovi. Ali verovatno učitavam.

 

Uloge Bandovića i Isidore Simijonović su nazvane samo kao "urednik" i "novinarka". Definitovno niko od stvarnih likova. Bilo bi previše rizično :D 

Edited by msv
Link to comment

(Blic) MARIJA MILOŠEVIĆ NAJAVILA TUŽBU Serija "Porodica" tek počela, a ćerka Slobodana Miloševića BESNA

Quote

Iako je tek večeras počelo emitovanje serije "Porodica", u javnosti se već podigla neviđena prašina. Prema informacijama redakcije "Blica", Marija Milošević, ćerke bivšeg predsednika Slobidana Miloševića, najavila je preko svojih advokata da će podneti tužbu.

z produkcije "Firefly" nisu zeleli da kometarisu ovu informaciju, navodeći da tužbeni zahtev nisu dobili, naglasavajuci pritom da im nije jasan ni motiv ni razlog zbog kojeg bi neko tuzio filmsku produkciju.

- Kao sto smo vise puta naglasili, scenario za "Porodicu" pravljen je prema javno dostupnim informacijama, sacuvanim snimcima ili tv arhiva. Uzevsi u obzir i to, kao i činjenicu da je emitovanje počelo tek veceras, ne zelimo da ulazimo u komentarisanje takvih informacija - navode iz "Firefly"-a.

/.../

 

Malo da dignu gledanost i poboljšaju utisak kod anti-Milošević publike.

Edited by msv
Link to comment
8 minutes ago, copkillah said:

 

Pa naravno da nemaju muda da predstave realne likove, kao što nemaju muda ni da ubace Gljivicu ili neke druge i dalje aktuelne ličnosti

 

Doduše, videh da bi možda i BK mogao da bude u pitanju

Link to comment
Just now, ragasto said:

Što se ona buni? Izgleda da je u seriji baš zajebana. "Ja sam iz ovog pucala još dok ti"...itd. 

 

Ja mislim da je to fake news, da su to izmislili zbog dodatnog publiciteta

 

Ta "vest" je objavljena fazon 15 minuta nakon što se epizoda završila :lol:

 

  • +1 2
Link to comment

Kastiing serije je generalno ok minus Djindjic i Koštunica koji nemaju veze s mozgom

Isaković i Beba pljunuti :D

Nisam siguran kakav će biti Čeda - mislim da je on jedini od aktuelnih likova još aktivan

 

Uvodna špica i Crv je legla 100% - smrzo sam se dok sam gledao. 

  • +1 2
Link to comment
54 minutes ago, Milošica said:

Ako ništa, par Milošević trenutno igraju vrlo verovatno najbolji srpski glumac i najbolja srpska glumica.

Lauševića računaš kao Crnogorca? 

Ko je Ljuba Bandović, zapravo ko je Prangija Kostić?

I da, učinilo mi se da Milošević suprugu oslovljava sa Buco, a to bi onda bio težak previd. Coba i Beca. 

 Ja sam apšenje gledao na BK u lajvu

Edited by fandorin
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

bukvalno ne vidim nijedan razlog sto bi se bunila, i previse su romantizovani veliki tata i supruga

 

Slobisti su očekivali nešto drugo, pa im se ovo sviđa koliko mogu da primetim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...