Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

2 minutes ago, Patty Lee said:

Unpopular opinion, ali meni ni Kostić kao Legija nije tako loš. Mislim Legija je neotesana džiberčina i to je to.

 

Dobar je kostić - prilično je skinuo Legiju - samo čekam da vidim kako su ga popunili kad izadje iz džipa pošto je žgoljav za ulogu :D

 

 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Patty Lee said:

Unpopular opinion, ali meni ni Kostić kao Legija nije tako loš. Mislim Legija je neotesana džiberčina i to je to.

 

Čim sam video kast, za njega sam rekao "Pa logično, to je taj nivo!" :D 

Sama izvedba je tanja.

Link to comment
16 minutes ago, Tsai said:

bukvalno ne vidim nijedan razlog sto bi se bunila, i previse su romantizovani veliki tata i supruga

+1

"Dobar je SLoba, nego ovi oko njega"...

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Evo gledam, meni Uliks i Cvele jesu face ali nikad nisu bili glumci širokog spektra mogućnosti, s tim št mislim da bi Uliks bio idealan Koštunica, ima bez obzira na razliku u godinama frapantnu fiziičku sličnost a i identičan eros dok bi kao Đinđić bio najbolji Marko Janketić, ne liči toliko ko otac mu Miša ali ima tu energiju.

 

 

  • +1 3
Link to comment

Ova serija ce biti zanimljiva za gledanje jer su dogadjaji tog dana bili zanimljivi ali ne vidim kako milosevic tu moze da ispadne negativac, to je trenutak kada je bio najranjiviji. To mi smeta, a da mogu izbindzovao bi je veceras.

  • +1 4
Link to comment
Just now, utilitarist said:

ne razumem čemu opšte nezadovoljstvo cvetkovićevom glumom, meni se sviđa izbor da koštunicu ne tumači kao mićko nego kao odsutnog starca.

Ja ne mogu da ga gledam zbog one perike, a smeta mi i banalni scenario gde u 20ak sekundi kaze da je legalista i neobavesten. To je mozda najgora scena.

Link to comment

@francuski sobar Sad sam morala da guglam koliko uopšte godina ima Marko Janketić, samo deset manje od Đinđića u vreme kad se dešava radnja (!), ali meni on i dalje izgleda previše mlado nekako. Mislim da je neviđena propuštena šansa što Dugalić nije mogao ovo da odigra.

  • +1 1
Link to comment
Što?
 
Meni je to neki sarkazam momenat, kao devedesete... Skroz kul.
 

Ideja mi je jasna, ali promašeno mi je što su stavili hrvatski bend (na stranu što se dogadjaj odigrava 2001. kad se već izašlo iz te turbo dance ere). Što neko reče Ivan bi već imao više smisla zbog veze sa Marijom, ali ni Ceca ne bi bila pogrešan izbor, naprotiv. Prosto ne mogu da zamislim da HRT pravi seriju o Tudjmanu i odjavna šlica ide Djogani ili Dr Igi jbg.
Link to comment

serija je iznenadjujuce gledljiva i napeta, sa dosta glumackih minijatura ali tendencioznom scenaristickom odlukom da djindjica predstavi iskljucivo kroz parole (od kojih je on, istina, patio; ovdje je na njih sveden). uliksova gluma je dosta nervozna, ali to na stranu, montaza kida scene sa djindjicem na ruznjikav nacin, pa cak i njegov kolorit odskace od ostatka koji je retro, sto moze da se tumaci i kao modernost ali, s obzirom na to da su ovdje milosevici dati ne bez naklonjenosti, i kao malo malignija drugost.

milosevic i mira su mozda u nuzno karikature, ali to ih cini benignijima, nedopustivo.

 

 

uvodna spica je odlicna, tek je 12 sati takodje. ovo je serija o milosevicima, a ne o 2001.

 

Edited by morgana
Link to comment
26 minutes ago, francuski sobar said:

dok bi kao Đinđić bio najbolji Marko Janketić, ne liči toliko ko otac mu Miša ali ima tu energiju.

1200px-Pogovor04.jpg

20 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ja ne mogu da ga gledam zbog one perike, a smeta mi i banalni scenario gde u 20ak sekundi kaze da je legalista i neobavesten. To je mozda najgora scena.

 

da, to sam napisao, prejeftino i krindži

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...