Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

 
Koliko je grozno sve ovo, počev od nekih tzv. glumaca koji javno pružaju punu podršku Mileni Radulović ali ne propuštaju da naglase kako je u pitanju 1 sjajna škola, na najboljem mogućem glasu, iz koje su sve same Džudi Denč i Džek Nikolsoni izašli... Kada ih čitam bukvalno mi deluje kao da kažu: "Puna podrška Mileni ali joj ne verujem".
to se kaze nisam za silovanje, ali...

sent from bubamoto

Link to comment

^^
Pa to dete advokata, esnafska solidarnost. Kako su se umetnici solidarisali, sad advokati. Moze da se slika.

 

Ajde nek postedno donese nekog dobra i obicnoj deci. Makar mrvu.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
^
Zakacio je dete iz dobro umrezene porodice. Da je neko obicno svega ovoga ne bi bilo.
Pa ajd sad "umreženost" je karakteristika 70% familija te dece...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

da nisu u pitanju umrezena deca iz boljih kuca do ovog otkrivanja ne bi ni doslo. znamo kako su prosli pahomijevi klinci.

 

nadam se da ce jos njih izaci u javnost i da se nece zavrsiti samo na aleksicu. sumnjam da je jedini. bilo bi jako dobro da ovo potraje.

 

 

  • +1 7
Link to comment

evo maločas na hepiju emisija  sa uključenjima gledalaca.. kaže proaktivna novinarka da posle bate i mike postoji i treći slučaj, koji ona istražuje ali neće da izlazi sa podacima bez dokaza. tu se uključuje gledalac upučen u materiju i potvrđuje postojanje trećeg slučaja, na šta ova odgovara da čeka dodatne informacije da bi mogla da uradi emisiju koja će da "sruši sve kockice našeg detinjstva"

Link to comment
21 minutes ago, radisa said:

Na kraju neće imati koji poznati advokat da ga zastupa, jer će svi poznati BG advokati poznavati neku od žrtava... Preigrala se budala, dirala je nekog ko je ispričao tatici, a tatica odlučio da pokaže šta sve može...

 

Čidi me samo da ga nisu odveli na frukogorski vikend za 1 osobu™, nego ga ganjaju preko suda...

 

Ako ga je njih pet prijavilo za sedam silovanja, znači da se višestruko preigrao. Koliko god da su ti krugovi zatvoreni, to ne može da traje večno. Pre ili kasnije će da pukne, pogotovo sad kad se preko društvenih mreža može brzo stići do velikog broja ljudi. To značajno otežava zataškavanje a ovaj je orgijao 30 godina, previše je to čak i za srpske standarde.

Link to comment
44 minutes ago, Redoran said:

 

Gomila faktora tu igra ulogu a jedan od čestih je mentalna blokada.

 

Ma uopste ne mora da bude seksualno nasilje u pitanju. Svi smo nekad bili izlozeni nekakvom napadu ili agresiji na nekom nivou kada smo zabagovali, ostali bez teksta i garda. To je potpuno prirodna reakcija, posebno kad napad dolazi od nekog koga smatramo bliskim, pa jos i autoritetom. Seksualno motivisano nasilje je potpuna krajnosti po gadosti, ali mehanizmi svakog nasilja imaju zajednickih elemenata, kao i nase reakcije na njega.

  • +1 5
Link to comment
6 minutes ago, adam said:

 

 

nadam se da ce jos njih izaci u javnost i da se nece zavrsiti samo na aleksicu. sumnjam da je jedini. bilo bi jako dobro da ovo potraje.

 

 

 

Mislim da hoće, veliki broj devojaka trenutno  pokušava da se umreži i apeluju na ostale da podele svoja loša iskustva ako žele i međusobno se osnaže da reaguju zajedno, na nekoliko frontova, evo već je Filološki na redu. Mislim da će se ovo teško zaustaviti. 

  • +1 3
Link to comment
29 minutes ago, Djuro said:

 

a i ocigledno je da je medju devojkama i neka ciji je otac na malo visoj poziciji, nego Ilincic i Radulovic. ne znam, lupam, ali tako mi izgleda. 

tesko da od Ive ima umrezenija, otac taj advokat je mislim i advokat i kum caneta subotica, mama bila u nbs, savetnica marovica isl, cg (pod milom) mislim da ima neku poternicu za njom, njen brat a ivin ujak je z.damnjanovic bivsi predsednik fss.

Link to comment
11 minutes ago, chandra said:

 

Ma uopste ne mora da bude seksualno nasilje u pitanju. Svi smo nekad bili izlozeni nekakvom napadu ili agresiji na nekom nivou kada smo zabagovali, ostali bez teksta i garda. To je potpuno prirodna reakcija, posebno kad napad dolazi od nekog koga smatramo bliskim, pa jos i autoritetom. Seksualno motivisano nasilje je potpuna krajnosti po gadosti, ali mehanizmi svakog nasilja imaju zajednickih elemenata, kao i nase reakcije na njega.

 

ta blokada je osnova i posttraumatskog stresnog poremecaja. fight or flight refleks otkaze i baguje se u mjestu dok stanje ne prodje, vremenom ili lijecenjem.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...