Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

28 minutes ago, Frank Pembleton said:

Što reče neko, par hiljada dece.
To je sad ta frka sa FDU, jer se sad otkriva ta "matrica" škola je ulaz na FDU, pa ti vidi šta ćeš...

.... Shiit has hit the fan!
 

3 000 dece negde rekose...

 

Kako se sad svi zivi javljaju kako su soku i nisu ni slutili, imam osecaj da je bar pola njih tacno znalo sta i kako se radi. Ovaj bre skoro pa nije ni krio sta im sve radi

Link to comment
3 000 dece negde rekose...
 
Kako se sad svi zivi javljaju kako su soku i nisu ni slutili, imam osecaj da je bar pola njih tacno znalo sta i kako se radi. Ovaj bre skoro pa nije ni krio sta im sve radi
Pa da znalo se za te metode njegove, ali brate, dete da mi uđe na FDU...
A verujem da nijedan roditelj nije znao za silovanje. Mislim ono, svesno.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

O je

Advokat Nemanja Jolović otkazao je punomoćje profesoru glume Miroslavu Miki Aleksiću, koga je nekoliko devojaka, među kojima je i glumica Milena Radulović, optužilo za silovanje i nedozvoljene polne radnje. Kako Jolović kaže za Nova.rs, stvar je lične prirode, odnosno nije znao ko su oštećene devojke, sve dok nije došao na saslušanje.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Moonwalker said:

 

Klasicna sekta koja je naprivla zatvoren sistem i blago se transformisala kroz vreme tek da opstane u spoljnom (politickom) sistemu, korumpirala ga po potrebi zbog snobizma, gluposti i ignorantnosti.

 

Ovo u normativnom smsilu moze da se koliko toliko oteza stavljanjem pod kontrolu skola koje obucavaju ili treniraju maloletnike bez obzira na vlasnicku strukturu. Inspekcijski rad, revizija poslovanja sta vec ide. Nestati nece nikada jer ovo pokrece zlo u coveku.

 

Ne smeju da postoje pravila koja roditelja ili staratelja maloletnika iskljucuju iz komunikacije i azuriranja sta i kako oni rade. Mada kakve su bukve neki roditelji, klincima ni to nije od pomoci.

 

I da ovakve i slicne stvari mogu da prijavljuju posebnoj sluzbi MUP-a ljudima obucenim za rad sa tim uzrastom, ako dete/tinejdzer nema kome.

 

 

 

slazem se

 

kako je nekako karmicki zanimljivo da sektaski sljam u zemlji koja je u talasima po desnoj zutoj stampi u strahu od sekti dolazi bas sa otvorene desnice, a kako bi drugacije i moglo biti

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, MocaVukotic said:

Kako se sad svi zivi javljaju kako su soku i nisu ni slutili, imam osecaj da je bar pola njih tacno znalo sta i kako se radi. Ovaj bre skoro pa nije ni krio sta im sve radi

 

Koliko je grozno sve ovo, počev od nekih tzv. glumaca koji javno pružaju punu podršku Mileni Radulović ali ne propuštaju da naglase kako je u pitanju 1 sjajna škola, na najboljem mogućem glasu, iz koje su sve same Džudi Denč i Džek Nikolsoni izašli... Kada ih čitam bukvalno mi deluje kao da kažu: "Puna podrška Mileni ali joj ne verujem".

Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

 Svi mi "znamo" sta bismo radili ako dodjemo u problematicnu situaciju ali kad se ona desi shvatis na vrlo neprijatan nacin da postoje stvari koje ne zavise od tebe, niti na njih mozes da utices.

 

Gomila faktora tu igra ulogu a jedan od čestih je mentalna blokada. Čak i osobe koje su išle na kurseve samoodbrane ili borilačkih veština mogu lako da "zabaguju" u trenutku napada, pogotovo ako isti dođe neočekivano. Veliki broj žena koje su doživele trljanje u gradskom prevozu rekle su da su ostale potpuno skamenjene i uopšte nisu znale šta da rade i kako da odreaguju. Često se desi da drugi putnici vide šta se dešava i reaguju pre njih. Ta zbunjenosti i nemoć žrtve su među glavnim polugama na koje se predatori oslanjaju, pogotovo ovi pametni i proračunati predatori koji neće da spopadnu ženu na ulici nego će da otvore školutm za tinejdžerke i adolescentkinje.

  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, renne said:

O je

Advokat Nemanja Jolović otkazao je punomoćje profesoru glume Miroslavu Miki Aleksiću, koga je nekoliko devojaka, među kojima je i glumica Milena Radulović, optužilo za silovanje i nedozvoljene polne radnje. Kako Jolović kaže za Nova.rs, stvar je lične prirode, odnosno nije znao ko su oštećene devojke, sve dok nije došao na saslušanje.

Nisi sve iskopirao. Dosao je na saslusanje i shvatio da je jedna od devojaka cerka njegovog dobrog prijatelja pa je otkazao iz etickih razloga

  • +1 1
Link to comment

Otkazao i Zdenko Tomanović:

- Odbio sam učešće u tom predmetu zbog konflikta interesa, jer su i porodica osumnjičenog i porodica jedne od oštećenih hteli da me angažuju i da posebno u situaciji kada poznajem roditelje nekih od oštećenih, pa čak i jednu oštećenu, advokatska etika me obavezuje da ne prihvatam predmet - objasnio je za "Blic" advokat Zdenko Tomanović.

Edited by klimt
Link to comment

Na kraju neće imati koji poznati advokat da ga zastupa, jer će svi poznati BG advokati poznavati neku od žrtava... Preigrala se budala, dirala je nekog ko je ispričao tatici, a tatica odlučio da pokaže šta sve može...

 

Čidi me samo da ga nisu odveli na frukogorski vikend za 1 osobu™, nego ga ganjaju preko suda...

  • +1 4
Link to comment

Iva je cerka Srdjana Ilincica, advokata koji radi u BG vec 25 godina.

moguce da je (i) to razlog zasto ovi otkazuju punomocja/ne prihvataju odbranu.

 

a i ocigledno je da je medju devojkama i neka ciji je otac na malo visoj poziciji, nego Ilincic i Radulovic. ne znam, lupam, ali tako mi izgleda. 

Edited by Djuro
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...