Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

59 minutes ago, MocaVukotic said:

Nisi sve iskopirao. Dosao je na saslusanje i shvatio da je jedna od devojaka cerka njegovog dobrog prijatelja pa je otkazao iz etickih razloga

Mislio sam da jesam

Hvala na dopuni

Link to comment
33 minutes ago, Redoran said:
Omerta je rak-rana i stravičan problem srpskog društva. Čitave generacije su odgojene i naučene da ne razgovaraju o stvarima koje su bitne (dok ih državni aparat sistematski laže o stvarima koje su bitne). U poslednjih par decenija se izgubila i empatija i sad imamo to što imamo. Ta bolest mora da se leči nekako, kroz obrazovni sistem, kroz pravosuđe, kroz medije, šta god, ali mora da se leči. Zato što je niko ne leči, zato su manijaci bukvalno svuda okolo a njihove žrtve nemaju čak ni kome da se požale a kamoli da dobiju pravdu.

 

Na to je Obućina na odličan način ukazala.

Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

Nisi sve iskopirao. Dosao je na saslusanje i shvatio da je jedna od devojaka cerka njegovog dobrog prijatelja pa je otkazao iz etickih razloga


Ispada da nema etičkih problema kada su tuđa deca u pitanju... Prava etika nema šta. 

Pre mislim da ne želi ovoliki negativan publicitet da brani čoveka o kome priča cela država pa i region.

Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

Evo već je počelo i ovo:

 

Šta ako je to samo fora, pripremanje terena.

Šta ćemo reći ako se sutradan dve-tri žene koje su nekada profesionalno imale kontakt sa nekim od sadašnjih opozicionih političara budu setile kako ih je dotični silovao pre 10-15 godina?

 

https://www.danas.rs/dijalog/licni-stavovi/pretpostavka-nevinosti-u-slucaju-miroslava-a/

 

 

je li jebeno moguce

 

Link to comment
1 hour ago, DR. KUMALO said:

evo maločas na hepiju emisija  sa uključenjima gledalaca.. kaže proaktivna novinarka da posle bate i mike postoji i treći slučaj, koji ona istražuje ali neće da izlazi sa podacima bez dokaza. tu se uključuje gledalac upučen u materiju i potvrđuje postojanje trećeg slučaja, na šta ova odgovara da čeka dodatne informacije da bi mogla da uradi emisiju koja će da "sruši sve kockice našeg detinjstva"

Procitala ceo intervju voditeljke jovane (tabloid na k.)

Ona je prva pomenula i tog batu kao  seksualnog zlostavljaca i opisala na primeru sta im radio:puke:

I ispada, prema njenim navodima,da se sve to nekako znalo.

 

U ovom je 100% u pravu:

"

Sigurno da niko od devojaka koje su zlostavljane nije bio „slaba ličnost", jer mnogi osetljiviji su pre toga „otpali“ i odustali. "

Ne misli na sex.zlostavljanje  koje su trpele one kasnije izmanipulisane i uvucene, nego ono prvo, sto nije skrivao-siroku lepezu sadistickih pristupa, ja da sam nekim cudom bila tamo s 6-7-10god otrcala bih nakon prve gnusne uvrede il 'umivanja'  placuci kod mamice i tatice.

 

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment
7 minutes ago, Taihoskopija said:

Evo već je počelo i ovo:

 

Šta ako je to samo fora, pripremanje terena.

Šta ćemo reći ako se sutradan dve-tri žene koje su nekada profesionalno imale kontakt sa nekim od sadašnjih opozicionih političara budu setile kako ih je dotični silovao pre 10-15 godina?

 

https://www.danas.rs/dijalog/licni-stavovi/pretpostavka-nevinosti-u-slucaju-miroslava-a/

Ko je ovaj skot?

 

Link to comment
1 hour ago, DR. KUMALO said:

evo maločas na hepiju emisija  sa uključenjima gledalaca.. kaže proaktivna novinarka da posle bate i mike postoji i treći slučaj, koji ona istražuje ali neće da izlazi sa podacima bez dokaza. tu se uključuje gledalac upučen u materiju i potvrđuje postojanje trećeg slučaja, na šta ova odgovara da čeka dodatne informacije da bi mogla da uradi emisiju koja će da "sruši sve kockice našeg detinjstva"

pa ta novinarka je juče izjavila da ju je zlostavljao

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

 

 

je li jebeno moguce

 

 

Ja sam se pitala gde su i kada će početi, zvučalo je suviše bajkovito. Uskoro će i "što se bavimo ovim dok otimaju Kosovo/nešto" arsenal, čudi me da ga nema. I nije u pitanju Kurir nego Danas dA čUjEmO sVE sTrAnE. Šupci. 

  • +1 1
Link to comment

Među mojim kolegama, koji su roditelji ima mnogo njih koji ističu neku vrstu nerazumevanja za roditelje, "kako bre nisu videli da im se dete promenilo?" " kako bre nisu razgovarali sa tim devojkama".
Naravno da su u fazonu "treba da visi govno", ali baš iskazuju tu ljutnju ka roditeljima...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Mil@n said:


Ispada da nema etičkih problema kada su tuđa deca u pitanju... Prava etika nema šta. 

Pre mislim da ne želi ovoliki negativan publicitet da brani čoveka o kome priča cela država pa i region.

Mislim da je u pitanju sukob interesa

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, InvisibleLight said:

Ko je ovaj skot?

 

ja sad guglao jer neverovao i nadjoh da je pisac i da mu je nova knjiga izasla u jesen 2020. sa sve prevodom na esperanto. pametnome dosta.


 

Quote

 

Nenad Petrović, pisac i publicista iz Vranja, objavio je svoji novu, devetu knjigu pod naslovom "Rajski ožiljak".

- Nadam se da će nova knjiga odabranih priča „Rajski ožiljak“ naići na dobar odziv kod čitalaca – barem onoliki na koji su naišli mojih šest romana i dve knjige priča - izjavio je autor.

Knjiga odabranih priča „Rajski ožiljak“, posebno je zanimljiva po tome što je u istim koricama i prevod na esperanto jezik.

 

 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...