Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Just now, InvisibleLight said:

samo,sto hamlet rece, dete je do 14god?

Ne znam, pišu da je to razlog što može da se tuži za sve. Mogu samo da nagađam kako, ali ne bih jer sam zaista debil za pravna pitanja. 

Link to comment

Kao vic o kulturnim jelenima..

 

 

Moze da napravi i neki prilog, tipa..

 

Dobar dan 

-Dobar dan

 

Vi ste glumica ?

-Jesam

 

Kada ste poslednji put silovani, od koga i gde ?

-...

Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

svaka cast i igoru juricu

 

on je covek osvetnik koji vodi svoj mali privatni rat protiv manijaka. razumem motive, samo nacin na koji to radi je pogresan i posledice mogu biti strasne. ovo su uzasno osetljive stvari a on se ponekad ponasa kao slon u staklariji. 

  • +1 7
Link to comment

on, ne djeluje sumnjivo, nije se trpao da prica o tome. i neka zena iz njegove fondacije. 

one najave da je neko u srpskim visokim krugovima pedofil se valjda i odnose na miku a. 

Link to comment
4 minutes ago, morgana said:

 

njegova organizacija je pomagala ovim glumicama u pripremi slucaja posljednjih mjeseci

 

stoji to. ali znajuci kako sistem funkcionise, narocito psihijatrijska vestacenja koja su uzasno povrsna,  imam veliki problem sa poostravanjem kazni a da prethodno nije uradjena nikakva strucna analiza niti se pokusao menjati sistem. 

 

sve je uradjeno tabloidno, i sve je ostalo isto kao i 1986. samo su kazne ostrije.

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

 

stoji to. ali znajuci kako sistem funkcionise, narocito psihijatrijska vestacenja koja su uzasno povrsna,  imam veliki problem sa poostravanjem kazni a da prethodno nije uradjena nikakva strucna analiza niti se pokusao menjati sistem. 

 

sve je uradjeno tabloidno, i sve je ostalo isto kao i 1986. samo su kazne ostrije.

Izvini, da li možeš malo da pojasniš ovo za nas neupućene. Psihijatrijska veštačenja koga i na koji način su površna? I na koji način to utiče, ako možeš malo opširnije (kad stigneš, bilo kad).

Link to comment
2 minutes ago, nautilus said:

 

stoji to. ali znajuci kako sistem funkcionise, narocito psihijatrijska vestacenja koja su uzasno povrsna,  imam veliki problem sa poostravanjem kazni a da prethodno nije uradjena nikakva strucna analiza niti se pokusao menjati sistem. 

 

sve je uradjeno tabloidno, i sve je ostalo isto kao i 1986. samo su kazne ostrije.

 

 

ma ja mislim na juricevu pomoc ovom slucaju, a ne na taj zakon, on je skandalozan

  • +1 1
Link to comment
on, ne djeluje sumnjivo, nije se trpao da prica o tome. i neka zena iz njegove fondacije. 
one najave da je neko u srpskim visokim krugovima pedofil se valjda i odnose na miku a. 
Meni on posle nekih stvari deluje uvek sumnjivo, ali ne u smislu da komplet laže, prosto "malo krivi istinu na svoju stranu".
Znam za jedan slučaj gde je zbog "brzanja" napravio on i njegovi advokati napravili "grešku u koracima" i čovek je oslobođen...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...