Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

Just now, Hermetico said:

Izvini, da li možeš malo da pojasniš ovo za nas neupućene. Psihijatrijska veštačenja koga i na koji način su površna? I na koji način to utiče, ako možeš malo opširnije (kad stigneš, bilo kad).

 

psihijatrijska vestacenja pocinilaca ovakvih dela. u predmetu u kom sam bio branilac doktor je sa covekom razgovarao bukvalno 15 minuta u zatvoru. utvrdjuje sa samo da li je neko uracunljiv, bitno smanjeno uracunljiv ili neuracinljiv. na osnovu toga se odlucuje da li ce biti smesten u instituciju, moguce i do kraja zivota. niko se ozbiljnije ne udubljuje u problematiku.

 

nemoj me shvatiti pogresno, ne krivim psihijatre, oni ljudi rade posao unutar jako strogog sistema. samo mislim da je sistem nasadjen naopako.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Frank Pembleton said:

Meni on posle nekih stvari deluje uvek sumnjivo, ali ne u smislu da komplet laže, prosto "malo krivi istinu na svoju stranu".
Znam za jedan slučaj gde je zbog "brzanja" napravio on i njegovi advokati napravili "grešku u koracima" i čovek je oslobođen...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

razumijem, dijelim utisak

ovdje nije djelovalo kao pretjerivanje, milenina porodica mu se obratila i valjda im je prenio svoja iskustva i usmjerio kome da se javljaju u drzavi, a da je normalan

 

 

 

radim tri stvari uporedo pa kucam i editujem ko idiot

 

Edited by morgana
Link to comment
Just now, nautilus said:

 

psihijatrijska vestacenja pocinilaca ovakvih dela. u predmetu u kom sam bio branilac doktor je sa covekom razgovarao bukvalno 15 minuta u zatvoru. utvrdjuje sa samo da li je neko uracunljiv, bitno smanjeno uracunljiv ili neuracinljiv. na osnovu toga se odlucuje da li ce biti smesten u instituciju, moguce i do kraja zivota. niko se ozbiljnije ne udubljuje u problematiku.

 

nemoj me shvatiti pogresno, ne krivim psihijatre, oni ljudi rade posao unutar jako strogog sistema. samo mislim da je sistem nasadjen naopako.

Razumem, nisam ni mislio. Stvarno sam neupućen u taj deo, a zanima me. Hvala. 

Link to comment
50 minutes ago, nautilus said:

 

on je covek osvetnik koji vodi svoj mali privatni rat protiv manijaka. razumem motive, samo nacin na koji to radi je pogresan i posledice mogu biti strasne. ovo su uzasno osetljive stvari a on se ponekad ponasa kao slon u staklariji. 

 

Jebiga, s takvim motivima, svaki nacin osim da uzmes pistolj i krenes da ih resetas  odraz je visoke licne kontrole i civilizovanosti. (Da ne bude zabune - iz perspektive bilo koga drugog osim Jurica i ljudi koji su doziveli takvu nesrecu - potpuno se slazem s tvojim postom i opisom).

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, renne said:

jebeni ,arić

EsCdR9hXAAE48LV?format=jpg&name=small

:frust:

 

I ja se čudim juče onoj emisiji od pre 20 i kusur godina, a danas se na dve nac frekvencije emituju rialiti programi prepuni nasilja i ko zna čega još po ceo dan. I nikom ništa.

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, extragluv said:

do 14 je age of consent

do 18 je dete

Nije ovo tačno. Dete, u smislu Krivičnog zakonika, je osoba koja nije navršila 14 godina.

 

Тачно је да не застаревају дела за која је прописана казна доживотног затвора, али то се примењује на дела извршена после 30.11.2019. године.

 

За ова дела о којима се говори није превиђена казна доживотног затвора.

  • +1 1
Link to comment
Quote

Voditeljka i urednica Hepi televizije Jovana Jakić rekla je uživo u Jutarnjem programu da je išla u studio Mike Aleksića, kao i njegovog mentora Bate Miladinovića, i potvrdila da je u školi glume o kojoj bruji Srbija bilo “bludnih radnji”. Jovana je otkrila kako se nosila s time kao dete, kada je počinjalo zlostavljanje i zbog čega nije mogla “ni tati koji ju je čekao ispred, ali nije smeo da uđe”, kaže šta se događa.

---https://objektiv.rs/vest/474937/mika-primeti-kad-rastu-grudi-voditeljka-uzivo-u-emisiji-pricala-o-zlostavljanju-i-veljku-raznatovicu/

Link to comment
17 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Nije ovo tačno. Dete, u smislu Krivičnog zakonika, je osoba koja nije navršila 14 godina.

 

Тачно је да не застаревају дела за која је прописана казна доживотног затвора, али то се примењује на дела извршена после 30.11.2019. године.

 

За ова дела о којима се говори није превиђена казна доживотног затвора.

 

Ma samo nek ga osude. Za ovog je i 15 godina dozivotno. A ako je fama o srpskim zatvorima tacna, mogao bi vrlo brzo da zazali sto nema smrtne kazne.

Link to comment

Stravicno je kako se po komentarima na mrezi ljudi bukvalno smeju zrtvama, i to cesto upravo zene. "Cekala si 10 godina, hahahha, pa se sad setila"

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, nisam ja said:

šta su nedozvoljene polne radnje i kakose razlikuju od silovanja?

 

to ono kad je louis ck drkao pred drugima?

 

silovanje je penetracija

Link to comment

Да, у последње време се пракса изменила и обухвата и оралну. Раније се није тако третирало.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...