Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

1 hour ago, InvisibleLight said:

Ispade srpska glumacka pedagogija pociva na seks.zlostavljanju

 

 

 

20210119_190058.jpg

odgledaj ako imas zivaca.... potpuno menja kontekst toga sto je rekla. u negativnom smislu

  • Hvala 1
Link to comment
9 minutes ago, Frank Pembleton said:

Među mojim kolegama, koji su roditelji ima mnogo njih koji ističu neku vrstu nerazumevanja za roditelje, "kako bre nisu videli da im se dete promenilo?" " kako bre nisu razgovarali sa tim devojkama".
Naravno da su u fazonu "treba da visi govno", ali baš iskazuju tu ljutnju ka roditeljima...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Mene recimo zaista zanima kako su se osećali roditelji onog dečkića (još potpisanog sa sve imenom i prezimenom) dok su na televiziji gledali kako ga ovaj psihički urniše zato što nije naučio pesmu napamet. Dečak je u tom trenutku užasno nesrećan, njegov očaj prosto izbija kroz ekran; kako su roditelji to opravdali sebi u svojim glavama i još povrh svega dali dozvolu da čitava nacija prisustvuje agoniji njihovog rođenog deteta? 

Apsolutno je nemoguće da niko od roditelja nije znao kroz šta im deca prolaze na tim časovima, koliko god da nisu imali kontakta sa "profesorom", nemoguće je da su baš sva deca to ćutke i stoički podnosila, nemoguće je da se niko od njih nije žalio, nemoguće da nikome od roditelja nije palo na pamet da se malo više udubi. Pritom je tamo išlo dosta dece poznatih i uticajnih ljudi, sigurno je i da su njihova deca trpela maltretman, da je makar neko od njih podigao dovoljno veliku frku, možda bi sve to zaustavilo još ranije i ne bi eskaliralo toliko. 

Meni je sve ovo potpuno neshvatljivo. 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Halvard said:

 

Mene recimo zaista zanima kako su se osećali roditelji onog dečkića (još potpisanog sa sve imenom i prezimenom) dok su na televiziji gledali kako ga ovaj psihički urniše zato što nije naučio pesmu napamet. Dečak je u tom trenutku užasno nesrećan, njegov očaj prosto izbija kroz ekran; kako su roditelji to opravdali sebi u svojim glavama i još povrh svega dali dozvolu da čitava nacija prisustvuje agoniji njihovog rođenog deteta? 

Apsolutno je nemoguće da niko od roditelja nije znao kroz šta im deca prolaze na tim časovima, koliko god da nisu imali kontakta sa "profesorom", nemoguće je da su baš sva deca to ćutke i stoički podnosila, nemoguće je da se niko od njih nije žalio, nemoguće da nikome od roditelja nije palo na pamet da se malo više udubi. Pritom je tamo išlo dosta dece poznatih i uticajnih ljudi, sigurno je i da su njihova deca trpela maltretman, da je makar neko od njih podigao dovoljno veliku frku, možda bi sve to zaustavilo još ranije i ne bi eskaliralo toliko. 

Meni je sve ovo potpuno neshvatljivo. 

jebiga, ima roditelja i roditelja al vecini je zajednicko da zele najbolje za svoje dete. ako ih 'strucnjak' ubedi da bas taj tretman, ma koliko surov, daje najbolje rezultate, neki i poveruju. posebno ako so ambiciozni ili ako smatraju da ce se sve to na duze staze isplatiti i da ce dete imati bolji zivot.

 

zajebano je roditeljstvo. ja se slazem s tobom, i mene bi to izbezumilo dotle da bih otisao i najebao mu se mile majke al kapiram da se i roditelji daju obrlatiti kad je buducnost dece u pitanju.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, DR. KUMALO said:

evo maločas na hepiju emisija  sa uključenjima gledalaca.. kaže proaktivna novinarka da posle bate i mike postoji i treći slučaj, koji ona istražuje ali neće da izlazi sa podacima bez dokaza. tu se uključuje gledalac upučen u materiju i potvrđuje postojanje trećeg slučaja, na šta ova odgovara da čeka dodatne informacije da bi mogla da uradi emisiju koja će da "sruši sve kockice našeg detinjstva"

 

Tesko da ce taj da padne, pa direktno je dao podrsku SNSu i vucicu.

Link to comment
3 minutes ago, Caligula said:

 

Tesko da ce taj da padne, pa direktno je dao podrsku SNSu i vucicu.

Ako ga neko zaista optuzi, pasce u roku od odma. Nema tog ludog diktatora koji ga ne bi pustio niz vodu, posebno posle cele ove dzeve koja kao lava siklja iz vulkana

  • +1 3
Link to comment

Mehanizam funkcionisanja našeg društva je ogoljeno dat u onom slučaju koji stalno ponavljam i uzimam za primer, kada se celo selo seksualno iživljavalo na mentalno oboleloj devojčici-devojci, dok je njena baba ubijala bebe i zakopavala ih u štali. Slučaj je prijavila policiji iz velikog obližnjeg grada, ne  lokalnoj policiji, žena jednog od seljana, jer nije više htela da to gleda, 

  • +1 7
Link to comment

Naravno da će da ih puste niz vodu, plus će da pričaju kako sudstvo eto funkcioniše super, nema veze što su bliski stranki, kao što je Vučić pričao za presudu koju je Obradović protiv njega dobio.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Tsai said:

IMG-67ea3b442f6dee99e30cce7799049d22-V.jpg

 

 

 

Ne znam kako će se ovo razvijati i koliko će trajati entuzijazam i hrabrost, ne znam koliko će stvari proći kroz institucije (devojke sa Filološkog kažu da imaju podršku studentskog parlamenta i idu prvo na fakultet) i koliki će biti dometi i da li će stvoriti lavinu,  ali vredi ako se bar polovina ovih drtina bude znojila večeras i drhtala bar za dram koliko smo drhtale mi i ako bar jedna devojka bude pošteđena u budućnosti. 

  • +1 8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...