Jump to content
IGNORED

Voće


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Kod mene jagode nikad sladje. Ne znam koji im je. Posle mnogo godina su mi zamirisale na jagode iz detinjstva.
josh prichaj molim te dry.png

ovde krastavci srecom zaostaju u ceni pa nije problem, jescemo krastavce, taman slichno :hihi:

sent from bubamoto


  • +1 1
Link to comment

jagode su na oko lepe ali im je ukus bledunjav. jedem ih takve, šta ću kad nema boljih. a nema ni dovoljno sunca.

trešnje još nisam probala jer ne volim ove rane majske. generalno ne volim trešnje sa velikim sadržajem vode a takva je većina naših sorti. dobre stižu tek drugom polovinom juna ali ni te nisu kao kengurske. 

dinje i lubenice sam videla u prolazu ali njih zaobilazim. za dinje mi je rano a za lubenice kasno. prošla su vremena kad sam ih volela. 

videla danas solidan mango za one koji ga vole. ja bi radije pojela sunđer za pranje sudova natopljen u deterdžent.

 

 

 

 

Link to comment




videla danas solidan mango za one koji ga vole. ja bi radije pojela sunđer za pranje sudova natopljen u deterdžent.
 
 


Ima, ima taj efekat [emoji38] ako je ubran prezelen, dehidrirao pa ona njegova vlakna su kao zelena strana sunđera. Ali ako je sladak, pa sočan... moram sutra probati uzeti par komada da vidim dal ću potrefiti. Jedan Bengala je imao punu tezgu pa ih gledam u prolazu a on se dere nešto na mene :violin:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Link to comment
2 hours ago, mlatko said:

Kajsije, dinje, trešnje, jagode sve stigle gotovo istovremeno. šta sad jesti?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Kupio jagode prvi put, 120 i 150 din, očekujem da d ove cene neće biti jeftinije, mogu samo na više.

Link to comment
42 minutes ago, gospa buba said:

gde si videla lep mango?

mi jako cenimo lepe mangoe.

sent from bubamoto
 

u veru 

Edited by beta kentauri
Link to comment
Mlatko je valjda u Italiji. Tamo je sve to zrelo.
Daaa, ne mogu da popamtim ko je gde :( eto čak i ove koje mislim da znam gde su (bar za mlatka znam) ohmy

Sto se tice jagoda, godinama kupujem na vidikovackoj pijaci kod lika (preprodavac) koji sortu zove Champion, a iskreno trazila sam i na drugim mestima i po netu, i pod tim nazivom nisam nasla. E one su one prave i ukus i miris, mada zna tura da bude dzinovskih plodova, sto nikako ne volim pa mi ostavlja sa strane uvek manje, tj normalne. Lik je na tezgi 61 kod Mlecnog carstva, ko hoce da se voza vamo.



Link to comment

Kakva je prognoza za šljive ove godine, ono malo što mi je preživelo na neodržavanoj vikendaji ne uliva poverenje...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Just now, Lancia said:

Kaze mi skvo da sam tjurka, nije marakuja, nego papaja :ohmy: meni to sve isto.

papaja mi je vec previshe, tako da si se izvukao ovaj put. marakuje ni ne znam da sam jela, ima neki shampon sa mirisom, valjda nije i ukus :hihi:

 

drshse ti hanume, ta zena zna shta radi! :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...